Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Jak se cítíte se svou váhou? Myslíte si, že byste mohli být příkladem a vzorem člověka, který žije zdravě? Nechci se vás nijak dotknout, dle statistik k nim zřejmě nepatříte. Nemyslíte si, že je to škoda? Znáte vůbec někoho takového? Přesněji, chtěli byste se takovým člověkem stát? Možná si myslíte, že to nejde. Udělali jste vůbec někdy něco pro to? Udělali jste někdy něco pro svou postavu, aby na vás ostatní s obdivem koukali? Pokud ne, chcete to ale řešit, máte možnost. Stačí se přidat k výzvě 21 dní. Výsledkem vám bude nejen štíhlejší tělo, ale také nové zdravé návyky.
Web: www.vyzva21dni.cz
Autor: Tomáš Jehlička
Cena: Výzva 21 dní 599 Kč, výzva 84 dní (12 týdnů) 999 Kč, ceny platné pouze do 31/01/2016
Start: 2016


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Jídelníčková výzva (jak zhubnout díky správné stravě)

Taky přes vánoce kašle na zásady zdravé výživy, nadlábne se dle chuti. Taky k nim patříte? A co později, není vám to líto, že jste zhřešili, že budete muset zase tvrdě makat na tom, znovu nějaké to kilo shodit? Není lepší myslet na to stále, mít zdravý jídelníček? Jídelníček, díky kterému dodáte tělu to, co opravdu potřebuje, bez zbytečného přejídání se? Podrobné informace o programu zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Trávím celé dny u počítače, cítím ale, že to není správné. Vím, že to chce zdravější pohyb a hýbat se. Vím ale taky, že málokdo se dokáže k tomu přinutit. Stačí přitom ale tak málo. Stačí se podívat do zrcadla. Myslíte si, že tam vidíte někoho, kdo je vám už i podle vzhledu sympatický? Nevidíte tam spíše někoho, kdo má kolem břicha zbytečnou pneumatiku? Třeba vás zajímá, dá se s tím něco dělat? Určitě je to možné, stačí mít zájem s tím něco dělat. A hlavně, pustit se do akce. Ten první krok může být například, přihlásit se do výzvy 21 dnů. Následně, plnit zadané úkoly, den za dnem. Vydržíte to celých 21 dnů? Pokud ano, pokud dodržíte všechny zadané úkoly, můžete potom v tom zrcadle vidět někoho jiného. Někoho, kdo dostal nejen nové tělo, ale také někoho, kdo dostal nový pohled na svět kolem sebe.
Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Kdo je autor?

Autorem programu je Tomáš Jehlička, který je studentem Vysoké školy ekonomické. Jeho koníčkem je sport a cvičení. Od mateřské školy hrával tenis. To mu vydrželo až do střední školy, kdy mě začal více lákat fotbal. U toho však dlouho nezůstal, vydal se ve stopách svého otce, který závodně běhal. Atletika mu však nepřirostla k srdci, začal se spíše zajímat o bojové sporty. Zlom nastal minulý rok, kdy onemocněl klíšťovou encefalitidou. Během této nemoci hodně zhubnul, vážil. Jeho cílem bylo přibrat a nabrat svalovou hmotu. Začal proto hledat veškeré informace o posilování, hlavně z kulturistických stránek a jiných serverů zajímajících se o posilování.

Pustil se do cvičení, dodržoval správnou životosprávu. Výsledky ho překvapily. Po třech měsících sice zhubnul jen 2 kg, zato snížil procento podkožního tuku na třináct procent, což činilo 6 kg. Jinými slovy, nabral 4 kg svalové hmoty a ztratil 6 kg přebytečných tuků. Určitě uznáte, to se na postavě určitě projeví. Prověřené výsledky sdílí v tomto tréninku. Pokud se do něj zapojíte, máte šanci udělat se svým tělem razantní změnu.

Harmonogram InfoProduktu Výzva 21 dnů

Po vstupu do bezplatné části budete dostávat postupně sedm dní za sebou několik videí, které vás provedou nejen základními cviky, ale také změnou myšlení vašeho nového těla, které můžete cvičením a změnou stravovacích návyků získat. Poslední, sedmý den dostanete možnost v tréninku pokračovat dále v placené části.

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Co dostanete zdarma?

Budete mít dispozici po dobu jednoho týdne několik videí, které vás povedou nejen mentální přípravou, ale také celým cvičením a tréninkovým plánem. Dostanete tak k dispozici vše, pro zahájení zásadní změny ve svém životě. Na jejím konci může být přitom vaše nové tělo, váš nový vzhled, který vám bude každý závidět.

Celý tréning zdarma probíhá vždy ve dvou videích každý den. Už tato videa vás mohou nastartovat ve vaší přeměně. Těžko budete na českém internetu hledat něco výhodnějšího. Sám mám zkušenosti, že je běžné nabízet spíše jen různé hubnoucí přípravky bez nutnosti cvičení, což samozřejmě nebude nejspíše fungovat. Tento trénink naopak spojuje motivaci s praktickým cvičením.

