Neurorestart (21dnů) potřetí

Už třetí „vydání“ Neurorestartu v letošním roce. Sice stále stejné, zde v katalogu KupInfo ale se značně inovovaným a doplněným popisem. Neurorestart je dle Jiřího Vokáče Čmolíka transformace mozku, která odbourává a maže v mozku programy, které na podvědomé úrovni maří jakoukoliv vědomou snahu o změnu. Lidé mají nyní příležitost v masovém měřítku zažívat doslovné přenastavení programů v mozku a směřovat k převzetí vlády nad svými mozky a programy. Mají příležitost konečně vidět, že nic není tam venku, ale v nás.
Web: www.NeuroRestart.cz
Autor: Jiří Vokáč Čmolík
Cena: 3.951 Kč + DPH
Start: prosinec 2013


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

POZOR, na internetu je o NeuroRestartu mnoho protichůdných informací. Kterým z nich věřit?

Někdo si myslí, že Jiří Vokáč Čmolík je podvodník a prodává předražené hrnce. Jiní zase tvrdí, že NeuroRestart změnil od základu jejich život. Kde je pravda? Podle mě někde uprostřed. ANO, NeuroRestart vám ukáže cestu, rozhodně se ale nedejte zmanipulovat. Proto vám zde nabízím možnost podívat se na NeuroRestart z obou stran. Záleží na vás, kterou cestou se vydáte. Měl jsem možnost se s NeuroRestartem dokonale seznámi. Proto doporučuji vstoupit, ALE vzít si z toho pouze ty základy a vůli změnit svůj život. Uvědomit si, že jsou i další možnosti osobního rozvoje.

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Chcete změnit razantně svůj život? Změnit od základů vše, co má na vás vliv? Neurorestart vám takovou šanci přináší. Máte možnost projít transformací, kdy dostanete na každý den úkoly, které vám to dovolí. Každý den jeden, po dobu tří týdnů, tedy 21 dnů. Jsou to úkoly, při kterých se musíte zamyslet nad svým dosavadním životem, najít si však také svou novou cestu. Výsledek transformace pak budoe záležet zejména na tom, jak poctivě jste zadané úkoly plnili. Nejlepších výsledků dosáhnete při velmi důrazném plnění úkolů.

Neurorestart potřetí, Jiří Vokáč Čmolík, podvod?

Neurorestart si dokázal za půl roku své existence získat plno příznivců, stejně jako mnoho odpůrců. Záleží na tom, z jakého podhledu se na Neurorestart podíváte. Možná vám nemusí vyhovovat styl prezentace Neurorestartu, možná také nemusíte vždy souhlasit s vystupováním Jiřího Vokáče Čmolíka. Pokud by bylo možné tyto vlivy odfiltrovat, zůstane vám již samotný Neurorestart. Jeho principy transformace myšlení v 21 dnech jsou dostatečně obecně známé, navíc velmi používané. Málokdo má ale dostatečnou morálku si za tím sám po celou tu dobu jít. Navíc, v takových případech stále něco chybí. Chybí ta náplň a cesta, kterou se 21 dní ubírat ke svému cíli. Na to je Neurorestart vynikající, protože dostanete dán směr, kudy se máte ubírat. Rozpracováno přesně na jednotlivé dny do úkolů, které na sebe postupně navazují a ve výsledku mají potenciál změnit váš život. Dostanete také podporu lidí, se kterými budete mít možnost své změny sdílet a konzultovat. Rozhodně totiž nebudete v Neurorestartu sami, s dalšími účastníky budete mít možnost konzultovat vše v rozsáhlé a živé diskusi na internetu. Na druhou stranu, neočekávejte zázraky. Ty se nedějí ani v Neurorestartu. Změna bude totiž závislá zejména na tom, jak poctivě budete úkoly vypracovávat. Pokud jste opravdu rozhodnuti realizovat svou životní změnu, vstupte.

Kdo je autor?

Prodává předražené hrnce, myslí si o něm plno lidí, včetně mnohých médií. Takový je obecně známý názor na Jiřího Vokáče Čmolíka, autora nejen Neurorestartu, ale také pravidelných každodenních pětiminutovek s náplní osobního rozvoje. On se však považuje za transformačního řečníka, který propojuje principy neurovědy do běžného lidského života. Vydal knihu Trhák aneb 21 kapitol o vašem mozku, ve které odhaluje na principech NLP možnosti naprogramování lidského mozku ke zlepšení života. Pořádá kurzy chození po žhavém uhlí. Přes velkou oblíbenost, je některými lidmi jeho učení označováno za vymývání mozků.

Co dostanete zdarma?

Free video 1 – Původ vašeho (ne)štěstí (31:16)
V následujících dnech máte možnost poznat, jak může technologie a výcvik NeuroRestart převrátit váš život naruby. Musíte to zkrátka zažít na vlastní kůži! Hned v prvním videu se dozvíte, proč je “pozitivní myšlení” nebezpečné, proč už všichni nejsou šťastní (když stamilióny lidí vidělo film Tajemství) a odkud tedy SKUTEČNĚ pramení vaše (ne)štěstí??? Vymažte si z mozku programy, které vás celý život brzdí a restartujte svůj život za 21 dní!

Neurorestart potřetí, Jiří Vokáč Čmolík, podvod?Free video 2 – Mít či nemít? (34:30)
Co je skutečnost, co je realita? Dokážete to rozpoznat? Kterým směrem se chcete ubírat? Musíte se rozhodnout pro jednu cestu. Vyberte si.

Neurorestart potřetí, Jiří Vokáč Čmolík, podvod?

