EliteVideo Academy – tvorba prodejního videa

Chcete, aby vám vaše webové stránky vydělávaly více peněz? Jednou z cest, jak toho dosáhnout je použití videa na stránkách. Jeho použití na webu má v dnešní době čím dál více zvyšující se potenciál pro využití v marketingu. Lidem se už nechce na webu číst, raději sledují video. Která z firem dokáže právě toto ve svém marketingu využít, dokáže díky tomu oslovit mnohem více lidí a mnohonásobně zvýšit své zisky. Hlavním cílem programu je proto naučit podnikatele, jak pomocí videa maximálně zvýšit prodeje bez toho aby museli investovat peníze do drahé techniky nebo se učit komplikované věci.
Web: www.EliteVideoAcademy.cz
Autor: Pavel Hrdlička, David Strnad
Cena: 5.990 Kč + DPH
Start: duben 2014

Online Webináře

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Video má mnohem větší účinnost, než psaný text. Je pro návštěvníky webu nejen zajímavější, ale také mnohonásobně popisnější, než jen samotný text, nebo fotografie. Přitom, vytvoření videa zabere mnohem méně času, než napsání účinného textu.
EliteVideo Academy, prodejní video, Pavel hrdlička

Kdo je autor?

Autory programu jsou Pavel Hrdlička a David Strnad. Kampaň na EliteVideo Academy je postavena na osobním příběhu obou autorů, na kterém ukazují, jak video dokázalo proměnit jejich podnikání. Pavel Hrdlička vypustil do světa během posledního roku již několik velmi úspěšných InfoProduktů zabývající se využitím internetu v podnikání. Posledním z nich byl například EliteMarketing Web. David Strnad společně se svým bratrem Jiřím, který má dlouholetou praxi jako kameraman TV Nova, školí podnikatele jak úspěšně začít využívat video v jejich podnikání.

Harmonogram InfoProduktu

28/04/2014 – Free video 1 – Jak díky videu zvednout prodej o více než 1.000 %
05/05/2014 – Free video 2 – 15 nejčastějších chyb u prodejního videa
12/05/2014 – Free video 3 – 7 kroků k vytvoření milionového videa
14/05/2014 – Free video 4 – Kompletní představení videokurzu, zahájení prodeje
20/05/2014 – Webinář s hosty – Jak jsem se prosadil díky videu
21/05/2014 – Ukončení prodeje

Co dostanete zdarma?

Online program se skládá z tréninku zdarma, který obsahuje 3 videa plná informací o vytvoření a využití videa na webu. Zájemce v nich získá kompletní návod díky
kterému jednoduše natočí své první prodejní video.

Free video 1 (15:44) – Jak díky videu zvednout prodej o více než 1.000 %
Pokud podnikáte, hodil by se vám praktický návod, jak natočit video, které by propagovalo vaše výrobky, nebo služby? Abyste na to nemuseli dávat hodně peněz? Možná si stále myslíte, že je to těžké, že tohle musí dělat jen profíci? Nyní máte možnost projít si tréninkem, který vás naučí základy tvorby prodejního videa. Dozvíte se v něm, jak je možné pomocí videa zvýšit prodeje o více než TISÍC procent. ANO, prodejní video je mocný marketingový nástroj dnešní doby. Ti, kteří ho dokáží pro svou firmu využít, získají velké výhody. Budete k nim také patřit?

EliteVideo Academy, prodejní video, Pavel hrdlička

Free video 2 (26:30) – 15 nejčastějších chyb u prodejního videa
Jak se vám líbilo první video? Našli jste v něm zajímavé informace? Nebo si snad také stále ještě myslíte, že mohou video tvořit jen profesionálové? Máte pravdu, vytvořit opravdu velmi kvalitní video bude stále výsadou lidí, kteří na to mají talent, absolvovali na to příslušné školy. Rozhodně ale, běžnou kvalitu videa vhodnou pro základní prezentaci firmy je opravdu schopen zvládnout téměř kdokoliv. Za podmínek, že bude dodržovat určitá pravidla. A právě souhrn těch základních pravidel (a možných chyb) naleznete v tomto videu. Pokud je budete dodržovat, budete schopni vytvořit zajímavé prezentační video. A jaké že jsou to to základní nedostatky při natáčení videa (podrobné informace najdete ve videu)?

