EuroStock Business Masters

Video program je určený zejména pro majitele kamenných obchodů a menších firem s obratem do jednoho milionu korun (takže většina). Online program vznikl na základě velmi úspěšného semináře a učí se tam, jak získat mistrovství v byznysu, dominovat na jakémkoliv trhu a během následujícího roku svůj byznys zdvojnásobit. Nebylo by to něco i pro vás? Tak se přidejte, třeba i jen ve free verzi zdarma. Už i tam dostanete plno zajímavých podnětů, co ve svém podnikání změnit, abyste dosahovali větších zisků, než dosud.

Web: www.BusinessMasters.cz
Autor: Zdeněk Steiner
Cena: 6.958 Kč (včertně DPH)
Start: listopad 2013

UPOZORNĚNÍ:
V současné době je již k dispozici popis nového kurzu Eurostock Business Masters (pro rok 2014), pro jeho zobrazení klikněte ZDE.

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Kdy je možné v podnikání uspět? Tvrdí se, že největší šance jsou právě v době krize, kd si plno jiných myslí, že nic nejde. Právě nyní proto máte největší šanci se svým podnikáním. Nebude to sice snadné, ale pokud začnete provozovat něco jinak než je dosud běžné, máte velkou šanci zaujmout své nové zákazníky.

Existují tři skupiny lidí. Ti první jsou založeni duchovně. Jsou proti majetku a o penězích většinou mluví, že jsou původem všeho zla. Druhá skupina jde jen a výhradně po penězích, které pro ně znamenají všechno. Jejich sen je žít v luxusu a využívat všech výhod, které peníze přináší. Určitě jste se již se zastánci obou skupin setkali. Existuje ale i třetí skupina lidí. Ti kombinují přístupy předchozích dvou skupin. Žijí v souladu s duchovními principy, užívají si ale i peněz a luxusu, které jsou s tímto spojené.

Dostat se do uvedené třetí skupiny znamená dát důraz na všechny aspekty života, kterým je třeba věnovat pozornost. Starat se o své zdraví, rodinu, vztahy, zábavu, osobní a duchovní růst a finance. Určitě i vy jste snili o tom, být úspěšní. Realita dnešních dnů, kdy si málokdo může být něčím jistý je však často jiná.

Překonat tu hranici a dostat se mezi úspěšné se může zdát být moc těžké. Zejména pokud jste na to sami. Pokud se však spojíte se zkušeným průvodcem, vaše šance se razantně zvýší. Nyní máte možnost využít zkušeností Zdeňka Steinera, který díky autonehodě změnil celý svůj život. Poznal, že podnikání není jen o fungující firmě. Poznal, že největší výhra v podnikání je dělat to, co člověka v životě baví ze všeho nejvíc. Pokud chcete do podnikání jednu radu, pak dělejte to, proč jste na tomto světě. Objevte v sobě svou vnitřní vášeň a jděte za tím.

Zdeněk Steiner vás nenechá v průběhu kurzu slevit ze svých snů. Bude stále s vámi, aby vám stále připomínal, že se nesmíte nikdy spokojit s průměrem, protože v ten moment, kdy to uděláte, jste napůl mrtví. Pokud s ním budete spolupracovat, pak Vás nakazí svým nadšením a chutí do života. Budete společně plnit velké věci. Bude to občas bolet a budete ho třena někdy i nenávidět, možná u toho vypotíte i trochu krve, ale na konci dne si budete užívat život z velké výšky…

Kdo je autor?

Autorem video kurzu je Zdeněk Steiner, který podniká už osm let, přičemž začínal jako mnoho jiných naprosto od nuly. Založil internetový obchod s oblečením a až později otevřel kammenný obchod. Posledních pět let se věnuje zejména velkoobchodu. Založil značku EuroStock, která je nyní leaderem na velkoobchodním trhu s outletovým oblečením. Svůj obchod založil od počátku na sdílení zkušeností, které získal jednak špičkovým vzděláním v zahraničí, tak i vlastní praxí v obchodu. Osobně přitom spolupracoval na státu, nebo restartu podnikání už s více než 350 podnikateli z různých oborů.

Co dostanete zdarma?

Jako vždy, i tentokrát je to série videí přístupných zcela zdarma. Přiznám se, jako člověk co podniká už přes dvacet let mě toto téma a výborně pojaté zpracování hodně nadchlo a proto můžu rozhodně doporučit se na videa podívat. Myslím si, už i tato úvodní videa zdarma mohou mít pro mnoho podnikatelů velkou hodnotu.

Free video 1 (30:37) – 7 důvodů, proč 95% byznysů zkrachuje
Je známá poučka, že polovina podnikatelů zkrachuje během prvního roku, většina nových podnikatelů (95%) zkrachuje do pěti let. Co si o tom myslíte? Že právě vás se to netýká? To si ale na začátku myslelo těch již zmíněných 100% podnikatelů. Jaké jsou šance, že právě vy uspějete? Podívejte se na video a zamyslete se nad tím, co možná děláte špatně. Ještě je šance to změnit, dostat se do té menší skupiny, co uspějí.

Free video 2 (30:02) – Co dnes rozhoduje na trhu?
Pravidla hry v podnikání se v posledních letech hodně změnily. Podívejte se proto, co dnes rozhoduje na trhu. Podívejte se na tři typy podnikatelů a jejich reakce na problémy. Můžete se mezi nimi najít také. Poznáte, co je základní článek každého byznysu. A víte už, co je to váš X-Faktor?

