Řeč těla

Program má za cíl naučit obchodníky, managery a podnikatele využívat svůj neobjevený potenciál a tak zvýšit kvalitu komunikace a pomoci k vyšším ziskům. Málo kdo ví, že mluvené slovo je pouze 7 % celku vystupování a celých 93 % je neverbální projev, tedy řeč těla, mimika a hlas. V programu se účastníci naučí jak konkrétně ovládat a přizpůsobovat svojí řeč těla tak, aby silně a podvědomě působili na druhé a tak se z nich stali charismatičtí jedinci, kteří přitahují lidi.
Web: www.RecTelaOnline.cz
Autor: Peter Sasín
Cena: od 4.800 Kč (verze Basic)
Start: duben 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Program Řeč těla je kompletní shrnutí všech zásadních informací, které Peter Sasín za celou svoji kariéru nasbíral, vystudoval a zanalyzoval v oblasti charismatu a řeči těla. Dostanete k dispozici detailní mapu, která podnikatelům velmi pomůže dekódovat nálady, postoje, lži a dokonce i myšlenky svých zákazníků a lidí v okolí. Vše je postaveno na konkrétních postupech a metodách, které jsou světově uznávány a používaný světovými lídry. Nemusíte se proto obávat žádných esoterických technik.

Kurz Řeč těla je určený zejména pro manažery a obchodníky. Jeho účastníci získají hodnotné know-how, které jim přinese okamžité výsledky a hned je mohou aplikovat do svého života. Program má za cíl naučit obchodníky, managery a podnikatele využívat svůj neobjevený potenciál v podobě neverbálního projevu, tedy řeči těla, mimiky a hlasu, a zvýšit tak kvalitu komunikace a pomoci jim k vyšším ziskům. V programu se účastníci naučí jak konkrétně ovládat a přizpůsobovat svojí řeč těla tak, aby silně a podvědomě působili na druhé a tak se z nich stali charismatičtí jedinci, kteří přitahují lidi.
Řeč těla, Peter Sasín

Kdo je autor?

Peter Sasín je trenér Neuro-Lingvistického Programování, autor knižního bestselleru TRIUMF. Je také znám jako autor nejtvrdšího rétorickéo výcviku v Čechách a na Slovensku a expert na řeč těla a hypnózu. Studoval delší dobu NLP a řeč těla u zakladatele tohoto oboru pana Richarda Bandlera, u kterého studuje například také známy motivační řečník Tony Robbins, případně Paul Mckenna. Peter Sasín také pracoval v minulosti pro Ivo Tomana na pozici generálního ředitele pro Slovensko.

Řeč těla, Peter Sasín

Pokud vás zajímá, kdo je to Peter Sasín, jaké má názory a jak on sám komunikuje svým tělem, podívejte se na následující video, které je záznamem z TV Markíza:

Harmonogram InfoProduktu

08/04/2015 – Free video 1
12/04/2015 – Webinář 1
15/04/2015 – Free video 2
19/04/2015 – Webinář 2
22/04/2015 – Free video 3
26/04/2015 – Webinář 3, zahájení prodeje
27/04/2015 – Free video 4
06/05/2015 – ukončení prodeje

Co dostanete zdarma?

Není až tak velký problém nalézt na webu různá videa Petra Sasína a seznámit se tak s jeho myšlenkami. Zde ale naleznete souhrnně sjednocená videa, zabývající se zdánlivě skrytou komunikací. Seznamte se s nimi a využijte nové znalosti ve svém podnikání.

Free video 1 – Síla neverbální komunikace
Jak se připravujete na obchodní schůzku? Určitě si nachystáte různé argumenty, jak zákazníka zaujmout, případně donutit k podpisu objednávky. Víte ale, že je možné působit na zákazníka i nějak jinak? Skrytě, aby si ani neuvědomoval, že k něčemu takovému dochází? Nelekejte se, není v tom nic nelegálního, není to žádný nátlak. Jen prostě využijete při obchodním jednání správné gesta. Podívejte se na video, jedno takové jednoduché a účinné gesto vám bude pro vaše další použití prozrazeno.

Řeč těla, Peter Sasín

Webinář 1 (1:08:10) – Síla neverbální komunikace
Více než hodinová přednáška Petera Sasína o neverbální komunikaci. Dozvíte se v ní, jak mohou vaše gesta ovlivňovat (kladně i záporně) váš celý život. Mimo jiné, dozvíte se například, jak uklidnit naštvaného zákazníka pomocí řeči těla. Poznáte také 3 největší chyby řeči těla, které možné i vy porušujete. Určitě vás ale také bude zajímat, jak pomocí neverbální komunikace ovlivnit zákazníka, aniž by si toho všiml.

Řeč těla, Peter Sasín

Free video 2 – 6 nenverbálních chyb
Většina lidí tvrdí, že je charisma vrozené. Je tomu ale skutečně tak? Podívejte se na video, kde uvidíte 6 neverbálních chyb, které dokáží obchodníkadovést až k „neverbální sebevraždě“. Poznáte, že charisma není nic vrozeného. Charisma je mnohem víc o tom, jak se chováme, než kdo jsme. Můžete se také podívat, které vaše jediné gesto může způsobit kompletní změnu Vašeho vyzařování.

Free video 3 – Jak odhalit lež nejen v podnikání
Myslíte si, že s vámi jednají obchodní partneři zcela férově a na rovinu? Sami víte, že to tak není. Ale jen málo takových lží lze odhalit bez znalosti speciálních technik. Podívejte se proto na video, ve kterém se dozvíte, proč je těžké maskovat signály těla, které lež prozrazují. A proč je dobré to poznat, že vám někdo lže? Nejen že se vyhnete nepříjemnostem, které vám mohou zhatit jednání. Ve videu vám budou také předvedeny techniky, které pomohou zvýšit pravděpodobnost odhalení lži až na 90%. Hodilo by se vám to někdy?

Co můžete očekávat po zaplacení?

V členské sekci kurzu bude každý týden uvolňováno jedno vzdělávací video. Celkově účastníci programu získají 16 videí, včetně dalších bonusů.

Balíček Basic obsahuje:

  • Veškeré znalosti o řeči těla rozdělené do 4 srozumitelných vzdělávacích modulů, ke kterým se můžete vždy vracet.
  • Vzdělávací moduly obsahují 16 průlomových videí, které budou uvolňovány postupně, abyste je mohli zavádět do praxe. Získáte vždy 2 videa každý týden.
  • Čtyřikrát se potkáme na webináři, živě odpovím na Vaše otázky a předám další praktické know-how. Společně zvládneme každou bariéru.
  • Budete mít přístup do zaheslované členské sekce a uzavřené Facebook skupiny, kde se spojíte s dalšími kolegy a získáte nové podněty a rychlé rady.
  • Můžete mi klást otázky v komentářích i na Facebooku po celou dobu programu a pravidelně na ně budu odpovídat.
  • Bonusové video k prohloubení znalostí NLP kotvy – síla okamžité emoce. Díky této technice mistrů komunikace budete vždy připraveni emočně připraveni na jakoukoliv situaci.

Balíček VIP navíc obsahuje:

  • 4 bonusová videa k prohloubení znalostí
  • Živý jednodenní seminář Řeč těla naživo
  • Živý jednodenní seminář Charisma day
  • 4denní seminář Úvod do NLP
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018