Radost z prodeje pro obchodníky 2015

V podnikání je nejdůležitější uzavřít výhodný obchod. A právě s tímto má hodně lidí problémy. Dělají spoustu chyb, potencionální zákazník jim proto uteče ke konkurenci. Tento video kurz se proto zabývá moderními prodejními technikami a měl by vás naučit odlišit se v současné konkurenci a jít si svou vlastní cestou, která vede ke spokojenému zákazníkovi. Spousta podnikatelů totiž jen jak setrvačností přežívá, nesnaží se hledat nové možnosti. Seznamte se s tím, jak podnikat nově, jak podnikat s radostí.
Web: www.RadostzProdeje.cz
Autor: Pavel Fara, Peter Urbanec
Cena: původně 9.700 Kč, nyní 4.770 Kč (bez živé akce)
Start: duben 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Co je nejdůležitější pro podnikatele? Kupodivu, není to mít co nejvíce zákazníků. Je to spíše schopnost těm zákazníkům, které již máte dobře prodat. Protože právě v prodeji se dělá nejvíce chyb. Radost z prodeje je kurz prodejních dovedností určený pro obchodníky a prodejce. Dá vám návody pro obchodování v živém i digitálním světě. Oba jeho autoři mají s podnikáním již dlouholeté zkušenosti a prošli si živou praxí, včetně lektorské. Nejsou to proto žádné rychlokvašky, které si načetli něco o podnikání a marketingu na internetu a snaží se je zpeněžit.

Kurz je určen pro všechny prodejce, obchodní zástupce, finanční poradce, realitní makléře, ale i pro podnikatele a živnostníky, pro které je obchodování součástí jejich práce. Mnoho informací v něm najdou i vedoucí obchodních týmů.

Osobně sleduji už delší dobu zejména Pavla Faru a věřím tomu, že dokáže své znalosti a zkušenosti nejen z podnikání, ale i finančního poradenství předat dalším zájemcům.

Dle mého názoru znamenal kurz před rokem významný posun v tom, jak se podobné kurzy až dosud prezentovaly. Bylo vidět naprosto profesionální nasazení celého tvůrčího týmu. Předpokládám, stejně později proběhnul i následný kurz. Viděl jsem dokonce nějaká videa z týdenního soustředění nejvyšší varianty kurzu (určeno pouze pro 20 lidí). Údajně má být místo toho cenově dostupnější a kratší varianta, která podle mě také dodá jejím účastníkům maximum potřebných informací pro jejich podnikání.

Radost z prodeje pro obchodníky 2015, Pavel Fara, Peter Urbanec

Kdo je autor?

Pavel Fara se začal obchodováním živit před čtvrt stoletím a obchodování je jeho vášní. V posledních letech se věnuje vzdělávání obchodníků. Pořádá pro ně živá školení, on-line kurzy a učí je získávat obchody z digitálního světa. Ukazuje jim, že v dnešní době je nutné plně přejít na internet. Jinak nemají šanci přežít.

Peter Urbanec je úspěšný slovenský podnikatel, skvělý obchodník a motivátor, majitel konzultantské společnosti Garnet Peers. Specializuje se na oblast osobního růstu a zvyšování výkonu lidí. Jeho aktivity sahají daleko za hranice Slovenska.

Oba dva se poprvé spojili před rokem, aby společně oslovili obchodníky a ukázali jim nové možnosti. Každý z nich předal do programu maximum svých znalostí. A právě možná i toto spojení dělá z kurzu Radost z prodeje jedinečnou šanci vytěžit z něj maximálně možné maximum.

Harmonogram InfoProduktu

07/04/2015 – Free video 1
12/04/2015 – Free video 2
16/04/2015 – Free video 3
23/04/2015 – Začátek prodeje
27/04/2015 – webinář
28/04/2015 – Konec prodeje

Co dostanete zdarma?

Sleduji Pavla Faru už déle než rok. Vše co dělá, se mi moc líbí. Je to takový jiný, než u jiných autorů. Kdo má zájem, dostane už zdarma spoustu praktických informací. A webináře, které pořádá, bývají sice často dlouhé až maximálně (donedávna) možné čtyři hodiny, já se tam ale nikdy nenudil. Vlastně, celá ta parta lidí kolem Pavla Fary (patří k nim i Josef Cvrček a Václav Krajňák) je mi moc sympatická a rád se vždy od nich naučím něco nového. Podívejte se proto i vy na videa, která jsou zdarma k dispozici, poznáte je sami.

