Online Milionáři na Amazonu

Jste připraveni vybudovat své úspěšné podnikání? Chcete svobodně dělat to, co chcete, kdykoliv budete chtít, a nikdy se nebudete muset spoléhat na někoho jiného? To vám nabízí právě Online Milionáři. Možná jste zmateni tím názvem (já teda ano), slibující něco nemožného. Několik takových tu u nás přece už bylo, výsledky však přinesly jen málokomu. Online Milionáři by měli být jiní. Hlavně tím, že máte možnost získat pro sebe velmi kvalitní systém, který již pomohl mnoha tisícům lidí na celém světě. Přidáte se k nim také?
Web: www.onlinemilionari.cz
Autor: dozvíte se po vyplnění dotazníku
Cena: dozvíte se po vyplnění dotazníku
Start: duben 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Podívejte se také na „konkurenční“ projekt zabývající se prodejem na AMAZONu (klikněte na odkaz, přečtěte si mou recenzi):

Sales Hunter, Lovec prodejů na Amazonu

AMAZON je fenomén několika předchozích týdnů. Je opravdu snadné na Amazonu prodávat? Sales Hunter je u nás už třetí kurz, který se snaží vás o tom přesvědčit. Je opravdu možné proniknout na zahraniční trh i pro člověka, třeba jen se základními podnikatelskými zkušenostmi? Navíc, shánět výrobce zboží také v zahraničí? Jak moc velké je to riziko? Zvládne to opravdu skoro každý? Seznamte se s kurzem a závěr si udělejte sami.

 

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Přiznám se, nemám rád, když někdo slibuje, že každý se může stát milionářem. A toto je jeden z takových případů, který spoléhá právě na lákadlo takové částky. Často to bývají lidé, kteří si prošli některým MLM systémem, kde je toto zcela běžné. Přitom se ale často zapomíná, že těch milionářů je potom na konci jen pár, že navíc ti co odpadli, jim k tomu vlastně přispěli.

Online milionáři by měli být údajně jiní. Tvrdí to lidé, kteří stojí za úvodní částí celého projektu. Přitom, není dosud běžným zájemcům zveřejněno, o co se jedná. A právě, i tato skutečnost se mi docela nezdá. Naštěstí jsem měl již možnost nahlédnout do pozadí celého projektu a tak vím, že ačkoliv je úvod veden ve stylu MLM, výsledný produkt by měl být naprosto jiný, který se MLM nijak netýká.

Aktualizováno 13/04/2015 – 21:30
Přiznám se, když jsem sepisoval text k Online milionářům, byl jsem značně skeptický k tomu, co se vlastně nabízí. Protože ani já jako partner akce jsem měl stále dosti nedostatečné informace. Nyní už ale vím další podrobnosti, co bude dál a veškeré mé pochybnosti již zmizely. Můžu proto potvrdit, že kdo do Online milionářů vstoupí, dostane opravdu velmi kvalitní produkt.

Online Milionáři na Amazonu

Kdo je autor?

Přiznám se, poprvé nevím, co sem napsat. Snad i vzhledem k výše uvedenému. Za celým projektem, který by vám měl přinést systém dovolující prodávat své zboží po celém světě, stojí velmi významná světová firma. Tu však v počáteční části zastupují a uvádějí Adrian Kolek a Jan Furiš. Oba mají už rozsáhlé zkušenosti, jak vydělat peníze na internetu. Ostatně, můžete se s tím seznámit v úvodních videích. Snad vám ale nebude vadit, že oba dva působí v několika MLM systémech. Dáte jim tentokrát šanci, aby vás seznámili s jedinečnou podnikatelskou možností?

Aktualizováno 13/04/2015 – 21:30
Nyní už mám potvrzené informace, kdo je skutečně dosud stále v pozadí za celým projektem. Doslova velkou radost mi udělala dnešní dosud neveřejná informace, že to nebude jen avizovaná známá zahraniční firma. Připravuje se totiž i druhá, také moc zajímavá varianta. Tímto tedy naprosto padají veškeré mé pochybnosti a obavy o celém projektu a můžu na základě informací, které mám nyní k dispozici účast v programu doporučit. A nemá s tím nic společného ani MLM (multilevel), jak jsem se původně domníval.

