Hvězdný Byznys

Je možné stát se hvězdou v oblasti byznysu? Určitě ano, nepovede se vám to ale jen hledáním informací na internetu, co a jak udělat. Abyste vše urychlili, je vhodné mít k dispozici vzory, které můžete napodobit, abyste dosáhli obdobných výsledků, jako oni. Navíc v obdobných podmínkách, jaké máte i vy. K tomu vám může pomoct Hvězdný byznys, což je nejen řada zdarma dostupných videí, ale také zajímavý ebook plný myšlenek vhodných k vyzkoušení ve vlastní praxi. Je to ale zejména živá akce, na která budete mít možnost setkat se s několika předními českými podnikateli, kteří vám předají své podnikatelské zkušenosti.
Web: www.hvezdnybyznys.cz
Autor: Zdeněk Steiner
Cena: Vstupenka na živou akci od 1.777 Kč
Start: březen 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Hvězdný byznys je živá akce určená pro podnikatele, živnostníky, obchodníky, marketéry, manažery, kteří chtějí podnikat chytře a s odvahou. Akce se koná 18. 4. 2015 v hotelu International v Brně za účasti nové generace českých a slovenských podnikatelů. Konkrétně vystoupí na ní například Zdeněk Steiner, Jirka Mazur, Pavel Fara, Pavel Hrdlička, Martin Mažár, Jirka Svoboda a Daniela Jelínková.

Na akci budete mít možnost seznámit se s aktuálními trendy a novinkami v podnikání a poučit se z reálných příkladů z praxe. Můžete také načerpat inspiraci pro další rozvoj svého podnikání, nebo také navázat důležité kontakty s dalšími lidmi.

Hlavním cílem živé akce je zejména zaměřit se na to, co je v podnikání skutečně důležité. Protože úspěšný byznys není o tom dělat tisíc věcí. Stačí dělat 6 věcí, za to každou z nich tisíckrát:

 • Strategie
 • Marketing
 • Prodej
 • Komunita
 • Networking
 • Růst

Přesto ale, Hvězdný byznys není jen živá akce. Je to také několik volně dostupných videí a webinářů, které byste si neměli nechat ujít. Přečtěte si proto i další důležité informace.

Hvězdý Byznys, Zdeněk Steiner

Kdo je autor?

Autorem programu Business Masters je Zdeněk Steiner, podnikatel a majitel největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v ČR. Od počátku svého podnikání je Zdeňkovou vizí sdílet s ostatními své zkušenosti a know-how, díky kterým je možné v podnikání dosáhnout úspěchu. Zdeněk pomohl již více jak 350 podnikatelům uspět při rozjezdu či opětovném rozjezdu jejich podnikání. Zdeňkovým cílem je inspirovat jeden milion lidí, kteří si s jeho pomocí splní své velké cíle a budou žít život svých snů.

Měl jsem už možnost potkat se se Zdeňkem osobně na několika neveřejných akcích. Vím proto, že všechny jeho rady jsou prověřeny praxí a zkušeností. Navíc, dokáže vše analyzovat, zpracovat a předat těm, kteří dokáží pracovat na dosažení svého úspěchu.

Harmonogram InfoProduktu

29/03/2015 – Free video 1
05/04/2015 – Free video 2
09/04/2015 – Webinář 1, zahájení prodeje
16/04/2015 – Webinář 2
17/04/2015 – konec prodeje
18/04/2015 – živá akce Hvězdný byznys v Brně

Co dostanete zdarma?

