EliteVideo Academy, Prodávejte emoce

Co dokáže podle vás zaujmout lidi na internetu? Na co se rádi dívají, co ochotně dále sdílejí? ANO, je to video. To dokáže diváka oslovit mnohem rychleji, než psaný text. Vzbuzuje nejen emoce, ale i následný zájem. Pokud snad podnikáte, nebo potřebujete cokoliv prezentovat, líbilo by se vám něco takového umět? Možná si myslíte, že je to náročné. Pokud ale dodržíte několik základních kroků, neměl by to být problém. Pokud vstoupíte do EliteVideo Academy, dostanete k dispozici propracovaný návod, jak taková videa točit. Dostanete návod, jak zaujmout své zákazníky.
Web: www.EliteVideoAcademy.cz
Autor: Pavel Hrdlička, David Strnad
Cena: od 5.990 Kč (bez DPH)
Start: červen 2014

Online Webináře

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

EliteVideo Academy není úplně nový produkt. Je to spíše doplnění předchozího produktu se stejným názvem (který se prodával před měsícem) o nové možnosti a varianty, aby byl více dostupný i pro další zájemce. I proto je jeho nabídka značně časově omezená a je k dispozici jen necelé tři dny, pouze do 19/06/2014.

Možná jste si toho už sami všimli. Video má mnohem větší účinnost, než psaný text. Je mnohonásobně popisnější, než jen samotný text, nebo fotografie. Navíc dokáže zachytit a vyvolat emoce. A právě o to často jde. Zaujmout, šokovat, donutit k zamyšlení. To vám jiné médium dá jen těžko. Přitom, vytvoření videa zabere mnohem méně času, než napsání účinného textu. A kupodivu (možná jste si to všimli už i na sobě), lidé spíše snesou nekvalitní video, než nekvalitní text. Zapomeňte na velmi drahé reklamy natáčené profesionály, které by se stejně uplatnily jen v televizním vysílání. Je již totiž prokázáno (nejspíše i zkušenostmi vámi samotných), že i běžné video natočené dalo by se říct v amatérských podmínkách a šířené zejména po internetu je často mnohem účinnější. Hlavně proto, že je široce dostupné a lidé ho často ani nepovažují za reklamu (proto mu více věří), než když by viděli stejné video v televizi.

Prostudujte si proto všechny zdarma dostupné materiály a zvažte, zda může být tvorba prodejního videa vhodná i pro vaše podnikání a propagaci.

Další indormace o EliteVideo Academy naleznete ZDE:

EliteVideo Academy, Prodávejte emoce

Kdo je autor?

Autory programu jsou Pavel Hrdlička a David Strnad. Kampaň na EliteVideo Academy je postavena na osobním příběhu obou autorů, na kterém ukazují, jak video dokázalo proměnit jejich podnikání. Pavel Hrdlička vypustil do světa během posledního roku již několik velmi úspěšných InfoProduktů zabývající se využitím internetu v podnikání. Posledním z nich byl například EliteMarketing Web. David Strnad společně se svým bratrem Jiřím, který má dlouholetou praxi jako kameraman TV Nova, školí podnikatele jak úspěšně začít využívat video v jejich podnikání.

Další informace o EliteVideo Academy naleznete také ZDE:

Harmonogram InfoProduktu

17/06/2014 – Free video 4, Začínali v garáži a změnili svět
18/06/2014 – Free video 5, Jak navázat vztah se zákazníky pomocí videa
19/06/2014 – webinář s hosty, kteří ukáží, jak je video v propagaci důležité
19/06/2014 – Ukončení prodeje o půlnoci po webináři

Co dostanete zdarma?

Tato zkrácená část EliteVideo Academy obsahuje dvě zdarma přístupná videa dostupná po zadání emailu. K tomu ještě jeden živý webinář. Další videa z předchozího spuštění programu (stejně jako webináře) jsou stále dostupné.

