CopyKiller, prodávejte textem (Lucie Koubek)

Jak psát texty na web, aby co nejvíce zaujaly? Jak psát prodejní texty? Jak prodat zákazníkovi na webu své zboží a služby? Takových otázek může mít každý, kdo tvoří prodejní web hodně. Existuje spousta teorie, dá se k tomu najít na internetu dost textů. Nebylo by ale vhodnější vzít zkušenosti jiného a zavést je do vlastní praxe? Kurz CopyKiller vám takovou možnost dává.
Web: www.CopyKiller.cz
Autor: Lucie Koubek, Dušan Souček
Cena: 3.480 Kč (starter), 5.980 Kč (master)
Start: duben 2017


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky 2016

banner-300x300-03.gifChcete se naučit se anglicky? Pro někoho je to možná neřešitelný problém. Snad proto, že učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Právě Anglicky Fantasticky je na takových moderních metodách založeno, Což potvrzují stovky lidí, které už Libor Činka anglicky ve svých kurzech naučil. Nyní je k dispozici již několik let stále zdokonalovaný výukový program. Podrobné informace o programu, který vám může změnit pohled na výuku jazyků naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit kurz CopyKiller?

Možná jste se ve škole učili, jak psát nějaký sloh. Myslíte si ale, že jen s tímto vystačíte v dnešní době, abyste s tímto psali dobré prodejní texty na web? To se podaří jen málokomu. Psát dobré prodejní texty chce totiž znát nejen dobře psát, ale hlavně znát zákazníka, pro kterého píšete.

Psát dobré prodejní texty je nutné se naučit, stejně jako ostatní znalosti, které vám v životě pomáhají vydělat nějaké peníze. Pokud si budete chtít přijít na to vše sami, může vám to trvat dost dlouho. Nebylo by vhodnější, aby vás to někdo naučil, ukázal vám vše, co je k tomu nutné?
CopyKiller, prodávejte textem, Lucie Koubek

Kdo je autor kurzu CopyKiller?

Kurz je zajímavý tím, že má dva spoluautory. Každý z nich přitom přispěl do konečného díla svými znalosti z jiného úhlu. Díky tomu máte možnost získat originální pohled na téma psaní prodejních textů.

Lucie Koubek působí jako úspěšná copywriterka. Jejím cílem je naučit mluvit texty jazykem internetu tak, aby zaujaly a proměňovaly čtenáře v platící klienty. Začínala sice jako korektorka textů, nakonec ale poznala, že s texty lze pracovat mnohem dokonaleji. Začala vymýšlet nečekaná slovní spojení, která dodávala textu velkou sílu.

Dušan Souček je znám zejména jako manažer zajímavých online projektů. Do všeho se pouští bezhlavě a totálně naplno. Snad proto má za sebou už dost dobrých výsledků.

CopyKiller, prodávejte textem, Lucie Koubek

Co můžete očekávat po zakoupení kurzu CopyKiller?

 • Naučíte se používat ověřené principy, které používají copywriteři na celém světě
 • Osvojíte si fungující postupy, jak efektivně komunikovat se zákazníky a dovést je až k nákupu. A potom znovu a příště zase
 • Získáte konkrétní návody, jak napsat kvalitní text rychle, srozumitelně a zábavně
 • Pochopíte, jaký je rozdíl mezi skvělým textem a skvělým textem, který prodává

CopyKiller, prodávejte textem, Lucie Koubek

Online kurz má dvě varianty:

Úroveň STARTER je určena pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak využít v podnikání sílu copywritingu.

 • nejdůležitější znalosti pro psaní textů online ve všech oblastech
 • 6 týdnů
 • 3 lekce/týden
 • 1 bonus/týden
 • podpůrná a diskusní skupina na Facebooku

Rozšířená varianta MASTER je určena pro online podnikatele, kteří se chtějí naučit, jak vytěžit z textů pro svoje podnikání maximum.

 • základní + rozšířené znalosti pro psaní textů online ve všech oblastech
 • tipy z online marketingu, pokročilejší strategie
 • 6 týdnů
 • 5 lekcí/týden
 • 2 bonusy/týden
 • podpůrná a diskusní skupina na Facebooku

Pro podrobný obsah kurzu CopyKiller se podívejte přímo na web kurzu na www.CopyKiller.cz

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2015