Conversion Academy

Mít webové stránky je základ propagace každého, kdo chce vydělávat na internetu. Málokdo už ale zná postup, který to zaručí. Conversion Academy je jediným programem na českém a slovenském internetu, který dokáže transformovat obyčejné webové stránky v automaticky fungující nástroj na získávání nových zákazníků a kontaktů. Obsahuje základní postupy, které díky třem základním oblastem přivedou nové zájemce, přemění je v zákazníky a udrží je i pro opakované nákupy.
Web: www.ConversionAcademy.cz
Autor: Pavel Hrdlička
Cena: 9.990 Kč + DPH
Start: září 2014

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Abyste prosperovali, musíte být na webu, … to jste už možná často slyšeli. Zaregistrovali jste se proto do různých katalogů a vyhledávačů, … jenže výsledek naprosto žádný. Možná jste dokonce i zkusili nějakou internetovou prezentaci toho, co ve svém podnikání nabízíte. Jenže výsledek stále neodpovídá slibovanému očekávání. Proč to tak je? Protože internet se stále mění. Toto možná stačilo někdy před lety, nyní je ale nutné postupovat zcela jinak. Nestačí být na webu pasívní, je nutné internet a jeho možnosti využívat opravdu naplno a v jeho plné šíři.

Nestačí být jen „nějak“ na internetu. Je nutné k tomu používat moderní postupy a možnosti, které vychází ze znalostí chování lidí na internetu. Proto vám nabízí Conversion Academy prověřený postup, který je možné duplikovat pro dosažení zvýšení úspěšnosti webových stránek. Za 60 dní vás naučí nejlépe fungující postupy online marketingu ve třech základních oblastech:

1. Jak získat velké množství kvalitních návštěvníků s minimálními náklady.
2. Jak proměnit maximální procento těchto návštěvníků v zákazníky
3. Jak si tyto zákazníky udržet a získat od nich opakované nákupy

Je důležité, aby si podnikatelé uvědomili, Že jejich webové stránky mají moc naprosto změnit jejich životní styl, tak jako se to podařilo Pavlovi.
Conversion academy je naučí, jak to provést, bez toho aby museli investovat do nových stránek, nebo aby se museli učit komplikované technické věci.
Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Podívejte se na Online Webináře Conversion Academy

Kdo je autor?

Pavel Hrdlička se věnuje intenzivně online marketingu déle než rok. Za tu dobu se mu povedlo oslovit v několika reklamních kampaní několik tisíc zájemců, z nichž někteří se stali jeho zákazníci. Dokázal tak v praxi to, s čím se snaží seznámit další zájemce v programu Conversion Academy. Pavel Hrdlička uvedené postupy sám využívá a dosáhl díky tomu během krátké doby několikamilionových obratů. To mu dovolilo přestěhovat se trvale i s celou rodinou na Kanárské ostrovy. Jeho životní příběh máte možnost sledovat v jednom z volně dostupných videí v tomto programu.

Toho všeho dosáhl proto, že si všímal, jak je možné využívat dnešní možnosti internetu. Stejné postupy potom ve svých programech prezentuje všem zájemcům. Každý tak má možnost použít stejné strategie, které již byly v praxi ověřeny jako vysoce ziskové.

Harmonogram InfoProduktu

19/09/2014 – Free video 1, Jak získat maximum návštěvnosti
25/09/2014 – Free video 2, Jak proměnit návštěvníky v zákazníky
30/09/2014 – Free video 3, Jak získat opakované nákupy
01/10/2014 – Webinář, 8 kroků k dokonale fungujícímu webu
02/10/2014 – Zahájení prodeje – spuštění prodejního videa
08/10/2014 – Webinář, Jak mi webové stránky dokázaly změnit životní styl
09/10/2014 – Ukončení prodeje

Co dostanete zdarma?

Sleduji videa Pavla Hrdličky už delší dobu. Každé z nich je plné zajímavých informací. Dokonce jsem si už zvykl na charakteristický dril, kterým jsou videa přednášena. Vím totiž, že není důležitá až tak forma, ale zejména výsledek, která dokáží videa divákovi přinést. Seznamte se s nimi také, určitě se dozvíte plno nových informací.

Free video 1 (22:30) – Jak získat maximum návštěvnosti

Pokud chcete vydělávat na internetu, musíte nejprve zajistit dostatečnou návštěvnost vašich web stránek (samozřejmě s kvalitním obsahem). Musí jít přitom o návštěvníky, kteří se opravdu zajímají o to, co děláte. Jak toho dosáhnout? Dozvíte se v tomto videu. Dozvíte se v něm zejména, co je to „automatická prodejní cesta zákazníka“. Poznáte proces, kterým by měl zákazník projit, aby byl na jeho konci uzavřen obchod.