Free Online Webinář 1 – Láska prochází mozkem? (1:57:14)
V živém vysílání si tentokrát Jiří Vokáč Čmolík povídal se svými hosty na téma vztahy, láska, děti… o tom jak být mužem a jak být ženou. S hosty se také pustil do tématiky mužsko-ženských energií a jak se na to všechno dívá mozek a naše svatá trojice. Co prozrazují moderní výzkumy neurověd o našich vztazích k sobě i k druhým? O tom všem hovořili účastníci tohoto webináře, kterými byli Zdeněk Weber, Alice a David Kiršovi a Jiří Vokáč Čmolík s manželkou Magdalenou Vokáčovou.

Neurorestart potřetí, Jiří Vokáč Čmolík, podvod?

Free Online Webinář 2 – Otázky a odpovědi k Neurorestartu (2:02:07)
V posledních dnech už více než ČTVRT MILIONU lidí zaznamenalo, že existuje nějaký NeuroRestart. Tím se na nás sesypala obrovská lavina zajímavých a také věcných dotazů. Odpovídáme na ně, jak se jen dá a naši operátoři vypili za poslední dny tolik kávy, že si afričtí vývozci mnou ruce. Jiří Vokáč Čmolík se ale rozhodl vystoupit z Matrixu a odpovídal na Vaše dotazy sám, bez obalu, osobně a NAŽIVO.

Neurorestart potřetí, Jiří Vokáč Čmolík, podvod?

Co můžete očekávat po zaplacení?

21 DNÍ TRÉNINK NEURORESTART

 

 • NeuroRestart není další info-produkt. Je to transfo-produkt! Informace jsou k ničemu… transformace vyžaduje AKCI na všech třech rovinách – Mozek, srdce a tělo.
 • každý den dostanete v členské sekci JEDNO krátké akční video => celkem 21 transformačních videí
 • každé video obsahuje koncentrát transformačních technik na dané téma dne. Nečekejte, že budete jen 10 minut pasivně poslouchat a plnit si hlavu informacemi. Vůbec ne! Přimějeme vás jít DO AKCE a věci se začnou dít!
 • ke každému videu dostanete pracovní sešit (1 stránka) s úkoly na dnešní den. Ty vyplníte a pošlete nám je zpět, abychom měli důkaz, že OPRAVDU pracujete. Jen tak vám můžeme pomoct. Bez akce žádná transformace, pamatujete? Pokud netoužíte po skutečné změně vaší reality a nejste ochotni pro to hnout prstem, nevstupujte prosím 🙂
 • trénink i s transformačními úkoly vám zabere maximálně 30 minut denně, takže čas si jistě vždy najdete
 • ke všem videím a sešitům máte po skončení tréninku doživotní přístup a můžete se k nim kdykoliv vracet
 • po absolvování tréninku dostanete čestný certifikát jako symbol, že jsme převzali vládu nad svým mozkem, vymazali z něj škodlivé programy z minulosti a jste teď pánem svého života

Neurorestart potřetí, Jiří Vokáč Čmolík, podvod?

Navíc, nyní na konci roku 2013 při třetím spuštění Neurorestartu můžete očekávat další bonusy v hodnotě 6 tisíc korun:

 • VSTUPENKU NA AKCI MAGICKÝ ROK LIVE v Praze v TOPHOTELU (11.1.2014) v hodnotě 3.000 Kč.
 • roční předplatné v hodnotě 3.000 Kč na denní inspiraci v projektu 5minutovka.cz
 • ČLENSTVÍ V KLUBU INNER WINNER, díky kterému získám slevu 20% na transformační akce a semináře
 • NOVOU KNIHU TRHÁK aneb 21 kapitol o vašem mozku v hodnotě 260 Kč
 • CD MOZEK s autogenním tréninkem mozku a rezonanční nahrávkou „Štěstí“ v hodnotě 240 Kč

Upozornění: Zde uvedené názory berte vždy se značnou rezervou. Naleznete zde zcela záměrně ty kladné, i negativní. Není snaha tím někoho poškodit, snaha je informovat objektivně bez zamlčování jinde již publikovaných recenzí. Každý ať sám posoudí, komu dá za pravdu. Svůj vlastní názor můžete zapsat jako komentář.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

2 komentáře

Add a Comment
 1. Ozogane, vy ste to teda od Alasky a klondajku dopracoval. Fandil jsem vám a v životě bych nečekal, že skončíte jako věkslák pro takovou sračku jako je čmelíkův neurorestart, ale prachy nesmrdí, to už víme od Vaška 🙁

  1. Franto, škoda že vás nemůžu nijak přesně identifikovat. Vím jen, že jste se sem dostal na tento článek přímo z Google a jste někde od Plzně. Určitě je ale dobře, že když lidé hledají nějaké informace o NeuroRestartu a dostanou se sem (jsem tam v Google docela nahoře). Hned v úvodu totiž píšu, aby se nikdo nedal nijak zmanipulovat. Zejména ne Čmolíkem. Ten je totiž vynikající manipulátor myšlenek, mákokdo to ale pozná. Stejně je to jedno, kdo to má v hlavě vygumováno, stejně mu podlehne, bez ohledu na to co tu napíšu. Na druhou stranu, myslím si že některé z myšlenek, které Čmolík hlásá jsou rozhodně zajímavé a pro lidi použitelné. Je jen nutné to špatné filtrovat.

   Snažím se tu na webu prezentovat různé InfoProdukty. Proto sem NeuroRestart rozhodně patří. A jsem rád, pokud se tu vyjádří kdokoliv, třeba i s nesouhlasnými názory. Aby se kdokoliv ostatní mohl nad tím zamyslet a udělat si svůj vlastní názor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018