Jak se stát Majster predaja (Andy Winson)

Proč jsou někteří prodejci úspěšnější, než vy? Zcela určitě je to proto, že dělají něco jinak, než vy. Zajímalo by vás, co konkrétně to je? Majster predaja vás seznámí s mnoha možnostmi, které vedou ke zlepšení prodeje. Odhalí vám sadu dlouhodobě funkčních principů, kterými se řídí ti nejlepší v prodeji. Nezáleží přitom, jestli prodáváte výrobky, služby, nebo zda působíte v MLM. Majster predaja vám dá univerzální rady vhodné pro jakékoliv podnikání.
Web: www.MajsterPredaja.sk
Autor: Andy Winson
Cena: dosud není známo
Start: září 2017

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Prodej, to není jen snaha vnutit něco zákazníkovi. Prodej, to je hlavně psychologie. Poznání potřeb a zájmů zákazníka, kdy mu nabídnete pro něj vhodné řešení. Pokud si snad myslíte, že prodejce je ten, co stojí za pultem a podává zákazníkovi, co si vybral, tak zřejmě neznáte proces prodeje. Prodej, to je hlavně psychologický proces, který má své zákonitosti a průběh. Stojí při něm proti sobě zákazník a prodejce, každý s vlastními názory.

Právě na Mistru prodeje závisí, jestli dokáže převést zákazníka na svou stranu, aby u něj nakoupil. Tak, aby se u toho cítili oba příjemně a byli spokojeni s dobře uzavřeným obchodem. Přitom ale, neprodává se jen přes pult. Prodává se i po internetu, prodává se i na osobních a obchodních schůzkách. Kupodivu, prodává se i ve vztahu lidí kdy se jeden snaží toho druhého přesvědčit se svým názorem.

Mistr prodeje vám může pomoct v různých situacích, ne jen v přímém prodeji. Je možné jeho zásady využít velmi dobře v MLM a různém obchodním vyjednávání. Znám a sleduji Andyho Winsona už několik roků a pokaždé je pro mě velkou inspirací k zamyšlení, co bych mohl ve svém podnikání změnit. Nemusíte přitom nic kupovat, i to co dostanete zdarma má ve skutečnosti velkou hodnotu.

Jak se stát Majster predaja (Andy Winson)

Kdo je autor Majster predaja?

Andy Winson je nepřehlédnutelný živel, který vám může doslova změnit život. Měl jsem možnost setkat se s ním několikrát osobně naživo, pokaždé mě moc nadchnul svou vitalitou a schopností předat dál své životní nadšení. Je autorem knihy Mysli, konaj, zbohatni a několika online programů, pořádá také živé workshopy a semináře. Osobnímu rozvoji a dosahování výjimečných výsledků se věnuje už přes 20 let. Své zkušenosti aplikoval v mezinárodních společnostech, kde byl Top manažerem, lídrem a koučem. Získal množství certifikátů a ocenění z oblasti psychologie, psychoterapie, neurolingvistického programování NLP, rozvoje lidského potenciálu, finanční gramotnosti, rétoriky, a zdraví.

Jak se stát Majster predaja (Andy Winson)

Pro koho je Majster predaja určený?

Může se zdát, že Mistr prodeje je určený výhradně jen prodejcům. Protože je ale prodej založen hlavně na poznání psychologie, je možné jej využít také k obecné komunikaci a ovlivnění vztahů mezi lidmi:

 • Pro všechny, kdo podnikají a pracují v prodeji produktů a služeb
 • Pro majitele firem, kteří potřebují cíleně ovlivňovat lidi ve svém okolí a získat si jich na jejich stranu
 • Pro ty, kdo chtějí posunout úroveň své komunikace a chtějí působit na lůidi
 • Pro všechny, kteří chtějí pochopit, proč lidé v jejich okolí reagují a komunikují tak jak komunikují a chtějí díky utajovaným strategiím zlepšit svoje komunikační schopnosti
 • Pro lidi, kteří se chtějí posunout dále v oblasti prodeje a zvyšovat cílevědomě a dlouhodobě svoje zisky
 • Pro všechny, kteří chtějí být inspirací pro své okolí a zároveň chtějí lépe pochopit sebe, svou rodinu, kolegy a přátele
 • Pro ty, kdo se chtějí posunout ve svém životě na novou úroveň a poznat know how nejlepších spíkrů a obchodníků světa!

