Starý, už neaktivní odkaz

Klikli jste na odkaz, jehož cíl už není aktivní. Produkt, o který jste měli zájem se již v současné době nedodává, případně naprosto zmizel z internetu. Doporučuji proto vyhledat si zde na KupInfo vhodnou aktuální náhradu, která by vás mohla také uspokojit.

 

Mou snahou je nabízet zde a propagovat zejména aktivní programy, které je možné aktuálně zakoupit. Po fázi ukončení prodeje přejde odkaz na program do stavu „neaktivní“ a odkaz již nevede na web s programem. Bez ohledu na to, že na webu jsou stále některé informace v omezeném režimu dále dostupné. Není totiž možné sledovat zpět, který z webů je aktivní, co obsahuje. Program zde aktivuji, pokud se začne znovu nabízet, kdy bude možné do něj znovu vstoupit.

Na tuto stránku se můžete také v některých případech dostat, pokud jsem u některých programů ztratil důvěru v to, že jsou pro lidi vhodné. Může to být například tehdy, pokud si myslím, že program slibuje nereálné možnosti, které jsou těžko dosažitelné. Nerad bych takovým programům dělal reklamu a odkazoval na ně, když si to dle mého názoru nezaslouží.

Doporučuji, prohlédněte si tento web, zda se zde nenabízí něco jiného z toho, co zrovna hledáte.

Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

EasyLingo, Anglicky za 30 hodin

Jak jste na tom s cizími jazyky? Mohlo by vás zajímat, že je možné se je učit bez chození do jazykové školy, bez nudného učení slovíček a otravné gramatiky. Možná to navíc stihnete s EasyLingo v krátkých úsecích, celkem za 30 hodin. Podrobné informace o programu zde na www.KupInfo.cz
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

KupInfo.cz © 2015