Milionářem do roka

Zhruba za rok jsem zde zveřejnil popisy 99 InfoProduktů. Chtěl jsem, aby byl ten stý něčím zvláštní. Aby uzavřel tu první stovku s možností bilancovat ty předchozí. Myslel jsem si, že to bude něco, co bude také charakterizovat tu následující stovku. Dopadlo to jinak. Už po několikáté jsem narazil na produkt, do kterého se mi vůbec nechtělo. Nějak se mi sem nehodil, vlastně jsem ani nevěděl proč. Stále mi na něm něco vadilo. Pak mi to ale došlo, bude to ten stý, bude ale charakterizovat ne to budoucí, ale snad to minulé. Ukáže cestu, kterou se naše InfoProdukt ubíraly. Cestu amatérů od vidiny snadného vstupu mezi milionáře, kterou zde svým Milionovým impériem ukázal David Kirš. Cestu k profesionálům, kterou dosud dokázalo jen pár lidí.
Web: www.MilionaremDoRoka.cz
Autor: Miroslav Krátký
Cena: 9999 Kč
Start: březen 2014

Základní informace, proč NEKOUPIT?

Už několikrát jsem se setkal s tím, že někteří autoři InfoProduktů slibují veřejně, že právě díky nim se stanete do roka milionáři. Toto je jeden z nich. Zajímalo mě proto, jak reálné je toto tvrzení, na čem se zakládá? Rozhodl jsem se proto, že to zkusím prozkoumat více do hloubky. Tak, jak by měl postupovat kdokoliv, co si chce něco takového koupit. A přiznám se, hodně moc jsem se divil. Berte proto tento popis třeba jako návod, jak postupovat při zjišťování serióznosti nabídky, která může být na první pohled zajímavá. Možná brzy zjistíte, že jen někdo snaží z vás vytáhnout nějaký prachy.

Na úvod se toho případný zájemce až tak moc nedozví. K dispozici je jen zhruba dvouminutové video plné obecných blábolů, které mají (jak se zdá) nalákat zejména zájemce s nižším IQ. To video není běžně dostupné přes odkaz (uloženo na Vimeo), podobné (delší a hutnější) je ale k dispozici na Youtube:

Jste nadrženi v očekávání, jak právě vy dokážete vydělat za rok ten vysněný milion korun? Moc se toho nedozvíte, dokud nezadáte do formuláře svůj email. Naštěstí, Google pomohl a dozvídám se, bez nutnosti jakékoliv registrace, že autorem je Bc. Miroslav Krátký (docela by mě zajímalo, jak se k tomu titulu dostal).

V úvodním videu dostupném bez registrace autor uvádí: Skutečně věříte tomu, že nedokážete vydělat milion korun za rok? Taky jste podlehli vlivu vašeho průměrného okolí? To je ale obrovský omyl! Ten omyl může být způsoben dvěma důvody. Buď si vůbec neuvědomujete svoji vlastní hodnotu, anebo jste onemocněli vážnou nemocí. A tou nemocí trpí velké množství lidí. Ta nemoc je smrtelná a jmenuje se nemoc šílených *** (není rozumět ve smíchu přednášejícího) … chci vás dneska vzít na úchvatnou cestu. Ta cesta možná změní váš život jednou navždycky. Já vám chci totiž ukázat, že i vy, bez ohledu na tom, jaké máte vzdělání, kolik je vám let a jaké máte předchozí zkušenosti, dokážete vydělat milion korun za rok a když to zvládnete, tak ještě možná ještě mnohem, mnohem víc. A začít můžete právě teď… Sejdeme se na startu té nejúžasnější cesty, jakou jste kdy v životě nastoupili.
Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Kdo je autor?

První co mě vždy na InfoProduktu zajímá je, kdo za tím stojí, kdo mi to něco nabízí? Takže, kdo je autor videoprogramu Milionářem do roka? Na webu nejsou (pokud se neregistrujete) žádné kontaktní údaje uvedeny. Jméno Miroslav Krátký je uvedeno jen ve videu. Takže, co je to ale za člověka? Kde bere tu jistotu, že dokáže lidem poradit, jak se stát za rok milionářem? To mě hodně zajímalo. Dozvěděl jsem se to až v posledním volně dostupném videu (přesněji za email). Jak sám uvádí, původně je vyučený elektrikář, z průmyslovky ho poslali na učiliště, pracoval jako stavební dělník a začal podnikat v Hebalife. Později založil několik společností.

Jedná se opravdu o dost podnikavého člověka s různorodými nápady. Původně jsem tu chtěl několik jeho aktivit (co jsou, dalo by se říct na hraně zákona) popsat. Nechci ale házet na někoho špínu bez ověření, co vše je z toho pravda. Tak snad jen doporučím na článek na Novinky.cz, (pro zobrazení klikněte na násldující náhled textu) kde si snad uděláte o tomto „podnikavém“ člověku vlastní názor.

Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Co dostanete zdarma?

Po registraci (zadání mailu) dostanete přístup k šesti videím. Většinou půlhodinovým. Mě tam zaujala zejména osobnost Miroslava Krátkého, jeho styl vystupování a vyjadřování. A přiznám se, vůbec mě nepřesvědčil o tom, že zrovna jeho bych měl brát za člověka, od kterého bych si měl něco koupit. Třeba i proto, že mluvil zejména ve stylu náboru oveček do multilevelu. Obecné fráze a motivační řeči, které je možné slyšet i jinde. Nemyslím si, že bych se v nich něco nového dozvěděl. Spíše naopak, vzbuzovalo to ve mně dojem snahy nalákat na sladké řeči někoho nezkušeného.

Free video 1 (27:54) – 85.000 Kč měsíčně?
Já prostě chci tento program udělat proto, abyste dostali podporu, … já vidím lidi, co klikají na mejly za pár šušňů,
Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Free video 2 (25:45) – Dokážete to také
Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Free video 3 (40:16) – Principy byznysu
Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Free video 4 (29:18) – Čím mám začít?
Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Free video 5 (40:43) – Kde jsou mé peníze?
Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Free video 6 (21:56) – Kdo je Miroslav Krátký?
Jmenuji se Miroslav Krátký, je mi 45 let, mám šest dětí, … pět dětí se svou ženou ve střídavé péči, … Já jsem byl původně vyučený elekrikář, …
Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Co můžete očekávat po zaplacení?

Hlavní částí produktu má být roční podpora v rozvoji snu, stát se do roka milionářem. Každý týden dostanete přístup k jednomu videu, které vám dovolí si vybrat, vyladit a nastavit jakýkoliv zdroj příjmů, které jsou na trhu k dispozici.

Co konkrétně získáte?

  • 52 modulů rozvoje vašich příjmů na celý rok
  • Každodenní doplňování informací a diskusi
  • Online rozhovory s úspěšnými podnikateli
  • Ke všem tématům přesné a jasné instrukce
  • Každodenní podporu v plánování a realizaci
  • Každodenní e-mail, Skype a telefonickou podporu
  • Individuální přístup a vstřícná komunikace
  • Několik osobních meetingů během programu

Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Jak už to bývá, na vše máte garanci vrácení peněz. Takové garance jsou časté a já věřím, že často také opravdu dodržované. Přesto, často si takové garance ověřuji, jaká je to garance, kdo za nimi stojí. Postupoval jsem tak při ověřování programu Milionářem do roka. Nestačil jsem se divit. Už třeba proto, že v obchodních podmínkách není o takové garanci ani slovo. Navíc, obchodní podmínky jsou již zastaralé a neodpovídají současným zákonům. Jak moc věřit takové garanci?

Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Hledal a zkoumal jsem dále. Kdo je to Miroslav Krátký, který ve svých videích dalo by se říct, zaručuje, že každý má možnost stát se díky jeho programu do roka milionářem? Jaké podnikatelské aktivity za ním stojí? Našel jsem toho docela dost. Nechce se mi to vše prověřovat a vše zde vypisovat. Pokud máte zájem, dohledejte si v Google například jméno Miroslava Krátkého ve spojení „Sousedské služby“, což je další firma „úspěšného“ podnikatele Miroslava Krátkého.

Další šok jsem dostal, když jsem si vyhledal v obchodním rejstříku firmu Dosáhnete Všeho s.r.o., abych zjistil, kdo za firmou skutečně ekonomicky stojí. Miroslav Krátký je pouze jednatel, majitelem je však Valerie Krátká, narozená v roce 1927 (87 let). Stejné jméno jsem nalezl také u dalších společností, které Miroslav Krátký vede. Já osobně takovým firmám, které mají dle úředních dokumentů takovéto majitele, vůbec nevěřím. Protože to bývají často důvody, kde se již od počátku počítá s tím, že bude snadné takovou firmu v případě jakýchkoliv problémů zrušit a začít bez problémů začít podnikat pod novým názvem. Jaké garance vám může taková firma poskytnout? ANO, jsou to, dalo by se říct (na první pohled) neomezené garance, protože ve skutečnosti to žádné garance nejsou.

A jen tak na doplnění, určitě jste mohli sami při pečlivém čtení této recenze nalézt sami další zajímavé skutečnosti a souvislosti.

Milionářem do roka, Miroslav Krátký

Posouzení (líbí/nelíbí)?

Je možné, že dokáže Miroslav krátký svými řečmi někoho namotivovat a ukázat mu cestu k bohatství. Nevěřím ale tomu, že následně dostane případný zákazník odpovídající hodnotu. Já osobně bych si nic podobného od Miroslava Krátkého nekoupil. A moc bych se obával být s ním v jakémkoliv obchodním kontaktu. Záleží ale jen na vás jak vše sami posoudíte.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018