Online Academy Club ZDARMA (pokud si koupíte Radost z prodeje)

Některým nabídkám prostě nelze odolat. Často bývají lákavé i samy o sobě, natožpak, když je vám k nim nabídnut na poslední chvíli zajímavý BONUS. Stalo se tak v případě video kurzu Radost z prodeje, který je určen zejména pro obchodníky. Máte možnost se v něm naučit, jak správně v dnešní obchodovat a uspět v konkurenci. Pokud si kurz zakoupíte do 26.5.2014 do půlnoci, máte možnost získat navíc jako BONUS Online Academy Club, což je online vzdělávací kurz, který představuje strategie a taktiky, které převrátily Davidu Kiršovi jeho podnikání naruby a vydělaly mu několik milionů korun.


Radost z prodeje, Pavel Fara,  Peter Urbanec

ANO, pokud si zakoupíte Radost z prodeje (za 3.950 Kč), dostanete k němu automaticky zdarma jako BONUS online kurz Online Academy Club v hodnotě 4.980 Kč + DPH. POZOR, platí pouze do půlnoci 26/05/2014.

Podrobné informace o kurzu Online Academy Club naleznete na www.OnlineAcademy.cz POZOR, pro možnost BONUSu zdarma je ale nutné objednat program Radost z prodeje, viz dále uvedený odkaz (pouze do půlnoci 26/05/2014).

Podrobné informace o kurzu Radost z prodeje naleznete na www.RadostzProdeje.cz (nebo klikněte na výše uvedený obrázek).

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018