Harmonogram Majster predaja

11/09/2017 – Free video 1 (Čas a komunikace)
14/09/2017 – Free video 2 (Zvládání námitek a metaprogramy)
18/09/2017 – Free video 3 (13 komnat prodeje)
20/09/2017 – Webinar
21/09/2017 – Zahájení prodeje
28/09/2017 – Konec prodeje

Jak se stát Majster predaja (Andy Winson)

Co dostanete zdarma v Majster predaja?

Získáte především možnost splynout s energií, která přímo plyne z Andyho Winsona při sledování jeho přednášek. Pokud využijete poznatky, které si vyslechnete, máte možnost ihned a zdarma zvýšit své prodeje. Podmínkou samozřejmě je, vše pozorně vyslechnout, následně převést vhodné myšlenky do praxe.

Free video 1 (32:51) – Čas a komunikace
Velmi zajímavé úvodní video, které vás uvede do problematiky. Moc doporučuji se na něj podívat, i když nemáte zájem si dále nic kupovat. Ukáže vám zcela nový pohled na to, jak je možné využívat efektivně produktivní čas, jak dosahovat lepší výsledky:

 • Jak se věnovat produktivním činnostem bez zbytečného pracovního odpadu a prodávat díky tomu celkově více
 • Jak prostřednictvím nastavení sebe samotného dosahovat lepší výsledky
 • 3 kroky, jak nastartovat svůj den a zvýšit tak svoje šance na úspěch
 • 3 tipy komunikačních stylů, jak díky nim identifikovat dominantní komunikační kanál svého zákazníka a lépe prodávat

Pokud se chcete na video podívat, klikněte na následující obrázek a vstupte do tréninku zdarma!

Jak se stát Majster predaja (Andy Winson)

Free video 2 – Zvládání námitek a metraprogramy
Lidé neradi nakupují, cítí se přitom značně nejistě a nepříjemně. Cítí, že e na ně vyvíjen nátlak a brání se mu. A právě tomuto se věnuje druhé video, které má za cíl především komunikaci se zákazníkem:

Jak úspěšně obrátit námitky zákazníka ve svůj prospěch a zároveň prohloupit klientovu důvěru v to, co mu nabízíte

 • Co je technika tří prstů, kterou pokud nepoužíváte ve svém prodejním procesu, přicházíte zbytečně o důležité prodeje
 • Jak pomocí síly jazykových vzorců působit na podvědomí svého klienta a přesvědčit ho tak přirozenům spůsobem o tom, že chce koupit
 • Jak díky metaprogramům rozebrat svého klienta na malé součásti a pochopit tak jeho rozhodovací proces

 

Free video 3 – 13 komnat prodeje
Snad nejdůležitější volně dostupné video, které se již věnuje ve značné míře finálnímu prodeji. Vše, co jste se dozvěděli dříve, se nyní spojí k tomu, aby u vás zákazník nakoupil:

 • Bude vám odhalen systém postavený na 13 komnatách prodeje, díky kterým se stanete v prodeji legendou
 • Poznáte, na jakých 6 etap se rozděluje systém Mistr prodeje, který když narušíte, přijdete o peníze
 • Příklady uzavíracích otázek před prodejem, na které je možné odpovědět pouze „ANO“ (a vy díky tomu prodáte)
 • Jaké konkrétní výsledky přináší využívání tohoto systému v praxi obchodníkům, kteří ho využívají, … a mnoho dalšího

 

Soutěž Majster predaja o Macbook Air

Možná vám bude stačit projít si jen úvodní zdarma dostupnou částí Mistra prodeje. Nejen že se dozvíte nové možnosti, jak zlepši svůj prodej, dostanete navíc možnost vyhrát skvělý Macbook Air. Stačí k tomu jen odpovědět na otázku, položenou ve zdarma dostupném videu. A protož vím, že ne každý se do soutěže zapojí, dostanete mnohem větší šanci na výhru, než ve sportce. Zkusíte to taky? Klikněte na následující obrázek a přihlaste se do soutěže!

Jak se stát Majster predaja (Andy Winson)

Co můžete očekávat po zaplacení?

Bude zde uvedeno po oficiálním zveřejnění.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2015