Free video 4 (15:31) – Začínali v garáži, změnili svět
Říkalo se jim garážové firmy, protože vznikaly v garážích, … přesto však některé z nich dokázaly dosáhnout velkých úspěchů. Zajímalo by vás proč? Protože věděli, že musí být vidět. Ve videu se například dozvíte, jak dosáhl pozoruhodných výsledků Apple. Co vám brání jít jejich cestou? Díky videu mohou zákazníci stát fronty i na Vaše zboží nebo služby.

EliteVideo Academy, Prodávejte emoce(pro sledování videa klikněte na jeho obrázek)

Free video 5 (8:40) – Jak navázat vztah se zákazníky pomocí videa
Proč je video v prodejním procesu tak důležité? Jak na potencionálního zákazníka působí? Moc důležité informace, díky tomu vše pochopíte. Poznáte, proč i vás některá reklama tak zaujme. Hlavně ale, pochopíte, jak můžete takové video sami vytvořit.

EliteVideo Academy, Prodávejte emoce(pro sledování videa klikněte na jeho obrázek)

Webinář s hosty (19/06/2014) – Jak se tvoří milionové video
Nevěříte tomu, co se zde o EliteVideo Academy píše? Tak si poslechněte lidi, kteří vás seznámí se zkušenostmi, které získali právě díky natáčení s autory videokurzu. Jsou novým stylem práce nadšeni, protože jim přinesl změny v jejich podnikání z důvodu využívání video marketingu. Máte možnost tak sami poznat, jak může video dramaticky změnit výsledky podnikání.

EliteVideo Academy, Prodávejte emoce(pro sledování webináře klikněte na jeho obrázek)

Co můžete očekávat po zaplacení?

Změna Online kurzu oproti dříve nabízené variantě se týká zejména rozšířením úrovní, rozlišená nejen cenou, ale hlavně poskytnutou úrovní výukových materiálů a poskytnutých služeb.

EliteVideo Academy Základ (5.990 Kč)
Sedmi týdenní výukový program obsahující 35 videí a ebooků s následujícími tématy:

01. Jak vybrat nejvhodnější zařízení na natáčení videa
02. Jak správně natáčet ve studiu a interiéru
03. Jak nahrávat obrazovku počítače a animované video
04. Jak správně natáčet v exteriéru
05. Jak video nejlépe zpracovat v postprodukci
06. Jak vytvořit efektivní prezentační video
07. Jak vytvořit nejvíce účinné prodejní video

EliteVideo Academy Business (12.990 Kč)
Stejně jako varianta Základ, navíc vstupenka na živé setkání EliteVideo Academy Live (živé akce v hodnotě 5 tisíc korun) plus další tři moduly (celkem 50 ebooků a videí):

08. Najděte DNA svého podnikáni
09. Poznejte své zákazníky
10. Nechte emoce prodávat

EliteVideo Academy Premium (17.990 Kč)
Stejně jako varianta Business, navíc vstupenka na dvě živá setkání EliteVideo Academy Live (živé akce v hodnotě 10 tisíc korun) plus dalších pět modulů (cekem 70 ebooků a videí):

11. Pokročilá práce se zvukem a efekty
12. Práce s animací v After Efects
13. Pokročilá práce ve Final Cut Pro
14. Práce s profi filmařskými nástroji
15. Jak natáčet pomocí mini-vrtulníku

Navíc další BONUSy
Produkty vytvořené Pavlem Hrdličkou obsahují vždy několik hodnotných bonusů. Stejně tak je to i nyní u EliteVideo Academy, kde čekají na jeho členy bonusy v celkové hodnotě od 18 tisíc korun (varianta základ) až 30 tisíc korun (varianta Premium). Účastníci programu získají například (mimo jiné) přístup k unikátní video aplikaci (v hodnotě 6 tisíc korun), která dovoluje revolučním způsobem využívat video na internetu. Takže už jen kvůli tomu se vyplatí koupit základní verzi, která má stejnou hodnotu.

1. bonus – česká verze programu EasyVideo Suite v hodnotě 6.000 Kč
2. bonus – EliteMarketing Club roční přístup v hodnotě 6.000 Kč
3. bonus – EliteVideo Card v hodnotě 6 až 18 tisíc (dle varianty) Kč pro zapůjčení videotechniky

EliteVideo Academy, Prodávejte emoce

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018