Magnetický marketing

Ve zkratce, magnetický marketing je takový marketing, který sám přitahuje potencionální zákazníky. Líbilo by se vám, kdyby se vám sami zákazníci hlásili, že mají zájem od vás něco koupit? Možná se to může zdát být neskutečné, sám už ale vím, že je to rozhodně možné. Stačí jen dodržovat několik snadných zásad. Které to jsou, se dozvíte v dalším textu. Nedejte si uniknout zcela ojedinělou šanci posunout své podnikání do naprosto nové úrovně.
Web: www.magnetickymarketing.cz
Autor: Zdeněk Steiner
Cena: dosud není známo (očekává se moc příjemné překvapení)
Start: duben 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Pokud chcete v životě, nebo podnikání uspět, musíte zvládnout marketing. Je to základní otázka vašeho podnikání. Možná máte skvělý produkt, nebo služby, přesto se vám nedaří prorazit. Ostatní se totiž na rozdíl od vás dokáží prodat. Je to proto, že klasické formy marketingu už nefungují. Pokud budete i nadále dělat zastaralý způsob marketingu, možná špatně skončíte. Navíc, může vám to přinést stres z toho, jak se vám nedaří. Možná dumáte nad tím jak to změnit? Jak se dostat zpět nahoru? Je to možné, je ale nutné myslet jinak. Je totiž nutné využívat nové možnosti marketingu. A jedna z těch možností je právě magnetický marketing.

Možná vás zajímá, co je to magnetický marketing? Je to zcela nové pojetí marketingu, kdy sami svou činností zdánlivě nic neprodáváte, přesto dokážete své zákazníky svou nabídkou plně zaujmout a uspokojit.
Magnetický marketing, Zdeněk Steiner

Kdo je autor?

Autorem programu Magnetický marketing je Zdeněk Steiner, podnikatel a majitel největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v ČR. Měl jsem možnost se potkat se Zdeňkem už několikrát osobně na neveřejných akcích. Vím proto, že vše z toho co o sobě tvrdí je naprostá pravda. Od počátku svého podnikání je Zdeňkovou vizí sdílet s ostatními své zkušenosti a know-how, díky kterým je možné v podnikání dosáhnout úspěchu. Zdeněk pomohl již více jak 350 podnikatelům uspět při rozjezdu či opětovném rozjezdu jejich podnikání. Zdeňkovým cílem je inspirovat jeden milion lidí, kteří si s jeho pomocí splní své velké cíle a budou žít život svých snů.

Jak už jsem napsal, měl jsem už možnost potkat se se Zdeňkem osobně na několika neveřejných akcích. Vím proto, že všechny jeho rady jsou prověřeny praxí a zkušeností. Navíc, dokáže vše analyzovat, zpracovat a předat těm, kteří dokáží pracovat na dosažení svého úspěchu. Rozhodně ale jen na vás záleží, zda dokážete zdarma dostupné rady dovést až do praxe. Navíc, pokud vstoupíte do placeného programu, můžete očekávat další úroveň podpory. Já osobně jsem si zaplatil jeho program Business Masters, rozhodně jsem díky tomu dostal zcela nové myšlenky pro své podnikání. Zkuste zvážit, nehodilo by se i vám něco takového?

Harmonogram InfoProduktu

Moc mě mrzí, že sem nesmím napsat, jak bude vše probíhat. Čeká vás totiž několik příjemných překvapení, rozhodně proto doporučuji zaregistrovat se do zdarma dostupné části co nejdříve. Jen tak si totiž zajistíte následnou a zcela ojedinělou šanci za doslova pár korun, která vám může změnit vše následující. Stačí kliknout na některý z obrázků, které doprovází podrobný popis kurzu Magnetický marketing. Vyžijete svou šanci?

22/04/2015 – Free video 1
26/04/2015 – Free video 2
29/04/2015 – Free video 3
03/05/2015 – Free webinář 1, zahájení prodeje (+překvapení)
04/05/2015 – Free video 4
18/05/2015 – ukončení prodeje

Co dostanete zdarma?

Pokud je mi známo, tentokrát bude vše naprosto jinak. Možná to na začátku připomíná jiné kampaně, já už ale vím, jak to bude vše dále pokračovat. Čeká vás několik příjemných překvapení. Pokud vás proto téma zajímá, doporučuji se co nejdříve do volně dostupné části zaregistrovat. Já už vím (nesmím prozrazovat, ani naznačovat), že vás čeká moc příjemné překvapení. Překvapení, které vás může v podnikání posunout skokem na vyšší úroveň. Záleží jen na vás, zda máte zájem posunout se výrazně někam jinam, než kde jste dosud. Jen na vás záleží, zda svou šanci využijete.