Free video – Den 1 (10:44) – Stanovení pozice
První den, to byl měl být den, kdy si upřímně přiznáte, jak na tom jste, abyste si mohli definovat cestu, kam až se chcete dostat. Nastává pro vás čas změn. Nejde přitom jen o cvičení a jídelníček. Na začátku je totiž nutné nejprve postavit základy pro úspěšnou přeměnu postavy. V tomto úvodním videu se dozvíte, jak to bude vše probíhat.

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Free video – Den 2 (10:43) – Stanovení cíle
Na úvod se seznámíte s tím, jak se rozcvičit, zahřát si svaly a jak se protáhnout. Protože až potom je možné přejít na trénink. Nejprve se ale v samostatném videu seznámíte s tím, jak si stanovit cíle, kterých chcete dosáhnout. Protože bez toho vás to přestane brzy bavit. Protože právě dosažení stanoveného cíle vás žene stále dál k tomu, cvičit a dbát na správnou výživu.

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Free video – Den 2 (24:01) – posilavací tréning

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Free video – Den 3 (9:30) – Energie a synergie
Free video – Den 3 (12:30) – tréning

Hlavním tématem bude energie a synergie. Bez energie bychom totiž nemohli plnit jednotlivé úkoly a přibližovat se svému cíli. Proto si dnes odhalíme, kde brát energii na změny v jídelníčku, které nás čekají. Důležitá je však hlavně praxe, tedy cvičení. Včera to byl první posilovací tréning, dnes navážeme dalším cvičením, které bude mít ovšem jiný charakter. Na cviky se podíváte ve druhém videu dnešního dne.

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Free video – Den 4 (12:50) – Stres a regenerace
Free video – Den 4 (26:06) – tréning

Dnes bude řeč především o stresu a regeneraci. Jsou to totiž spojené nádoby. Čím více trpíme stresem, tím více je třeba si dopřát i odpočinku a regenerace. Dnes se proto dozvíš jednu z nejefektivnějších metod regenerace – díky ní se zbavíš stresu i tuku na břiše.

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Free video – Den 5 (13:16) – Revize jídelníčku
Free video – Den 5 (16:00) – tréning

Pro hubnutí a posílení organismu je důležitý jídelníček. Správná výživa totiž tvoří minimálně 50% úspěchu. Podívejte se na video, seznamte se s tím, jak svůj jídelníček sestavit. K dispozici máte také nové tréninkové video.

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Free video – Den 6 (17:55) – Pravidelnost a zvyky
Free video – Den 6 (24:40) – tréning

Dnes se dočkáte odhalení tajné zbraně, díky které zapojíme všechny 3 kroky akčního plánu do běžného dne. Nestane se to hned, ale postupně si díky ní vytvoříš životní styl, kterým změníš svou postavu a získáš skvělou kondici! V tréninkovém videu uděláme další důležitý krok ke zpevnění své postavy.

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Free video – Den 7 (14:37) – Tvé přesvědčení
Nejdůležitější video celého tréningu ve zdarma dostupné části. Dozvíte se v něm, jak získat jistotu, že to také zvládnete, že dosáhnete cíle, který máte vytyčený!

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Výzva 21 dní, cvičení s Tomášem Jehličkou (jak zhubnout cvičením)

Co můžete očekávat po zaplacení?

Zdarma dostupná videa jsou pouze ukázka toho, co můžete dostat po vstupu do plné verze kurzu. Výhodné to bude pro vás zejména tehdy, pokud se snažíte ušetřit nějaké peníze. Protože pokud byste si chtěli zaplatit profesionálního živého trenéra, který by se vám věnoval, zaplatíte za to mnohem více, než co dáte za vstup do tohoto kurzu.

Zakoupením tréninku získáte zejména:

 • Kompletní tréninkový systém pro přeměnu postavy od A do Z
 • Tréninkový plán na 3 až 12 týdnů (v závislosti na zvoleném programu)
 • Rozbor jídelníčku od snídaně až po večeři včetně zdravých receptů
 • Nejúčinnější metody kondičního tréninku a jejich ukázky
 • Návod na úspěšný režim a k tomu tabulku, kde vše přehledně uvidíte
 • Způsoby tvarování postavy a jejich individuální začlenění do tréninku
 • Postup pro detoxikaci těla, kterým zrychlíte spalování tuků a podpoříte hubnutí
 • Tipy, jak zjistit rychlost vašeho metabolismu + jak metabolismus nastartovat
 • 9 různých způsobů na regeneraci svalů, které využijete i pro snížení hladiny stresu
 • Motivační nahrávku, která Vám dodá energii a chuť překonat překážky
 • 2 e-bookové kuchařky s výbornými dezerty z produktů GORILLA Fitness
 • Překvapení, které na Vás čeká v sekci bonusů hned po prvním přihlášení
 • A mnoho dalších věcí, které se sem nevejdou 🙂
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2015