Kouzelné podnikání

Chtěli byste začít podnikat? Nebo už máte malou firmu, která ale zatím nefunguje tak, jak byste si představovali? Myslíte si, že by to chtělo nějakou změnu, zatím ale nevíte jakou? Právě vám může videokurz Kouzelné podnikání najít tu správnou cestu. Jedná se o videokurz marketingu pro malé firmy a nezávislé profesionály. Naučí vás potřebné základy k tomu, abyste mohli úspěšně uvést na trh nový produkt nebo službu. Umožní vám zlepšit obchodní výsledky a být se svým podnikáním konečně spokojení.
Web: www.kouzelne-podnikani.cz
Autor: Magdalena Čevelová
Cena: 3996 Kč (kurz se již neprodává)
Start: duben 2014

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Videokurz je určen zejména pro živnostníky a OSVČ, nebo majitele firem s maximálně 10 zaměstnanci. Zejména pro začínající podnikatele, kterým nastíní základní podnikatelské principy. Může však být přínosný i pro zaměstnance, kteří se brzy chtějí vydat na volnou nohu. Mnoho informací v něm najdou ale také ti, kteří už nějakou dobu podnikají, nejsou ale spokojeni s dosahovanými výsledky. Takže pro lidi, kteří se chtějí uživit tím, co je baví, a nacházet radost v tom, co je uživí.

Naopak, videoprogram není určen pro majitele velkých firem, akciových společností a korporací. Pro zaměstnance, kteří chtějí zůstat zaměstnanci. Pro lidi, kteří hledají návod, jak rychle a bezpracně zbohatnout. Pro ty, kdo čekají zázraky, aniž by pro ně něco udělali. Pro živnostníky a OSVČ, kteří jsou se svým podnikáním spokojeni a nechtějí na něm nic měnit.
Kouzelné podnikání, Magdalena Čevelová, marketingová čarodějnice

Kdo je autor?

V dnešní době je běžné, že plno podobných produktů tvoří lidé, kteří jsou často jen o kousek dál, než jejich zákazníci. Že se snaží prodat něco, co vlastně ani sami dobře neznají, nemají v tom dostatečný přehled. Kouzelné podnikání je jiné. Jeho autorkou je Magdalena Čevelová, jinak také známá jako „marketingová čarodějnice“. Ta působí v marketingu už dlouhou dobu, určité má proto mnoho zkušeností, které může svým zákazníkům dále předat.

Magdalena Čevelová (www.cevelova.cz/) působila v minulosti ve dvou velkých PR agenturách, znalostí má také z marketingového oddělení jiné velké firmy. Přispívala také v minulosti do několika různých novin a časopisů. Je také autorkou elektronické knihy „Marketing bez reklamy“.

Měl jsem možnost se s Magdalenou Čevelovou potkat na jedné akci, na které přednášela o stanovování prodejních cen. Možná neholduje současným praktikám klasických reklamních kampaní, kterými se nabízejí nyní infoprodukty, rozhodně se ale vyzná v klasickém marketingu a ten dokáže v praxi naplno využít. Mohu proto její Kouzelné podnikání doporučit každému, kdo se zajímá o klasické marketingové přístupy a rád by je ve svém podnikání využil.

Harmonogram InfoProduktu

Videokurz se skládá z šesti lekcí, které startují ve své placené části v online variantě 6. května 2014. Na DVD bude kurz k dispozici běhen června. Volná část kurzu obsahuje pouze úvodní video. Několik dalších videí je k dispozici na Youtube.

Co dostanete zdarma?

Kouzelné podnikání není klasický Infoprodukt, které jsou zde běžně prezentovány. Pro rozhodování před jeho zakoupením vám proto nebude nabízena klasická řada volně dostupných videí. Autorka videokurzu se snaží nabízet jej totiž zejména těm, kdo ji už znají a znají tím i její možnosti a schopnosti.

Co můžete očekávat po zaplacení?

Program se skládá z 6 lekcí. Každá z nich obsahuje video, které vám vysvětlí všechno potřebné. Dále je součástí každé lekce kouzelný pracovní list a bonus. V průběhu kurzu vás čekají také tří webináře, kde se můžete zeptat na všechno, co vás v souvislosti s probíranými tématy napadne. Videokurz bude probíhat zejména online na internetu, připravuje se však i klasická „papírová“ varianta s videi umístěnými na DVD.

Jednotlivé lekce kurzu se zabývají následujícími tématy:

1. Jádro podnikání
V první lekci se spolu vydáme za pokladem. K jeho nalezení ale musíme znát souřadnice. Zeměpisnou šířku tvoří to, co umíte a co vás baví, délku to, za co jsou lidé ochotni platit. V první lekci získáte kompas a plánek, jak poklad najít. Jako bonus vás čeká řízená imaginace vize.

2. Ideální zákazník
Také jste někdy snili o tom, jaké by to bylo, stát se aspoň na chvíli agentem FBI? Ve druhém modulu si spolu zkusíme profilování. Samozřejmě ne vraha, ale vašeho ideálního zákazníka. V bonusu se navíc dozvíte, kdo je Áčkový zákazník, jak se o něj starat, a co dělat s těmi ostatními.

3. Plány a cíle
Všimli jste si, že za jasným cílem se jde lépe a radostněji? Vyzkoušejte si to na nejbližším výletě. Nebo si počkejte na třetí modul. Zároveň obdržíte šablonu marketingového plánu s návodem k vyplnění. A bonus hlavně pro ženy – plánování podle měsíčního cyklu.

4. Analýza na draka
Byl jednou jeden princ, který se rozhodl přemoci draka. Jak začal? Přece SWOT analýzou :-). Začneme stejně. Možná budete překvapeni, že to vůbec není nuda. A jak blízko je od analýzy ke strategii. K bonusu si tentokrát zkusíme vzít tarotové, runové nebo třeba andělské karty.

5. Cena a peníze
Říká se, že o peníze jde až v první řadě. My jim věnujeme pátou kapitolu. Společně se podíváme na to, jak nastavit cenu, jak si ji obhájit před zákazníkem, a jak fungují různé cenové triky. Získáte návod, jak spočítat rozpočet i hodinovou sazbu. A jako bonus energetické účetnictví.

6. Marketingové nástroje
Marketing není jen reklama. „Nereklamních“ nástrojů je spousta a mnohdy jsou ještě efektivnější, než reklama samotná. V posledním modulu si povíme, jak tvořit obsah, co je inbound marketing a jak na něj. Jako bonus obdržíte pdf verzi mého e-booku Marketing bez reklamy.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018