Free video 1 – objevte 37 chyb, které profesionální obchodníci nedělají
Možná si myslíte, že jste skvělý obchodník. V tom případě, možná se budete divit. Pokud se bude hodnotit jednání obchodníka (a tedy i vás) do detailů, vždy se najde plno chybiček, které mohou v celkovém pohledu znamenat například ztrátu dobré zakázky. A stačí přitom tak málo, sledovat do detailů vše, napravit i drobnosti. Podívejte se na video, poznáváte se v něm? Šlo by dělat něco jinak? Je nejvyšší čas začít myslet jinak.

Radost z prodeje pro obchodníky 2015, Pavel Fara, Peter Urbanec

Free video 2 – První schůzka
První dojem bývá často velmi důležitý. První okamžiky často rozhodují. Jenže ne každý obchodník si toto uvědomuje. Jak to nedělat, bylo vidět v prvním videu. Druhé video je spíše ukázka ideální schůzky. Tentokrát dojde díky nápravě chyb ke hladkému uzavření prodeje. Navíc, obchodník a zákazník se nebudou cítit napáleni tím druhým. Myslíte si, dokáže se prodat na každé schůzce? Dokážete vy sami také podat na obchodní schůzce takový výkon?

Radost z prodeje pro obchodníky 2015, Pavel Fara, Peter Urbanec

Free video 3 – Deset klíčů k radosti z prodeje
Schémata a situace, do kterých se může obchodník dostat. Znáte takové své situace? Víte, jak byste je řešili? Máte postup, jak je zvládat? Dokážete v nich jednat naprosto volně a bez stresu? Ve videu je vám představeno deset takových situací. Včetně vysvětlení, jak je řešit. Seznamte se s nimi a porovnejte s tím, jak řešíte vše vy. Nenašla by se i pro vás možnost změny?

 • Klíč 01. Udělej svůj plán hry
 • Klíč 02. Zjisti, s kým budeš hrát
 • Klíč 03. Získej souhlas ke hře
 • Klíč 04. Tři plus tři plus tři
 • Klíč 05. Zjisti, co je zajímá
 • Klíč 06. Vášeň je víc než užitek
 • Klíč 07. Tři nabídky
 • Klíč 08. Čekají nás pěkné časy
 • Klíč 09. Následná péče
 • Klíč 10. Reference

Radost z prodeje pro obchodníky 2015, Pavel Fara, Peter Urbanec

Co můžete očekávat po zaplacení?

Podrobné informace o konečné podobě kurzu nejsou zatím k dispozici. Sledujte proto ve vlastním zájmu videa a veškeré dostupné informace, kde se dozvíte včas vše potřebné. Zatím se dá dle minulého roku předpokládat jen to, že prodejní část bude dlouhá dva měsíce, kdy dostanete každý týden jedno video obsahující náměty na zajímavé prodejní techniky. Každý týden také bude večerní živý webinář, kde budou probírány aktuálně dotazy účastníků kurzu. Dostanete tak k dispozici dva měsíce plné akce.

Doplněno 23/04/2015:
Placená část kurzu obsahuje dvoudenní workshop a osm online dostupných modulů s následujícím obsahem:

 • 01 – JAK SI DOMLUVIT SCHŮZKU, ANIŽ BY VÁS ODMÍTALI
 • 02 – JAK OKAMŽITĚ A DLOUHODOBĚ ZÍSKAT DŮVĚRU
 • 03 – JAK POUŽÍVAT “TAJNÉ” OTÁZKY, KTERÉ SAMY PRODÁVAJÍ
 • 04 – JAK UDĚLAT NABÍDKU, KTERÁ SE NEDÁ ODMÍTNOUT
 • 05 – JAK VYUŽÍT NÁMITKY K URYCHLENÍ CELÉHO PRODEJE
 • 06 – JAK CELÝ OBCHOD UZAVŘÍT A ODEJÍT JAKO VÍTĚZ
 • 07 – JAK SI TO ZAŘÍDIT, ABY VÁS ZÁKAZNÍCI SAMI NAHÁNĚLI
 • 08 – JAK SI ZDARMA VYTVOŘIT VLASTNÍ OBCHODNICKÝ WEB
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018