Tvůrce osudu 2014

Tvrdí se, že každý sám jsme tvůrci svého štěstí. Že jen na nás záleží, jaký si ten život uděláme. Je to tak, každý jsme tvůrcem svého osudu. Každý máme plno možností, jak svůj život usměrníme požadovaným směrem. Málokdo z nás to ale ví, málokdo z nás to umí. Nyní máte možnost poznat techniky, které vám umožní získat v životě spoustu výhod. Libor Činka si prošel ve své kariéře od kouzelníka, přes hypnotizéra, až po hypnoterapeuta. Díky tomu zná, jak funguje lidská mysl a dokáže své znalosti předat dál zájemcům o osobní rozvoj. Jeho znalosti, ve spolupráci s programem „Tvůrce osudu“ vám umožní (mimo jiné) snáze dosáhnout požadovaných cílů v životě.
Web: www.TvurceOsudu.cz
Autor: Libor Činka
Cena: zatím není známo
Start: květen 204

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Zajímalo by vás, jak dosahovat libovolných cílů rychleji, snadněji a zbytečných překážek? Chtěli byste se stát se tvůrcem svého osudu? Hodilo by se vám stát se vládcem svého času a získat jej na to, co je pro vás nejdůležitější? Možná však máte náročnější cíle a chcete se dostat na špičku ve vaší oblasti. Obecně, je vaším cílem prožít si život naplno, být úspěšný a sebevědomý? Máte možnost. Tomu všemu se Tvůrce osudu bude po dobu několika týdnů věnovat. Povede vás Libor Činka, který je nejen autorem bestselleru Ovládněte svůj mozek, je ale také vyhledávaný specialista v dosahování vnitřního i vnějšího bohatství.

Líbilo by se vám mít k dispozici kouče osobního úspěchu? Žádný problém, stačí se zaregistrovat ZDARMA ve Tvůrci osudu a stanete se po dobu několika týdnů jeho součástí. Poznáte, možnosti využívání znalostí experta na úspěch. Dostanete k dispozici ve formě několika videí 20 let zkušeností specialisty na využívání mozku. Budete seznámeni hravou a zcela nenásilnou formou s nejnovější psychologií úspěchu, které vám dovolí dosahovat čehokoliv ve svém životě. Dostanete šanci dosáhnout toho, co bylo pro vás až dosud těžké a nemožné. V několika videích poznáte základní principy, pomocí kterých se stanete experty v mnoha možných oborech.
Tvůrce osudu 2014, Libor Činka

Kdo je autor?

Mohlo by se zdát, že bývalý kouzelník a hypnotizér se vás může snažit ovlivnit k něčemu, co byste jinak neudělali. Skutečnost je však taková, že Libor Činka své znalosti využívá výhradně k rozvoji schopností svých zákazníků. Mimo toho se zabývá například výukou Angličtiny, je také autorem knihy Ovládněte svůj mozek. Těmito činnostmi se zabývá už dlouhé roky a zřejmě patří mezi naše první InfoPodnikatele, protože již v roce 2009 uvedl ovlivněn zahraničními zkušenostmi produkt „Jak vydělat peníze“.

Harmonogram InfoProduktu

14/05/2014 – Free video 1 – Jak se stanete tvůrcem osudu
18/05/2014 – Free video 2 – Metodou M dosáhnete čehokoliv
22/05/2014 – Free video 3 – Zhypnotizujte se k úspěchu
26/05/2014 – Prodejní video
28/05/2014 – Webinář s hosty
02/06/2014 – Webinář s hosty
03/06/2014 – Ukončení prodeje

Co dostanete zdarma?

Dostanete zejména možnost nahlédnout do své mysli, dostanete možnost využít své myšlenky pro dosažení větších úspěchů. Volně dostupná videa obsahovala již před rokem velké množství informací, které je možné využít například pro budování kariéry, případně pro posílení osobního sebevědomí. Každé volné video obsahuje vždy velkou spoustu informací, nad kterými je nutné se zamyslet a zvážit, čím mohou být přínosné právě pro vás. Doporučuji proto poslouchat velmi pozorně, nejlépe opakovaně a pořídit si poznámky s uvedením, co je použitelné zejména pro vás. Pouze tak dokážete využít vše naplno.

