Hrajeme si na burze 2015

Burza, to se může zdát pro mnoho lidí, zejména nesmyslná změť čísel a grafů. Jsou ale lidé, co dokáží v těch číslech a grafech číst a předpovídat jejich další vývoj. Rozhodně to není zábava pro každého. Jeden z těch, kdo se v tom všem vyzná, navíc dokáže vše vysvětlit dalším je Jirka Mazur, který na burze úspěšně obchoduje už několik let. Pro zájemce připravil už potřetí svůj kurz, kde ukazuje, že by to mohla být hračka. Zasvětí vás nejen do tajů burzovních obchodů, naučí vás také využívat moderní analytické nástroje. Nebudete přitom riskovat žádné peníze, obchodovat můžete na demo účtech.
Web: www.HrajemSiNaBurze.cz
Autor: Jiří Mazur
Cena: 4.770 Kč (základní varianta), 9.990 Kč (VIP trader)
Start: květen 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Chcete si zkusit novou hru? A co třeba obchodovat na burze, to by vás nezajímalo? Můžete tam poznat, jak přišli k penězům vlci z Wall Streetu ve známém filmu. Myslíte si, že dokážete odhadovat z grafů, zda půjde hodnota akcí a kurzů nahoru, nebo dolů? Nyní máte možnost si to pod vedením zkušeného průvodce vyzkoušet.

Burza vyvolá u lidí často spoustu emocí a snad i představ o možném zbohatnutí. Jenže také, představ o velmi riskantním zbohatnutí. Jaká je ale skutečnost? Dá se snad na burze vydělat, nebo je to cesta k rychlé ztrátě peněz? Nejspíše, pokud se do všeho vrhnete bezhlavě a sami, zřejmě na tom opravdu proděláte. Nyní ale máte možnost, poznat taje burzy naprosto bezpečným způsobem.

Svět burzy může být pro většinu z vás opředen mýty a tajemstvím a může se jevit složitým nebo informačně nedostupným. Je to stejné, jako je pro normální lidi nedostupný svět podnikání. Obojí je třeba se naučit, když se chce člověk naučit zacházet s penězi a položit si pro sebe základy k finanční svobodě.

Burza je jen příležitost, jedna z mnoha. Je to technicky a technologicky nejjednodušší podnikání na světě, ale má samozřejmě svoje úskalí. Na burze si můžete jen tak hrát s penězi, nebo usilovat o kontinuální zisky. Nebo ji můžete mít jako jednu z forem svého podnikání.

Online minikurz řízení investic je určen pro úplné začátečníky. Dozvíte se v něm, zda se dají peníze vydělávat i jinak, třeba hlavou :-). V tomto kurzu si budete hlavně hrát, vyzkoušíte si, jak je vaše hlava naladěná na rychlé peníze. Není přitom cílem nalákat vás do burzovního investování. Mnohým může stačit vyzkoušet si vše na demu, bez nebezpečí finančních ztrát. Už i tímto se naučíte mnohé o penězích a budete chytřejší, než lidé okolo. A pokud vám to půjde, třeba právě vy budete mít šanci zařadit se mezi těch 10 % vydělávajících, kteří na burzách berou 90 % peněz největšího byznysu na světě :-).

Pro koho je kurz Hrajeme si na burze vhodný?

  • pro všechny, kdo čas a odvahu se tomu věnovat
  • Pro začátečníky i zkušenější
  • Pro lidi zaměstnané a hledající alternativy
  • Pro podnikatele, kteří chtějí vyzkoušet něco jiného
  • Pro lidi bohaté, ale klidně i ty normální. V kurzu není třeba řešit peníze na burzu. Prozradím těm chytřejším, jak lze na burze efektivně podnikat i s málo penězi vlastního kapitálu
  • Pro lidi, kteří hledají inspirace, hru a bezva partu podobných lidí
  • V kurzu spojíme začátečníky a zkušenější, odvážné a opatrné, movitější i ty, kteří se zatím hledají

Hrajeme si na burze 2015, Jiří Mazur

Kdo je autor?

Jiří Mazur je zejména digitální podnikatel, protože vše v čem nyní podniká, se týká internetu a využití počítačů. Studuje také moderní možnosti marketingu a je velkým propagátorem pravidla 80/20, které hovoří o tom, že menšina příčin má za následek většinu následků. A právě využití tohoto pravidla mu pomohlo v tom, že přestal dělat zbytečné věci, dělal jen to, co tvoří zisk.

Měl jsem možnost se s Jirkou už několikrát osobně a neoficiálně setkat. Vypadá to, že se mu opravdu díky burze daří, letošní rok si chce naplno užívat života, kdy chce pracovat jen jeden den v měsíci, zbytek by měla být jen dovolená. Líbilo by se vám to taky?

Harmonogram InfoProduktu

30/04/2015 – webinář 1
05/05/2015 – video 1
07/05/2015 – webinář 2
08/05/2015 – konec prodeje

Co dostanete zdarma?

Ihned po registraci budete mít možnost seznámit se v ebooku (viz ukázka úvodní strany na následujícím obrázku) s tím, jak se k burze dostal Jiří Mazur, lektor kurzu. Začal se zajímat o burzu již před 14 lety, prošel si dlouhou dobu studia, zkoušek a testů. Vše zvládl a nyní tvoří příjmy z obchodování jeho jeden z hlavních zdrojů obživy. Ano, jeden z hlavních, ne jediný. Protože i díky obchodování na burze získal další zkušenosti, které využívá i ve svém dalším podnikání. A jak znám Jirku, své zkušenosti rád a ochotně předává dalším. Určitě proto získáte plno inspirace, i když projdete jen volnou částí kurzu. K dispozici bude tentokrát, na rozdíl od předchozích roků, jen několik volných webiářů. Pokud vás ale burza zajímá, určitě se z nich od Jirky Mazura naživo dozvíte více, než z klasických obecných krátkých videí. Doporučuji proto, přihlásit se na webináře a zvážit, zda je svět burzy i pro vás zajímavý. Zda i vy dokážete na burze zhodnotit své finance mnohem rychleji, než kdekoliv jinde.

Hrajeme si na burze 2015, Jiří Mazur

Co můžete očekávat po zaplacení?

Placená část kurzu je složená ze sedmi modulů, které se věnují základům obchodování na burze. Dávají přitom kompletní návod, jak na burze obchodovat:

01. Jak začít na burze a základy burzovních spekulací, terminologie.
02. Demo obchodování a demo platforma zdarma.
03. Jak na Demo obchodování a nastavení na demo platformě.
04. Pravidlo 90/10 a výběr aktiv pro obchodování. CFDs a Forex Trading.
05. Identifikace ziskových situací, Situační Analýza Online.
06. Obchodujeme bezpečně. Riskmanagement a postup pro řízení rizik.
07. Obchodujeme ziskově. Zásady a Pravidla ziskové pro řízení investic.
08. Prémiová část a video. Návyky pro úspěšné investování. Demo a Live Trading.

Navíc, další Bonysy k tomu.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018