Harmonogram InfoProduktu

Tentokrát probíhá úvodní zdarma dostupná fáze zdarma ve dvou fázích. V té první máte možnost se hlavně dozvědět, proč byste se měli zajímat o systém, který je plně prezentován až v další úvodní části.

07/04/2015 – Úvodní video 1
09/04/2015 – Úvodní video 2
13/04/2015 – Úvodní video 3

13/04/2015 – Free video 1
16/04/2015 – Free video 2
20/04/2015 – Free video 3
22/04/2015 – Free video 4, zahájení prodeje
30/04/2015 – Free video 5, ukončení prodeje

Co dostanete zdarma?

Free video 1 (4:12) – Dva online milionáři se potkali na baru
Jak se dá dnes podnikat? Například, postavit továrnu, zaměstnat lidi a začít vyrábět žádané zboží. To je běžná cesta. Nejde to ale dnes v době internetu jinak? Určitě ano, rozhodně nemusíte žádnou továrnu stavět, možná se obejdete i bez těch zaměstnanců. Podívejte se ve videu na setkání svou moderních milionářů, kterým se to už povedlo. A je to něco, co zde není až tak běžné. Máte šanci být mezi prvními. Rozhodně se nejedná Infomarketing, který zde rozjel David Kirš. Možná k nám přichází nová vlna zajímavého podnikání.

Online Milionáři na Amazonu

Free video 2 (7:49) – Jak vydělat 1 750 000 na internetu za jeden rok
Vydělat na internetu dva miliony korun, líbilo by se vám to? Prodávat přitom zboží se svou značkou, nevlastnit přitom žádnou továrnu na jejich výrobu. Mít přitom několik takových výrobků, které stačí jen prodávat, o jejich výrobu se přitom kompletně postará někdo jiný? Podívejte se na video, dozvíte se více.

Online Milionáři na Amazonu

Free video 3 (12:14), Odhalení, stopy vedou do USA a Číny
Velké příležitosti kolem nás nebývají často. Velké příležitosti, to jsou ty, kdy máte možnost vstoupit doslova do milionového obchodu. Prý, poslední taková příležitost byla kuponová privatizace v devadesátých letech. Proč ale myslet lokálně? Je možné, že byste byli schopni podnikat i na mezinárodním trhu. Video vás s jednou takovou zajímavou možností seznámí. Video totiž obsahuje odhalení, o co konkrétně jde. Vysvětlení, jak i vy můžete vydělávat online na internetu.

Nemusíte se ale bát, pokud nemáte dostatečné znalosti nutné pro zahraniční obchod, bude vám nabídnuta jiná velmi hodnotná nabídka. Záleží na tom, jak odpovíte na test, který naleznete pod videem.

Online Milionáři na Amazonu

Co můžete očekávat po zaplacení?

Měl jsem možnost setkat se na privátní akci špiček podnikatelů osobně s Honzou Furišem a Tomášem Karáskem, kteří uvedeným programem jin prošli. Otevřeně jsem se jich ptal na zkušenosti a možnosti, dostal jsem stejně otevřené odpovědi. Ano, rozhodně je to zajímavé a má to naprosto jistě velký potenciál. Dodávám ale, že to není pro každého. Naštěstí, základní rozhodnutí, zda se na to hodíte vám, dá test, který ve svém zájmu odpovězte naprosto pravdivě, s naprostým respektováním vašich skutečných možností.

Možná budete překvapeni, o co vlastně jde. Neměl bych zde ale vše prozrazovat (stejně se to dá vyčíst z předchozího textu), proto zde uvedu jen základní přehled. Vstupem do programu získáte:

  • 8-týdenní online kurz (8 modulů a více jak 100 vzdělávacích videí)
    jak krok-za-krokem vybudovat vlastní ziskové podnikání
  • 8-týdenní koučovací hovory, které vám pomohou projít snadno a rychle celým kurzem
  • Členství v celosvětové, uzavřené komunitě podnikatelů, kteří používají stejný obchodní model, navazují partnerství, vyměňují si zkušenosti a navzájem se podporují pro dosažení super rychlých výsledků.
  • 7 aplikací pro rychlý růst vašeho businessu včetně softwaru na distribuci tiskových zpráv, social media promotion software, video promotion software a další!
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018