Elite Marketing

Objevte tajemství multimilionových kampaní a naučte se využívat nejlépe fungující postup, který posune vaše podnikání do nové dimenze. Naučíte se, jak v podnikání co nejlépe využít online kampaně. Jsou to strategie, které mají sílu během pár týdnu posunout vaše podnikání do úplně nové dimenze.
Web: www.EliteMarketing.cz
Autor: Pavel Hrdlička
Cena: 12.990 Kč + DPH
Start: listopad 2013

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Videoprogram ukazuje, jak co nejlépe využívat sílu reklamních kampaní. Jak je vést na internetu, aby dosahovaly co nejlepších výsledků. Je určen především všem podnikatelům, protože mnozí z nich stále ještě neví, jak internet ve svém podnikání správně využívat. Základní moduly se věnují následujícím tématům:

 • Jaký typ kampaně používat
 • Jak vytvořit nejlepší obsah kampaně
 • Jak připravit web pro kampaň
 • Jak pracovat se emailem v kampani
 • Jak používat video
 • Sociální sítě a placená reklama
 • Jak pracovat s affiliate partnery
 • Jak vytvořit nejvíce účinnou prodejní část

Online Webináře

Na internetu jsou k dispozici kromě tří úvodních videí (viz další text) i dva dlouhé Webináře, objasňující principy online reklamy. Rozhodně se vyplatí je shlédnout, viz následující odkazy:

Kdo je autor?

Autorem videokurzu je Pavel Hrdlička, který je v poslední době znám zejména jako
autor FaceMark Academy, jediného tréninkového programu na českém internetu v oblasti marketingu na Facebooku. Je vhodné si připomenout, že právě při spuštění tohoto videoprogramu dosáhly tržby za jeho prodej během několika dnů milionové částky. Právě za použití technik, které jsou v tomto videokurzu probírány. Pavel Hrdlička je také autor řady odborných publikací, které jen za uplynulý rok přečetlo více než 12.000 podnikatelů. Vyučuje také kurzy internetového marketingu na Mendelově univerzitě v Brně.

Co dostanete zdarma?

Online tréning zdarma obsahuje tři videa, doplněná závěrečným veřejným Webinářem.

Free video 1 (19:13) – Tajemství multimilionových kampaní
Dozvíte se zejména o tom, co je to moderní reklamní kampaň na internetu a jak ji ve svém podnikání využít. Určitě vás bude také zajímat, jak získat více motivace v tom, jít novou pro vás dosud neznámou cestou. Získáte základní představu, co a jak je možné na internetu prodávat. Možná se budete divit, není to jen klasické zboží, možností je dnes mnohem více. To vše je doplněno představením šesti základních motivátorů, které vás na nové cestě povedou.

Free video 2 (18:49) – Jak jsem díky kampani vydělal 1.000.000 Kč za týden prodeje
Dozvíte se příběh autora videokurzu, který dokázal během dvou let přejít od zcela průměrné firmy k firmě, která je na špici ve svém oboru. To vše díky zavedením principům, které jsou obsahem celého videokurzu.

Free video 3 (29:56) – 8 kroků k vaší pevní úspěšné kampani
Naleznete podrobný souhrn kroků, které je nutné provést k uskutečnění úspěšné reklamní kampaně. Obsahuje základní popis strategií, které se používají v těch nejúspěšnějších reklamních kampaní dnešní doby. Plno informací je možné se také dozvědět z přiloženého ebooku.

Free video Webinář (1:05:26) – Jak co nejrychleji vybudovat velkou databázi
Zajímá vás, co učinit, abyste zvýšili počet kontaktů ve své databázi? Podrobný postup ve 25 krocích obsahuje právě tento webinář. Uvádí vše detailně, včetně často zapomínaných možností. Dále se také dozvíte, co vše je možné nalézt v placené části videokurzu Elite Marketing. Jsou také popsány bonusy, které svou účastí v programu získáte.

Free video 4 (22:38) – Prodejní nabídka
Líbilo by se vám mít ověřený systém, který stačí jen zapojit, spustit a začít vydělávat peníze? Takový systém, který Vás přenese přes počáteční překážky. Systém, který Vás vede pevně za ruku a nenechá Vás na pochybách, jaký následující krok musíte vykonat. Systém, který dokáže na požádání automaticky generovat nové potenciální zákazníky a poté je bez Vašeho zásahu dokáže proměnit v reálné zákazníky.

Mít takové řešení, je snem každého podnikatele, je to jako mít vlastní tiskárnu na peníze. Právě takový systém je Elite Marketing, který svému autoru vydělal za pýr týdnů prodeje 1.800.000 Kč.

Co můžete očekávat po zaplacení?

Placená část kurzu obsahuje celkem 8 vzdělávacích modulů. Každý týden je pro účastníky placené části uvolněn jeden modul, který obsahuje 5 tréninkových videí včetně pracovních sešitů. Účastníci, tak získají na každý den jedno výukové video a pracovní sešit, který vždy přehledně shrnuje informace ve videu.

Moduly Online video kurzu Elite Marketing
1. Jaký typ kampaně používat a jak kampaň správně nastavit
2. Jak vytvořit obsah kampaně, aby dokázal oslovit váš trh
3. Jak nejlépe připravit pro kampaň webové stránky
4. Jak v kampani pracovat s emailem
5. Jak v kampani co nejlépe používat video
6. Jak využít na maximum sociální sítě a reklamu
7. Jak ve vaší kampani pracovat s partnery
8. Jak vytvořit nejvíce účinnou prodejní část
BONUS. Jak vytvořit vlastní úspěšný produkt

Jaké vám program přinese výsledky:

 • Posune vaše podnikání do úplně nové dimenze
 • Naučíte se dokonale používat stejný systém, který používají ti nejúspešnější
 • Ostatní vás začnou vnímat jako experta
 • Budete si moci dovolit účtovat daleko vyšší ceny
 • Získáte přístup jak systematicky vybudovat obrovskou databázi zákazníků
 • Budete mít zaručen příliv partnerů, kteří budou propagovat váš produkt
 • Budete znát strategie a postupy, o kterých se vaše konkurence nemá ani tušení
 • Budete schopni vytvořit váš první úspěšný produkt
 • Každá další kampaň vám vylepší předchozí výsledky
 • Budete mít k dispozici nejlepší nástroje na trhu pro vytvoření kampaní
 • Vaše produkty budou vypadat neodolatelně

 

Zajímavé odkazy a reference

 

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

1 Comment

Add a Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018