 • Jak získat s minimálními náklady velké množství kvalitních návštěvníků
 • Jak maximalizovat prodeje díky webovému trojúhelníku
 • Jak ovlivnit faktory, které rozhodují, jestli na internetu uspějete nebo ne
 • Jak nastavit „Maximalizátor profitu“, aby zvednul zisk až o 300%

 

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Free video 2 (21:31) – Jak proměnit návštěvníky v zákazníky
Ve videu se naučíte, jak za 24 hodin jednoduše zvýšit výsledky Vašeho webu
až o 500%, bez toho abyste museli investovat jakékoliv peníze do reklamy. Líbilo by se vám to? Podívejte se na video a poznáte návod, jak proměnit maximální procento svých návštěvníků v platící zákazníky. Naučíte se také, jak za 24 hodin jednoduše zvýšit výkonnost Vašeho webu až o 500%, bez toho abyste museli investovat jakékoliv peníze do reklamy. Ve videu se mimo jiné dozvíte:

 • Nejrychlejší strategie jak dramaticky zvednout úspěšnost Vašich stránek
 • Co dělá naprostá většina stránek na našem trhu špatně
 • 6 faktorů, které odlišují úspěšné stránky od neúspěšných
 • Jak si vytvořit svůj vlastní „Maximalizátor profitu“
 • Neomylný systém, který vždy vybere nejlepší stránku a nespoléhá na Vaši intuici

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Free video 3 (19:44) – Jak získat opakované objednávky
Nejlepší zákazníci jsou ti, kteří se vám vracejí a nakupují opakovaně. Jak toho ale dosáhnout? Není to až takový problém. Je jen nutné dodržet několik jednoduchých zásad, které jsou podrobně vysvětleny ve videu. Dozvíte se v něm navíc také například:

 • Jak často posílat emaily, abyste z nich vytěžili maximum a přitom neobtěžovali
 • Jak využít „Exitovou nabídku“ a získat tím další peníze
 • Jak vytvořit reklamu, která dokázala návratnost investice ve výši 40.000%

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Free video 4 (20:00) – Představení programu Conversion Academy
Kompletní souhrn předchozích volných videí a představení následné placené verze programu. Nejprve jsou zopakovány pro připomenutí již dříve vysvětlené tři stupně automatizované cesty k zákazníkovi, dále je nabídnuto již placených osm kroků, které vás naučí, jak získat maximální množství kvalitních návštěvníků za minimální cenu. Plus navíc, několik zajímavých bonusů, které vám k tomu dále pomohou.
Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Co můžete očekávat po zaplacení?

Již dříve vysvětlené stupně k zákazníkovi byly dále podrobněji zpracovány a jsou nabízeny v podobě osmi kroků, které vedou návštěvníka web stránky k placenému zákazníkovi, který provádí v ideálním případě svůj nákup opakovaně. To je nabídnuto v podobě osmi modulů, které vám budou dodány v rámci osmi týdnů trvání online kurzu. Každý modul se přitom skládá z několika videí a pracovních sešitů, které vás podrobně provedou celým programem.

Modul 1: Jak nejefektivněji získat od návštěvníka email pomocí „magnetu na kontakty“
Modul 2: Jak nejrychleji proměnit návštěvníka v zákazníka díky „likvidační nabídce“
Modul 3: Jak vytvořit naprosto neodolatelnou „hlavní nabídku“
Modul 4: Jak co nejvíce zvýšit hodnotu zákazníka díky „maximalizátoru profitu“
Modul 5: Jak přimět zákazníky, aby nakoupili znovu díky „opakované cestě“
Modul 6: Jak správně nastavit webové stránky a emailový systém pro systém APC
Modul 7: Jak získat maximální množství návštěvníků s minimální investicí
Modul 8: Jak zvýšit úspěšnost systému APC pomocí optimalizace konverzního poměru

Po zaplacení tak získáte:

 • 8 týdnů trvající online program
 • Doživotní přístup ke 40 videím včetně ebooků
 • BONUS – EliteMarketing Web v hodnotě 12.000 Kč
 • BONUS – EliteMarketing Kit v hodnotě 2.000 Kč
 • BONUS – Roční přístup do aplikace Offer Generator v hodnotě 6.000 Kč

Zaujal vás program Conversion Academy?

Pavel Hrdlička často ve svých nabídkách prohlašuje, že je nutné nabízet něco, co na trhu není. Právě jeho Conversion Academy je toho důkazem. Mám možnost se s kurzem dokonale seznámit zevnitř. Můžu proto potvrdit, že má pravdu. Klidně proto můžu kurz doporučit i vám.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018