Marketing pro makléře

Jste už unaveni z každodenního telefonického oslovování nových klientů? Myslíte si, že to jde řešit jinak, pomocí internetu? Možná jste se takovou cestou už vydali. Využíváte ale opravdu ve svém podnikání všechny možnosti internetu? Nyní je už opravdu nejvyšší čas, stát se realitním makléřem 21. století. Najdete nové postupy a možnosti, práce bude znovu bavit a nebudete mít nouzi o klienty, nemovitosti, ani peníze.
Web: www.MarketingProMaklere.cz
Autor: Martin Tesárek
Cena: 11.900 Kč
Start: červen 2014

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Také se někdy zamýšlíte nad tím, proč jsou někteří v zisku, často jako by bez práce? Přitom, další dřou téměř bez odpočinku, přesto se jim nedaří? Čím je to? Má snad někdo více štěstí, nebo snad jen dobré známosti? Rozdíl bývá často v tom, že ti úspěšnější mají zájem učit se a vzdělávat se od těch úspěšnějších. Nové poznatky poté zavádějí do své praxe. A právě pro takové, zejména z oblasti realitních makléřů je určen program Marketing pro makléře.

Martin Tesárek začínal jako běžný realitní makléř v Century 21 Reality 21, později v Hypocentru Modré pyramidy. Začátky nebyly pro něj snadné, přesto byl vyhlášen nejlepším realitním makléřem roku 2012. Své znalosti, jak toho dosáhl, se nechtěl nechat pro sebe. Proto vytvořil a dal k dispozici První realitní videokurz. Později také spustil web Makléři na doporučení (www.MakleriNaDoporuceni.cz). Jejich cílem je jít jinou cestou. Bez reklam, obvolávání a shánění zákazníků. Chtějí, aby je lidé sami na doporučení svých známých nabízeli nemovitosti k prodeji. Aby se jim lidé sami nabízeli. A uvedenou strategii, která mu dokázala vydělat už hodně peněz, by chtěl předat dalším realitním makléřům.

Základem strategie programu Marketing pro makléře je zejména zvládnutí dokonalého využívání internetu. Dostanete k dispozici videa, které vás seznámí podrobně s celou problematikou moderního internetového marketingu. Nebude to však jen technika, dozvíte se také například základy působení textů na zákazníka.
Marketing pro makléře, Martin Tesárek

Kdo je autor?

Autorem programu Marketing pro makléře je Martin Tesárek, zkušený realitní makléř. Nabízí tedy zejména své vlastní zkušenosti. Podnikal ve svých začátcích nejprve klasicky, kdy sháněl zákazníky v různých inzerátech a adresářích. Snad i proto se potýkal s mnoha problémy a nedařilo se mu nemovitosti prodávat. Nevzdával to a hledal příčiny, proč to tak je. Zkoušel v praxi různé marketingové postupy a hledal ty nejlepší z nich. I díky tomu se stal později jeden z nejlépe hodnocených makléřů. Pracoval v Hypocentru Modré pyramidy, později se však osamostatnil. Následně zmapoval nejčastější chyby, které vznikají při prodeji nemovitostí a vytvořil „První realitní videokurz“, který je nabízen zcela zdarma.

Marketing pro makléře, Martin Tesárek

Harmonogram InfoProduktu

Marketing pro makléře není sice nijak omezen časově omezen, je však omezen počtem lidí, kteří do něj mohou vstoupit. Je určen pro prvních 100 zájemců. A rozhodně to nemusí být pouze realitní makléři. Spoustu informací v něm najdou i lidé z jiných oborů. Vhodný je také například pro finanční poradce.

Co dostanete zdarma?

Po registraci (zadání emailu) jsou vám zpřístupněna tři úvodní videa, která naznačují, jak může vypadat placená část programu.

Free video 1 (24:20) – Nenechte si ujet vlak a staňte se Makléřem 21. století

Víte, jaký je rozdíl mezi obyčejným realitním makléřem a Makléřem 21. Století? Ten první pracuje stále klasicky, shání své zákazníky zejména pomocí telefonu. Stejně tak se zákazníky i následně komunikuje. Vždy proto pracuje pouze s jedním zákazníkem. Pokud však začne používat internet, stane se z něj i díky tomu Makléř 21. Století. Ten si uvědomil, že internet je výborný nástroj, který dokáže posunout realitní podnikání na úplně jinou úroveň! Hlavně ale, dokáže ho zbavit nepříjemných telefonů, kdy je často odmítán.

Marketing pro makléře, Martin Tesárek

Free video 2 (29:37) – Milionová strategie Makléře 21. století

Marketing pro makléře, Martin Tesárek

Free video 3 (29:55) – Využití internetu a sociálních sítí v realitním podnikání

Marketing pro makléře, Martin Tesárek

Co můžete očekávat po zaplacení?

Placená část programu Marketing pro makléře se skládá e sedmi základních modulů (videí) a několika bonusů. Vše vám bude k dispozici v členské sekci. Jak už bylo uvedeno, vše je cíleno na efektivní využívání internetu, kde je tvořena databáze potencionálních zákazníků. Dostanete proto k dispozici také vlastní web, na kterém budete vše provozovat.

Videa Strategie makléře 21. Století:
1. modul: Budování důvěryhodnosti
2. modul: Osobní přístup, individualita, jedinečnost
3. modul: Neprodávej, pomáhej
4. modul: Tvorba kvalitního obsahu, který pomáhá
5. modul: Budování a sběr kontaktů
6. modul: Pravidelná komunikace s potencionálními zákazníky
7. modul: Přiměj zákazníky, aby o tobě mluvili

Doprovodné bonusy:
Bonus #1: 23 videí, jak uspět při telefonickém kontaktu s klientem a na osobní schůzce
Bonus #2: Video záznam z 2 denního živého semináře
Bonus #3: webinar s odhalením, jak získat nové klienty pomocí Facebooku
Bonus #4: Sleva 50% na emailový program Business Booster

Marketing pro makléře, Martin Tesárek

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018