EasyLingo, OnlineJazyky, anglicky za 30 hodin?

Nevím, jak jste na tom s Angličtinou zrovna vy, mám ale dojem že pro moc lidí je to velký strašák. Možná jste se Angličtinu ve škole roky učili, stejně ale na dovolené v cizí zemi se s ní nedokážete dohodnout. A co ti starší, co se učili jen ruštinu? Kde se s ní domluvíte? Tušíte, proč to tak je? Mohlo by vás zajímat, jak je možné naučit se cizí jazyk v dnešní době. Bez chození do jazykové školy, bez nudného učení slovíček a otravné gramatiky. Možná to navíc stihnete s EasyLingo v krátkých úsecích, celkem za 30 hodin.
Web: www.easylingo.cz
Autor: EasyLingo, OnlineJazyky, Pavel Hrdlička
Cena: dle verze, od 3690 Kč (2 kurzy), do 9970 Kč (všechny kurzy pro celou rodinu)
Start: září 2017

POZOR, pro velký zájem byla prodloužena možnost vyzkoušet si EasyLingo a zdokonalit se tím v angličtině (pro vstup klikněte ZDE)

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky 2016

banner-300x300-03.gifChcete se naučit se anglicky? Pro někoho je to možná neřešitelný problém. Snad proto, že učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Právě Anglicky Fantasticky je na takových moderních metodách založeno, Což potvrzují stovky lidí, které už Libor Činka anglicky ve svých kurzech naučil. Nyní je k dispozici již několik let stále zdokonalovaný výukový program. Podrobné informace o programu, který vám může změnit pohled na výuku jazyků naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet) EasyLingo?

Často jezdím vlakem, který jezdí až do Německa. Občas v něm vidím malé děti, jak mluví perfektně Německy. Některé z nich dokonce mluví současně i česky. Nedělá jim problém mluvit jiným jazykem, než já. Říkám si, jak je to vlastně možné, naučit se cizí jazyk? Proč to jde malým dětem, proč to nejde nám dospělým? Kde se stala nějaká chyba?

ANO, je to chyba školství, které nedokáže jazyky správně učit. Dodnes se děsím toho, jak mě nutili učit se kupu slovíček. Jak mě nutili učit jejich nesmyslné použití. Spoustu gramatiky, která mi nedávala smysl. Jak se ale učí děti? Hlavně praxí, bez nějakého složitého výkladu gramatiky. Použitím slovíček v konkrétním významu. Opakováním a používáním.

Potřebujete se naučit cizí jazyky? Nemusí to být jen často zdůrazňovaná angličtina. Potřebujete se třeba jen v cizím jazyku zdokonalit? Je sice zrovna září není ale nutné hlásit se do nějaké jazykové školy. Cizí jazyky je možné už studovat doma na internetu. Přitom právě internet dává zcela nové možnosti, kdy se nebudete muset stydět nahlas promluvit, jako ve škole. S EasyLingo dostanete moderní systém pro výuku jazyků, kde se jedna jazyková úroveň skládá z 90 lekcí po 20 minutách, což je výsledných 30 hodin výuky cizího jazyku.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo, Anglicky za 30 hodin?

Za jak dlouho jste schopni naučit se cizí jazyk? Myslíte si, že je možné naučit se anglicky za 30 hodin? Nejspíše tomu nevěříte, když vás to ve škole nenaučí za dlouhý rok. Jste ale schopni věnovat se opravdu intenzívně učení jazyka po dobu 20 minut? Navíc, s větším nasazením, než v otravné škole? Předpokládám, že ano. Pokud dostanete takových lekcí 90, jak se za tu dobu naučíte nový jazyk? Pokud se tomu budete opravdu věnovat, určitě toho zvládnete více, než za rok ve škole. A právě těch 90 lekcí po 20 minutách, to je těch 30 hodin, kdy se můžete díky EasyLingo naučit Anglicky, nebo i jiný jazyk.

Informace o tom, jaké metody jsou použity v EasyLingo pro rychlé učení jazyků se dočtete v dokumentu, který si můžete stáhnout. Je v něm uvedeno sedm tajemství (principů), které mají vliv na to, za jak dlouho (a jak dobře) se cizí jazyk naučíte.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Kdo je autor EasyLingo?

Autorem jazykových kurzů EasyLingo je ONLINE learning sro, která se výuce jazykových kurzů věnuje už od roku 1998. Založili první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL a stali se vítězi ankety kategorie Internetové efektivity. Jejími kurzy prošlo už 20 tisíc studentů. Od roku 2006 začali získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve jsme studentům předkládali doplňkovou gramatiku, MP3 poslechy a také jednoduchá cvičení online.