01. Nepoužívání stativu
02. Nevhodné pozadí
03. Špatné osvětlení
04. Špatná kompozice
05. Nevhodné oblečení
06. Nepoužívání MakeUpu
07. Špatný mikrofon
08. Nepoužívání scénáře
09. Nevhodná řeč těla
10. Špatný střih záběrů
11. Špatné nahrávání obrazovky
12. Používání mikrofonu na WebKameře
13. Špatně udělaná prezentace
14. Nepoužívání přínosů produktu
15. Špatná výzva k akci

EliteVideo Academy, prodejní video, Pavel hrdlička

Free video 3 (25:51) – 7 kroků k vytvoření milionového videa
To, že je nutné využívat v prezentaci podnikání video, bylo uvedeno v předchozích videích. Jenže, jak takové kvalitní video natočit? Jde to samozřejmě i nejlevnější kamerou, nebo dokonce snad i mobilem. Takové video ale nebude moc kvalitní. Rozhodně se proto vyplatí investovat do lepšího vybavení, které umožní dosažení mnohem lepších výsledků. A právě o tomto je toto video, ve kterém se dozvíte plno užitečných detailů, které při natáčení videa rozhodně použijete. Zejména z hlediska nutného vybavení.

EliteVideo Academy, prodejní video, Pavel hrdlička

Free video 4 (20:00) – Kompletní představení videokurzu
V předchozích videích byly vysvětleny možnosti využití videa při propagaci. Ukázalo se také, že natočit takové video není zase až tak problematické, jak by se mohlo zdát. Stačí k tomu základní vybavení a dodržování základních postupů. Kdo má o natáčení videa zájem, rozhodně už tyto zdarma poskytnuté informace mohou zvýšit kvalitu natáčených videí. Každý ale ví, že ty byly opravdu jen velmi hrubé základní informace. Plno otázek zůstalo určitě nezodpovězeno. Proto je možnost zakoupit si pokračování videokurzu, kde bude vše ještě dále podrobně vysvětleno. Ve videu je uvedeno, co vše zaplacením kurzu dostanete, jako bonusy máte možnost dále získat.

EliteVideo Academy, prodejní video, Pavel hrdlička

Soutěž pro každého

Zajímá vás tvorba videa? Možná je na času převést to do praxe, natočit to první. Může sice obsahovat plno chyb, ale důležité je že začnete. Dál se budete stále jen zlepšovat. Navíc máte možnost zúčastnit se nyní soutěže, kde máte šanci vyhrát vybavení domácího studia, které vám umožní dosahovat mnohem lepších výsledků. Stačí jen zveřejnit odkaz na video do komentářů na webu EliteVideo Academy.

EliteVideo Academy, prodejní video, Pavel hrdlička

Co můžete očekávat po zaplacení?

Hlavní část programu se skládá ze sedmi vzdělávacích modulů. Každý týden je pro účastníky placené části uvolněn jeden modul, který obsahuje 5 tréninkových videí včetně pracovních sešitů.

1. Jak vybrat nejvhodnější zařízení na natáčení videa
2. Jak správně natáčet ve studiu a interiéru
3. Jak nahrávat obrazovku počítače a animované video
4. Jak správně natáčet v exteriéru
5. Jak video nejlépe zpracovat v postprodukci
6. Jak vytvořit efektivní prezentační video
7. Jak vytvořit nejvíce účinné prodejní video

Produkty vytvořené Pavlem Hrdličkou obsahují vždy několik hodnotných bonusů. Stejně tak je to i nyní u EliteVideo Academy, kde čekají na jeho členy bonusy v celkové hodnotě 18 tisíc korun. Účastníci programu získají například (mimo jiné) přístup k unikátní video aplikaci, která dovoluje revolučním způsobem využívat video na internetu.

Bonusy v hodnotě 18.000 Kč:
1. bonus – EliteVideo Card v hodnotě 6.000 Kč pro zapůjčení videotechniky
2. bonus – česká verze programu EasyVideo Suite v hodnotě 6.000 Kč
3. bonus – EliteMarketing Club roční přístup v hodnotě 6.000 Kč

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018