Video Academy 2014

Zdá se, že zlatá doba realitních makléřů už skončila. Prodat nemovitost je v dnešní době stále těžší, stejně tak i sehnat zákazníka. Je proto na čase najít v prodeji nové možnosti a postupy, které umožní zvýšit úspěšnost prodeje. Jednou z cest je natáčení video prohlídek nemovitostí, které je dokáží poutavě předvést budoucímu klientovi. Kurz vás naučí takové video prohlídky tvořit a prezentovat na internetu na Youtube. Dokážete tím zvýšit počet vašich prodejů.
Web: www.VideoAcademy.cz
Autor: František Kozáček
Cena: 197 EUR
Start: září 2014

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Myslíte si, že stačí k úspěšnému prodeji ukázat na internetu několik fotek prodávané nemovitost, ke kterým napíšete několik vět popisující objekt a jeho okolí? Možná to ještě nedávno stačilo, doba jde ale stále dál. Klienti jsou stále náročnější, mnohem více si vybírají. Dejte jim proto nové možnosti, jak nemovitost poznat lépe a rychleji. Navíc, abyste nemuseli každému zákazníkovi sami každou nemovitost osobně předvádět. Naučte se nafilmovat video, které si může klient prohlédnout kdykoliv. Navíc, takové video umístěné na internetu může vidět mnohem více potencionálních zákazníků.
Video Academy 2014, František Kozáček

Kdo je autor?

František Kozáček se zabývá osobním rozvojem. Je to zkušený motivační řečník a zakladatel společnosti EnjoyEmotions. Už před několika lety poznal, že je nutné se v dnešní době prezentovat na webu zejména formou videa. Sleduji jeho motivační videa už delší dobu. Jejich kvalita stále s novými zkušenostmi stoupá. A právě své zkušenosti o tom, jak taková videa natáčet, jsou zahrnuty ve Video Academy se zaměřením na využití při prodeji realit.

Ve Video Academy jsou zahrnuty navíc také zkušenosti Franiška Kozáčka, kdy působil osm let v realitním trhu. Zastupoval různé developerské společnosti. Všímal si přitom možností a účinností propagace. Poznal tak, že právě video je cesta kterou je nutné se v realitním trhu ubírat.

Co dostanete zdarma?

Tréning se skládá z úvodního tréningu ve formě čtyř videí dostupných zdarma. Poznáte v něm základní principy natáčení videí se specializací na natáčení nemovitostí.

Free video 1 (35:10) – Videem k vyšším ziskům
Video Academy 2014, František Kozáček

Free video 2 (29:20) – Jak vytvořit videoobhlídku
Video Academy 2014, František Kozáček

Free video 3 (29:05) – Propagujte video jako profesionál
Video Academy 2014, František Kozáček

Co můžete očekávat po zaplacení?

Sedmitýdenní výukový program, kdy je v každém týdnu probírán jeden modul. V každém z nich dostanete pět videí (každý pracovní den jedno video). Navíc plno zajímavých bonusů. Navíc je možné se za doplatek zúčastnit živé jednodenní akce, kde bude vše doplněno dalšími poznatky.

Moduly placené části poskytnou detailnější informace, než tréning zdarma. Protože jsou dostupné online na webu, budete mít veškeré informace neustále kdekoliv dostupné. Veškeré poskytnuté informace jsou ověřeny v praxi, kdy dokázala mnohá z videí krátce po jejich publikování prodat nemovitosti s vysokým ziskem.

Moduly Video Acadeny 2014:
1. Vybavení efektivního videomakléře (čím filmovat)
2. Magické slova (jak tvořit neodolatelné nabídky)
3. Filmařské eso (tipy a triky)
4. Expert na zpracování videa (jak stíhat video)
5. Mistr Youtube (jak nastavit kanál Youtube)
6. Maximální propagace (jak dostat video mezi lidi)
7. Tajemství pokročilých videotechnik (speciality)

NEZAPOMEŇTE: Zakoupením kurzu, poté co díky video prohlídce, kterou podle něj natočíte, se vám může tato investice vrátit už po prvním prodeji. Navíc, budete se od ostatních makléřů výrazně odlišovat, vaše zisky díky tomu porostou.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018