Vše je sice cíleno ve svém závěru na živou akci 18/04/2015 v Brně, přesto máte možnost v rámci doprovodných akcí získat mnoho inspirace zdarma a nezávazně pro své podnikání. Například, mnoho zajímavých myšlenek je již v Ebooku Jak vytvořit pětihvězdičkový byznys. V něm Zdeněk Steiner shrnuje základní myšlenky a strategie, vhodné pro současné podnikání. Pro stažení Ebooku se nemusíte nijak registrovat, ani zadávat svůj email. Využije tuto výhodnou možnost ZDE na tomto odkazu (klikněte), případně klikněte na následující obrázek:

Hvězdý Byznys, Zdeněk Steiner

Free video 1 (9:25) – Sedm strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době
Víte, co opravdu přináší mimořádný úspěch v podnikání? Není to štěstí, ani náhoda. Není to v tom, že by úspěšní podnikatelé byli chytřejší nebo zkušenější. Ten rozdíl je v myšlení. V podnikání dosáhne úspěchu totiž pouze ten, kdo přemýšlí strategicky, kdo zaměřuje svoji pozornost na to, co je opravdu důležité. Podívejte se na video, kde je představeno 7 strategií, jak mít hvězdný byznys i v této turbulentní době:

Strategie #01 – Předávejte ostatním hodnotu
Strategie #02 – Zaměřte se na velmi úzký segment zákazníků
Strategie #03 – Používejte magnetický marketing
Strategie #04 – Poskytněte skvělou péči o zákazníky
Strategie #05 – Sledujte úspěšné lidi před vámi
Strategie #06 – Spolupracujte s těmi nejlepšími
Strategie #07 – Nebojte se udělat rozruch

Pokud se chcete na video podívat, klikněte na následující obrázek:
Hvězdý Byznys, Zdeněk Steiner

A není to jen video, na které se můžete podívat. K dispozici je také pracovní sešit v PDF, který obsahuje podnětné otázky k zamyšlení. Pokud odpovíte na zadané otázky, dostanete současně odpovědi, co a jak dělat dále ve svém podnikání. Donutí vás to ke zhodnocení toho, co jste již dosáhli, co byste mohli dosáhnout v budoucnosti.

Hvězdý Byznys, Zdeněk Steiner

Free video 2 (:) – (bude zveřejněno 05/04/2015)

Co můžete očekávat po zaplacení?

Jak už bylo uvedeno, Hvězdný Byznys je zejména živá akce, která se koná 18/04/2015 v Brně. Budete mít možnost setkat se s lidmi, kteří chtějí v podnikání uspět. A mnohým z nich se to už povedlo. Poznejte, co pro to udělali, poznejte, co pro to můžete udělat vy sami.

 • Setkáte se s hvězdami českého a slovenského online podnikání
 • Načerpáte novou inspiraci pro další rozvoj svého podnikání
 • Navážete důležité kontakty s lidmi, kteří jsou na stejné vlně
 • Seznámíte se s aktuálními trendy a novinkami z podnikání
 • Poučíte se z reálných příkladů z praxe
 • Oceníte příjemné prostředí a přátelskou atmosféru

Pokud vás zajímají další informace o akci, klikněte na následující obrázek:

Hvězdý Byznys, Zdeněk Steiner

Podnikání se každým rokem neuvěřitelným způsobem mění. To, co fungovalo vloni, tak dnes je už úplně jinak. Dnes zdaleka nevítězí ti nejsilnější, ale ti, kteří se umí co nejlépe přizpůsobit a sledují aktuální dění. Žijeme také ve světě velmi vysoké konkurence. Nikdy v historii lidstva nebylo těžší uspět, než dnes. Na druhou stranu právě dnes také máme kolem sebe nejvíce příležitostí. Nikdy v historii jsme neměli kolem sebe tolik příležitostí, jak uspět, jako dnes. Žijeme tedy ve skvělé době … jen musíme udělat tři věci, abychom byli mezi 1% lidí, kteří ji využijí ve svůj prospěch a vydělají na ní. Využijete tuto šanci? Pokud máte zájem, klikněte na následující obrázek, dozvíte se další užitečné informace:

Hvězdý Byznys, Zdeněk Steiner

Já tam určitě budu. Kdo další se přidá?

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018