Free video 3 (:) – Tři věci, na které je nutné soustředit svou pozornost
Podíváme se na tři věci, na které je třeba soustředit svou pozornost. V podstatě nic jiného v podnikání dělat nemusíte a ani to nedělejte. Všechno ostatní je jen ztráta času a energie.

Free video 4 (2:24:45) – Webinář 14/11/2013
Dnešní podnikání je těžká doba, je to ale současně doba velkých příležitostí. Pokud se naučíte, jak na krizi vydělat… , tak vaše podnikání může růst několikanásobně. Sledujete webinář a dozvíte se konkrétní případy, jak to provést v praxi. Webinář vede Pavel Fara, dalšími hosty jsou kouč Vladimír Vymětal a fotograf a podnikatel Pepa Cvček. Máte možnost zúčastnit se zajímavé debaty.

Free video 5 (20:57) – Prodejní nabídka
Závěrečná volná část videokurzu dostupná pro všechny. Uvádí, co vše dostanete, pokud budete pokračovat dále v placené části kurzu. Dozvíte se, jak můžete své podnikání změnit intenzivním aplikováním návrhů na postupné změny.

Co můžete očekávat po zaplacení?

Finální číst videokurzu se skládá z pěti videí (každý týden jedno), ve kterých dostanou účastníci nový impuls ke svému podnikání. Videa obsahují konkrétní postupy a techniky, které autorovi kurzu vydělaly několik desítek milionů korun a dosáhl díky nim finanční nezávislost.

 • TÝDEN 1 – Strategická inovace. Naučte se, jak stále své zákazníky něčím překvapovat. Dnes už jedna nabídka na několik let absolutně nestačí. Abyste uspěli tak musíte přicházet stále s něčím novým. První týden se dozvíte jak na to.
 • TÝDEN 2 – Mistrovství v ovlivňování. Pokud chcete být v podnikání úspěšní, tak se nejdříve musíte naučit ovlivňovat sami sebe. Navíc pokud nebudete umět ovlivnit své zákazníky, tak jim nic neprodáte a pokud nebudete umět ovlivnit svůj tým lidí, tak s vámi nebudou chtít efektivně spolupracovat. Druhý týden je tedy o vlivu.
 • TÝDEN 3 – Mistrovství v prodeji. Úspěch v byznysu se měří podle vydělaných peněz. V třetím týdnu se dozvíte, jak okamžitě zvýšit tržby a v čem se ukrývá tajemství prodeje. Také jak získávat nové zákazníky bez ohledu na to, v jakém oboru se pohybujete.
 • ·TÝDEN 4 – Mistrovství v plánování. Nikdo nedosáhl úspěchu náhodou nebo omylem. Úspěšní lidé mají strategický plán, který je k cíli dovede. Ve čtvrtém týdnu se dozvíte, jak si naplánovat rok 2014 jako nejlepší rok ve vašem podnikání.
 • TÝDEN 5 – Cílený a nikdy nekončící růst byznysu. Pokud chcete zaručit a nastavit si růst ve svém podnikání trvale, tak musíte do svého podnikání aplikovat pět základních principů růstu. V posledním týdnu se naučíte, jak růst, kterého během tréninku dosáhnete, udržet trvala a v zásadě napořád.

Navíc, získáte také několik zajímavých bonusů, které to vše doplní:

 • Kompletní videotrénink – 21 principů úspěchu. Pokud si tyto principy zažiji, a budu se jimi řídit, tak budu v životě a podnikání připravený a budu umět správně reagovat na cokoliv, co přijde. Série 21 videí, kde každé video má zhruba 5 minut. Cena tréninku 3950 Kč.
 • Tréninkové video – Vytvoření silné obchodní značky. Toto video vám pomůže vybudovat obchodní značku, kterou budou lidé vnímat pozitivně, bude symbolizovat správné hodnoty a vaše podnikání se díky ní dostane na úplně novou úroveň. Cena videa je 1450 Kč.
 • Vstupenka na seminář Business Masters živě. Získáváte jednu (při možnosti platit na splátky) či dvě vstupenky (při jednorázové platbě) na jarní velkolepou show Business Masters živě, která proběhne v Brně. Konkrétní místo a termín bude upřesněn začátkem roku 2014. Cena vstupenky je 5950 Kč.
 • Konzultace s autorem projektu Zdeňkem Steinerem. Během celé doby trvání kurzu budete mít možnost psát dotazy přímo na Zdeňka Steinera, které se týkají vašeho byznysu a on na ně bude osobně odpovídat. Cena tříměsíčního mentoringu je 50000 Kč/5000 Kč za hodinu.

 

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

2 komentáře

Add a Comment
 1. Dík za velmi podnětný web. Ač je mi 72 jsem v internetovém podnikání pořád kojenec a nemohu pokročit alespoň k batoleti. Na zmiňovaných stránkách je toho přemnoho a tak budu vybírat. Mám produkt,který bych chtěl v budoucnu zpeněžit ,případně v tom druhu pokračovat – eBook s názvem „7 cest k zádům bez bolesti“ a myslím,že by byl zajímavý i pro mladší ,nejen pro nás seniory.
  Takže shrnuto – vytvořit kampaň a držet se osvědčených rad zkušených …a uvidíme.
  Dík a přeji úspěch ve Vaší záslužné práci.
  Mgr.Karel Löffelmann

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018