Free video 1 (15:08) – Ověřený způsob, jak přitáhnout zákazníky doslova jako magnet

U toho Brněnského orloje, kde Zdeněk Steiner vysvětluje ve videu základní principy Magnetického marketingu jsem byl před několika dny. Přesněji, před necelými čtyřmi dny, přesně o půlnoci. Doslova jen půl hodiny potom, co jsem se se Zdeňkem rozloučil na akci Hvězdný byznys. Na akci, kde Zdeněk ukazoval několika stovkám lidí principy magnetického marketingu. Čekala mě dlouhá noční cesta domů, kdy jsem měl možnost nad tím uvažovat, co je to magnetický marketing, jak ho využít v praxi? Je mi jasné, možná každý známe jeho základní principy, kdo je ale důsledně dodržujeme? Uvědomil jsem si, jen takoví lidé mají šanci na úspěch. Stejně, jako máte nyní takovou šanci vy. Podívejte se na zdarma na první dostupné video. Je možné, že vám změní vaše podnikání. Poznáte, že je možní plno věcí dělat jinak. Tak, abyste doslova přitahovali své zákazníky. Podívejte se na šanci, která vám možná ukáže dosud neznámé skutečnosti. A znovu připomínám, čím dříve se zaregistrujete do zdarma dostupné části, tím více výhod můžete za naprosto zanedbatelnou částku očekávat.

Co vše se ve videu konkrétně dozvíte?
Marketingové triky, jak se na vás snaží prodejci zapůsobit. Seznamte se s nimi, abyste poznali, kde je ten správný marketimg, který dokáže opravdu prodávat. Viz například několik dale uvedených nereálných vlastností, které se vám budou možná snažit vnutit:

#01 – Nereálné vlastnosti
#02 – Zlepšení života
#03 – Život filmových hvězd
#04 – Manipulace s cenou
#05 – Vylepšování produktů
#06 – Lov na muže/ženy
#07 – Společenská izolace

Magnetický marketing, Zdeněk Steiner

Zamyslete se nad tím, jsou výše uvedené vlastnosti ty, které vás dokáží posunout v životě někam dál? V takovém případě byste se jich měli držet, přizpůsobit jim svůj další směr, kudy se chcete dále ubírat. Je naprosto jisté, že pokud se budete držet dále uvedených rad a doporučení, máte výraznou možnost posunout se ve svém podnikání mnohem dál, než jste si mohli připiüstit.

Součástí prvního úvodního videa je i praktický pracovní sešit, ve kterém dostanete inspiraci k posouzení, jak si určit, koho chcete k sobě přitáhnout. Kdo je ten váš ideální zákazník? Určete si, kdo to je. Jen tak budete mít možnost v následujících krocích na takového ideálního zákazníka působit.

Free video 2 (20:29) – 6 základních magnetických prvků
Dalším krokem po určení si vašeho ideálního zákazníka je přitáhnout ho k sobě jako magnet. Myslíte si, že k tomu stačí nastrkat nabídkové letáky do poštovních schránek v okolí? Možná kdysi ano, dnes je to vše již jinak. Dnes musíte mít jiné způsoby propagace, které vaše zákazníky dokážou zaujmout. Základních šest možností propagace, které mají zákazníky přitáhnout, se dozvíte ve videu.

Magnetický marketing, Zdeněk Steiner

Free video 3 (18:37) – Případová studie, jak funguje Magnetický marketing
Dá se věřit tomu, že Magnetický marketing opravdu funguje? Co třeba zobrazit konkrétní výsledky a změny, které Magnetický marketing dokázal? Najdete je v tomto videu. Seznamte se s tím, jak dokázal Zdeněk Steiner zvýšil svůj obrat z 360 tisíc korun na téměř čtyři miliony korun během dvou let. Líbilo by se vám také mít takové výsledky?

Magnetický marketing, Zdeněk Steiner

Co můžete očekávat po zaplacení?

Bude zde uvedeno po oficiálním zveřejnění. Vím už ale, že pokud budete sledovat zdarma dostupná videa, dostanete časově omezenou šanci vstoupit do programu za zcela výjimečných podmínek. Jen na vás záleží, zda takovou šanci využijete. Můžu prozradit jen to, že záleží na tom, zda se do zdarma dostupné části včas zaregistrujete. Neváhejte proto, čas běží. Využijte co nejdříve možnost vstupu do programu zcela zdarma, rozhodně za to získáte nové možnosti.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018