Conversion Academy, znovu možno vstoupit

Pavel Hrdlička znovu umožnil na krátkou dobu vstoupit do jeho programu Conversion Academy. Je to Online kurz, který ukazuje, jak zpracovat zákazníka od jeho počátečního zájmu, až k úspěšnému prodeji. Kurzem sám osobně právě procházím a dozvídám se tam zajímavé možnosti, jak se dá automatizovaně prodávat. David Kirš sice také propaguje svou vizi cestu zákazníka, uvádí vše ale pouze v principech. Pavel Hrdlička to vše ale dotáhnul až do praktické ukázky, jak všechny nástroje nastavit, aby zákazník prošel s největší úspěšností až do fáze konečného prodeje.


Mohlo by vás také zajímat: Jak vydělat na internetu?

Myslíte si, že je možné vydělat peníze na internetu? Mě se to podařilo. Předám vám své zkušenosti, co jsem pro to udělal. Další informace naleznete na www.VydelatNaInternetu.cz

Kurz je opravdu hutný. Obsahuje po dobu celého jeho trvání osmi týdnů vždy pět videí (každý pracovní den). Každé video má zhruba 20 minut. Navíc, vše je doplněno pracovním sešitem o rozsahu zhruba 20 až 30 stran. Pavel Hrdlička je praktik, proto je vše uváděno na praktických ukázkách. Vše je založeno na principu Email Marketingu. Po dokonalém seznámení s principy celého systému je předvedeno, jak vše nastavit v systémech Smart Emailing, případně MailChimp (který je do 2000 email adres zdarma).

Podrobné informace o programu Conversion Academy je možné získat na KupInfo (klikněte ZDE).

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Navíc, dostanete kompletní návod, jak psát prodejní nabídky. Bod po bodu, jak by se měl vše zákazník s vaší nabídkou seznamovat, abyste jej dokázali zaujmout a nakonec přesvědčit k nákupu. Poznáte také principy dodatečné prodejní nabídky a další zajímavé prodejní techniky.

Podívejte se na Online Webináře Conversion Academy

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Zaujal vás program Conversion Academy?

Pavel Hrdlička často ve svých nabídkách prohlašuje, že je nutné nabízet něco, co na trhu není. Právě jeho Conversion Academy je toho důkazem. Mám možnost se s kurzem dokonale seznámit zevnitř. Můžu proto potvrdit, že má pravdu. Klidně proto můžu kurz doporučit i vám.

Modul 1 – Magnet na kontakty

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Modul 2 – Likvidační nabídka

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Modul 3 – Hlavní nabídka

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Modul 4 – Maximalizátor profitu

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Modul 5 – Opakovaná cesta

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Modul 6 – Nastavení webu

Conversion Academy Pavel, Pavel Hrdlička

Modul 7 – Návštěvnost

Náhled bude doplněnn později

Modul 8 – Optimalizace konverzí

Náhled bude doplněnn později

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018