Jak fotit miminka v šestinedělí

Co vám nejvíce připomene nově narozené miminko? Rozhodně je to fotografie, která má široké možnosti výsledného využití. Může vám tak ty pěkné chvíle neustále připomínat. Jenže, jak takové miminko co nejlépe vyfotit, jak vše připravit, jaké použít rekvizity, … Otázek, na které je nutné znát odpovědi je hodně. Odpovědi na ně včetně detailního postupu jak fotit miminka naleznete v Ebooku, který dle svých zkušeností sepsal Michal Botek.
Web: www.JakFotitMiminka.cz
Autor: Michal Botek
Cena: 590 Kč
Start: rok 2013

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Narození miminka je v rodině velká událost. Málo komu se ji ale podaří zachytit na fotografiích tak, aby vznikly fotografie, na které bude radost se dívat i po letech. Přesto je to ale možné zvládnout to i svépomocí. Je možné si na to zavolat profesionála, jenže ten má na to vždy jen omezený čas a nemusí proto vystihnout ten správný okamžik. Vy jste však se svým miminkem neustále a znáte kdy je na to ten správný čas. Ebook vám dá nutné znalosti, které k tomu budete potřebovat.
Jak fotit miminka v šestinedělí, Michal Botek

Kdo je autor?

Michal Botek se věnuje grafické tvorbě, navrhování tiskovin, webu, logotypů. Je také vášnivý fotograf. Nejprve fotografoval miminka svým přátelům. Při tom si uvědomil, jak složité je, aby se fotografie zdařily a rodiče byli spokojení. Rozhodl se proto jít opačnou cestou a začal rodiče učit, jak si miminko vyfotit sami.

Co dostanete zdarma?

Pro posouzení, zda bude ebook vhodný i pro vás je možné stáhnout si na webu www.JakFotitMiminka.cz ukázkový ebook, ve kterém jsou zodpovězeny rodičům základní otázky týkající se fotografování miminek v šestinedělí. Na webu je také k dispozici blog, kde je možné získat zdarma další informace týkající se fotografování miminek.

Jak fotit miminka v šestinedělí, Michal Botek

Co můžete očekávat po zaplacení?

Ebook je kompletní sada sedmi návodů, které vám vysvětlí podrobně, jak při fotografování postupovat. Dozvíte se v něm, jak vyfotit miminko pohodlně doma, aniž byste museli navštívit profesionální fotostudio. Veškeré postupy uváděné v ebooku jsou ověřeny praxí. Doplňují je názorné fotografie, které celý postup doplňují. Jsou také k dispozici instruktážní videa. Uvedené postupy jsou zvoleny tak, aby je byl schopen zvládnout každý bez předchozích znalostí fotografování.

Jak fotit miminka v šestinedělí, Michal Botek

Díky ebooku se naučíte:

  • Jak objevit svůj talent, i když máte pocit, že fotit neumíte
  • Kde najít nápady na focení
  • Co má duše Vašeho miminka společného s focením
  • Jak zvolit fotoaparát a další nejnutnější základy fotografování před tím, než se do toho pustíte
  • 6+1 detailních postupů na vyfocení krásných, kreativních a láskyplných fotografií Vašeho miminka krok za krokem, které zvládne opravdu každý
  • Tipy a triky na focení doma i venku
  • Mnoho rad, tipů a postupů, které pro oceníte i do dalšího focení, jak bude Vaše miminko růst.

Jak fotit miminka v šestinedělí, Michal Botek

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018