Když následně zjistili, že student, který měsíc chybí, dokáže následovat a chápat výukovou látku samostatně, bez problémů dosahovat výukového cíle, změnili systém výuky. Přenesli své jedinečné know-how a metodiku výuky online tak, aby dokázala pomoci každému Čechovi, který bloudí v „čarokruhu“ věčného studování, začínání, opakování a zapomínání. Učí takto 6 světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovují individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám. Od roku 2013 jsou oficiálním partnerem British Council.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Pavel Hrdlička si vzal na starost dostat online výukové jazykové kurzy více mezi lidi. Žije už několik roků na Kanárských ostrovech a jeho děti běžně mluví několika jazyky. Pavel Hrdlička podniká nejen u nás, kampaň EasyLingo už pod jeho vedením už proběhla například v Rusku.

Zaujala vás angličtina EasyLingo?

Harmonogram EasyLingo

07/09/2017 – Free video 1
13/09/2017 – Free video 2
17/09/2017 – Webinář 1
18/09/2017 – Free video 3
21/09/2017 – Webinář 2
24/09/2017 – Webinář 3, konec prodeje

Co dostanete zdarma v EasyLingo?

Hlavně se dozvíte, co děláte špatně při učení cizích jazyků. Poznáte vliv různých faktorů na zapamatování si nového jazyka. Poznáte, jak moderní metody výuky dokáži zrychlit zapamatování cizího jazyka. Dozvíte se, jak je možné naučit se díky EasyLingo mluvit cizím jazykem za 30 hodin.

Free video 1 (15:52) – První 3 tajemství rychlého učení jazyků
Jak umíme cizí jazyky? I když se učí Angličtina na každé škole, stále se s ní domluví jen málokdo. Těch pár slovíček, co jim v hlavě zůstane, neumí použít. Často se také bojí nahlas na někoho cizím jazykem promluvit. Poslechněte si ve videu, jak je možné to vše řešit. Poslechněte si první tři tajemství rychlého učení jazyků. Dozvíte se mimo jiné například i to, proč vše nové rychle zapomínáte, jak to díky EasyLingo změnit.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Tajemství rychlého učení jazyků:

 • 1 – Neučte se podle tradičního systému
 • 2 – Používejte křivku řízeného učení
 • 3 – Dodržujte vždy pravidlo 30/20

Free video 2 (16:20)
Víte o tom, že stačí znát jen 1000 nejběžněji používaných slov, abyste se s nimi domluvili ve většině běžných situací? Jak se přitom naučit co nejvíce nových slovíček? Jde to díky metodě NeuroConnect. Potřebujete k tomu pouze ke každému slovíčku představivost, příběh a upevnění. Jak na to, se dozvíte ve druhém videu. Klikněte proto na následující obrázek a přihlaste se do volné části EuroLingo.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Tajemství rychlého učení jazyků:

 • 4 – NeuroConnect
 • 5 – Metoda obklopení
 • 6 – Tajemství? Bude odhaleno příště.

Součástí videa je i PDF ke stažení, ve kterém dostanete k dispozici unikátní seznam 97 zdrojů, které vám dovolí doslova se obklopit angličtinou. Dostanete díky nim možnost procvičovat si běžnou angličtinu.

Demo angličtiny EasyLingo (bez nutnosti registrace)

Teorie o tom, jak je možné učit se jazyky zrychlenou metodou, může být sice zajímavá, není ale nad to, vyzkoušet si vše na sobě. Nyní proto byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Co můžete očekávat po zakoupení EasyLingo?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, to je sada jazykových kurzů angličtiny. Obsahuje všechny úrovně angličtiny (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2). Dovolí vám to naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete přitom muset si už nikdy v rámci rodiny dokupovat další jazykové úrovně.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Zakoupit si můžete přitom pouze vybranou jednu jazykovou úroveň, ke které nyní dostanete zdarma následující jazykovou úroveň. Budete tak mít možnost studovat následně ve vyšší úrovni. Případně, první úroveň použijete pro zopakování si studia, tu následující potom již pro vlastní studium.

Další možností je objednat si zvýhodněný balík angličtiny všech jazykových úrovní pro čtyři uživatele. Myšlena je tím jedna rodina, předpokládám ale, že nebude nijak zkoumáno, zda například nezpřístupníte jednu licenci svému známému, který se bude finančně spolupodílet na nákupu tohoto balíku.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Navíc, dostanete i další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazení a s větší motivací. Vše je vysvětleno zde v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:

 • 1. Doživotní přístup ke kurzům
 • 2. Služba lektor po ruce
 • 3. Konverzační klub na 6 měsíců
 • 4. Možnost dokoupení Skype lekcí
 • 5. Motivační odměny

Pokud jste firma, nebo organizace, máte možnost si pouze nyní objednat zvýhodněnou sadu OnlineJazyky EasyLingo pro více uživatelů v rámci jedné organizace. Každý z nich přitom dostane do výukové aplikace svůj samostatný přístup.

Tuto variantu angličtiny Online Jazyky pro organizace je nutné objednat ZDE (klikněte na odkaz),
nebo klikněte na následující obrázek

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2015