Libor Činka

Iluzionista a hypnotizér, tak by se dal Libor Činka krátce charakterizovat. Je to ale také psychoterapeut a specialista v dosahování zisku. Své specifické znalosti tedy široce využívá. Již dlouhé roky se zabývá například výukou angličtiny, je autorem knihy Ovládněte svůj mozek. Je také tvůrcem InfoProduktů a jeho Jak vydělat peníze již před mnohými lety využívaly dnešní moderní metody online marketingu.

Vytvořené InfoProdukty:

(pro detailní informace o produktu klikněte na jeho logo)

Název: Anglicky Fantasticky
Web: www.AnglickyFantasticky.cz
Cena: nezjištěno
Start: listopad 2013
Charakteristika:
Trénink angličtiny, který je vhodný jak pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. Pro svůj jazykový záběr, výslovnost ve variantách britské, americké angličtiny je však tento trénink vhodný i pro pokročilejší studenty. Program doslova upgraduje sebevědomí studentů od 14 do 70 let, kteří mají zájem ovládnout jazyk, který je branou do objevování krás světa, ohromujícího vědění dostupného v anglickém jazyce a získání lukrativních pracovních nabídek.

Název: Tvůrce osudu
Web: www.TvurceOsudu.cz
Cena: 7700 Kč (včetně DPH)
Start: květen 2013
Charakteristika:
Jak dosahovat libovolných cílů rychleji, snadněji, bez zbytečných překážek a stát se tvůrcem svého osudu? Jak se stát vládcem času a získat čas na to nejdůležitější? Jak se moci dostat na špičku v jakékoli oblasti? Jak být hvězdou příběhu života naplněného zdravým sebevědomím, úspěchem a naplněním? O tom a mnohém dalším bude chystaný super trénink Tvůrce osudu, který přináší autor bestselleru Ovládněte svůj mozek a vyhledávaný specialista v dosahování vnitřního i vnějšího bohatství.

Název: Jak vydělat peníze
Web: www.jak-vydelat-penize.com
Cena: 2100 Kč (rok 2009), 5700 Kč (rok 2011), 7700 Kč (rok 2012)
Start: 2004?
Charakteristika:
Dostávat peníze za to, co Vás baví, může připadat většině lidí jako sen. Myslí si, že něco takového nejde, že peníze se vydělávají pouze tvrdou prací. Libor Činka (a nejen on) na to má zcela jiný názor. Ukáže vám, že peníze lze opravdu vydělávat tím, že děláte pouze to, co vás baví, z čeho máte radost. Současná finanční krize značně otřásla mnoha lidmi. Ta krize je často ve skutečnosti jen krizí z neznalosti, z vnímání skutečností kolem nás. V produktu se dozvíte nejen jak se na vše dívat naprosto jiným pohledem, dostanete však také mnohé praktické rady, jak vydělávat naprosto jinak, než dosud.

Základní informace:

Libor Činka je specialista v superpaměti, rychločtení, motivaci, informačním managementu, v oblasti dosahování nadstandardních výkonů, psychologii vlivu, hypnotickém prodeji. Od roku 1992 vede tréninky pro významné vzdělávací společnosti a firmy. Provozuje soukromou praxi v oblasti poradenství, systemické psychoterapie a hypnoterapie. V nich využívá zejména principy zrychleného učení, Neuro- lingvistické programování, Ericksonovskou hypnoterapii a Systemickou terapii. Jeho koníčkem je moderní magie, psychologie a četba sci-fi.

V roce 1992 se stal mistrem republiky v moderní magii. Na Mind Olympiad 2001 se jen po krátkém 30ti denním tréninku probojoval na 67 pozici ve světové stovce nejvýkonnějších lidí soutěžících v mentálních sportech a superpaměti. Byl zařazen do prestižní encyklopedie osobností „Who is Who“.

Absolvoval přes 1100 hodin výcviku v hypnoterapii, systemické terapii, neuro- lingvistickém programování přímo u Dr. Richarda Bandlera spoluzakladatele NLP a Paula McKenny a dále tréninků jednoho z v současnosti nejvýznamějších světových odborníků na hypnózu I. A. Ledochovskeho.

Libor Činka autorem mnoha kurzů:

 • Ovládněte svůj mozek
 • Anglická Gramatika Bezbolestně i pro blondýnky
 • 11 dílného seriálu „Naučte se učit“ – TV NOVA 1997.
 • Jazykových kompletů Magická Angličtina Extra a Magická Němčina.
 • E-programů Superpaměť 1 a Superpaměť 2 bleskově
 • Jak Vydělat Peníze
 • Bleskové studium a čtení
 • Autohypnóza pro snadné studium
 • Neuroprofit
 • … a mnoha dalších

Další informace, názory a reference:

 • Zatím nic zajímavého ke zveřejnění nenalezeno

Upozornění: Zde uvedené názory berte vždy se značnou rezervou. Naleznete zde zcela záměrně ty kladné, i negativní. Není snaha tím někoho poškodit, snaha je informovat objektivně bez zamlčování jinde již publikovaných recenzí. Každý ať sám posoudí, komu dá za pravdu. Svůj vlastní názor můžete zapsat jako komentář.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018