Free video 1 (28:48) – Jak se stanete tvůrcem osudu
Přáli byste si změnit život tak, že budete mít možnost dělat vše, co se vám líbí, co vás zajímá? Dokážete si to vůbec představit? Líbilo by se vám dostat ZDARMA osobního kouče, který vám to umožní? Nyní ho máte k dispozici. Stačí se podívat na video a řídit se radami, které v něm najdete. K dispozici je vám zkušená odborník, který již pomohl mnoha lidem. Může nyní sloužit i vám. Máte nyní možnost seznámit se s jednoduchým principem, který Vám pomůže stávat se experty snad v libovolném oboru.

Tvůrce osudu 2014, Libor Činka

Free video 2 (29:06) – Metodou M dosáhnete čehokoliv
Tvůrce osudu, to je zejména poznání, že každý má možnost si ten svůj život tvořit dle sebe. Vytvářet si ho dle svých představ, naplnit si ho tím, co vás zajímá a užívat si ho. Tvůrce osudu není určen pro pasívní lidi. Protože svůj osud si mohou tvořit pouze ti, kteří si za něčím jdou. A právě druhé video vám zvýší vaše schopnosti vydělávat více. Je určeno zejména pro manažery, sportovce, poradce, rodiče, majitele firem, podnikatele, ale třeba i studenty. Dostanete k dispozici metodu, díky které budete moci efektivněji než kdy dříve dosahovat čehokoli v pracovním, nebo osobním životě. Poznáte význam slov a jejich působení na mozek. Seznámíte se také s tím, že už například jen vyřazení některých slov ze svého slovníku můžete dosáhnout výrazného zlepšení ve vaší úspěšnosti. Slova totiž formují vaše další myšlení. Vhodnými se vybudíme a motivujeme, chybnými naopak omezíme či dokonce vynulujeme úspěch u sebe či druhých.

Tvůrce osudu 2014, Libor Činka

Free video 3 (26:26) – Zhypnotizujte se k úspěchu
Třetí video obsahuje to, co je většině lidí utajeno. Poznáte v něm techniky hypnotizérů, které vám mohou zachránit život a zbaví vás depresí. Bylo by to pro vás přínosné? Možná v něm poznáte, že jste dlouhé roky dělali něco špatně. Něco, co má na vás velký vliv. Dostanete šanci to změnit. Naučíte se díky tomu pomáhat ostatním lidem. Budete mít možnost je sami motivovat a zbavit je starostí. Dokážete si představit, jak třeba jen toto může změnit celkovou rodinnou pohodu, kdy si všichni navzájem pomáháte?

Tvůrce osudu 2014, Libor Činka

Free video 4 (44:48) – O tvůrci osudu On-line
Kompletní představení programu Tvůrce osudu. Jeho zakoupením dostanete šanci změnit svůj život, stanete se sami tvůrcem svého osudu. Proniknete hluboko do svého myšlení, poznáte mnoho souvislostí, které vás až dosud zaváděly na špatnou cestu. Je totiž mimo možnosti běžného myšlení lidí poznat, co vás omezuje, abyste si to uvědomili a zbavili se problému. Pokud vstoupíte do deseti týdenního programu, dostanete kompletní návod na kompletní proměnu života, který si uspořádáte dle svých představ.

Tvůrce osudu 2014, Libor Činka

Webinář 1 (1:58:54) – O tvůrci osudu On-line
Tvůrce sudu se zabývá cestou k úspěchu. Každý má tu cestu jinou. Většinou je to ale cesta složitá, protože málokdo zná taje takové cesty. Myslíte si, že vám by mohl jedině nějaký zázrak, abyste uspěli? Ano, zázraky umí kouzelníci. Jeden z nejlepších českých kouzelníků (Pavel Kožíšek) je hostem webináře. On ten svůj úspěch dotáhl opravdu daleko. Nejen díky kouzlům, hlavně proto, že si šel za svými sny, které dokázal v praxi realizovat. Stejně jako to učí Tvůrce osudu.

Tvůrce osudu 2014, Libor Činka

Co můžete očekávat po zaplacení?

Desetitýdenní online program se věnuje zejména následujícím tématům:

  • Jak se stát bez zbytečných překážek a tvůrcem svého osudu?
  • Jak dosahovat svých libovolných cílů rychleji a snadněji?
  • Jak se stát vládcem času a získat čas na to nejdůležitější?
  • Jak se dostat na špičku v jakékoli oblasti?
  • Jak být naplněn zdravým sebevědomím a úspěchem?
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018