Magnetický Web, který přitahuje zákazníky

Může dnes existovat podnikatel bez webu? Rozhodně může, ale připraví se tím o mnoho možností, jak působit na své zákazníky. Protože například právě správným používáním webu je možné nejefektivněji získávat nové zákazníky. Jak ale takový web vytvořit, co vše musí obsahovat, jak má vypadat? Případně, jak marketingově web používat? Spoustu odpovědí na podobné otázky dává právě Magnetický Web, který je nyní možné získat za pouhých 190 korun.
Web: www.MagnetickyWeb.cz
Autor: Zdeněk Steiner
Cena: 6.333 Kč (nyní jen 190 Kč)
Start: květen 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Zdeněk Steiner se rozhodl umožnit co největšímu počtu lidí zřídit si vlastní web. Dává proto pouze po omezenou dobu k dispozici svůj produkt Magnetický Web za doslova pár korun. Znám Zdeňka osobně, znám taky co jeho další produkty. Například jsem již prošel jeho kurzem Business Masters. Mám už i mnohé zkušenosti s tvorbou webů, přesto jsem si i já sám produkt Magnetický Web koupil. Protože vím, že za těch pár korun v něm zcela určitě pro sebe najdu i pro sebe něco použitelného. Protože vím, že mi přinese za těch pár korun mnohonásobně větší přínos.

Zdeněk Steiner

V kurzu se naučíte například:

  • Jak založit webovou stránku
  • Jak pracovat s designem webu
  • Jak z vašeho webu udělat efektivního pomocníka
  • Jak tvořit obsah na web
  • Jak psát texty, které přitáhnou pozornost zákazníka
  • Čemu se vyhnout, co nikdy na web nepsat
  • Jak efektivně sbírat kontakty
  • Jak vytvořit interaktivní obsah

Kdo je autor?

Autorem programu Magnetický Web je Zdeněk Steiner, podnikatel a majitel největšího velkoobchodu s outletovým oblečením v ČR. Potkal jsem se s ním osobně na neveřejných akcích. Jsem si proto naprosto jistý tím, že vše co je zde uvedeno je pravda, že za své peníze dostanete zcela jistě mnohem větší hodnotu. Od počátku svého podnikání je Zdeňkovou vizí sdílet s ostatními své zkušenosti a know-how, díky kterým je možné v podnikání dosáhnout úspěchu. Zdeněk pomohl již více jak 350 podnikatelům uspět při rozjezdu či opětovném rozjezdu jejich podnikání. Zdeňkovým cílem je inspirovat jeden milion lidí, kteří si s jeho pomocí splní své velké cíle a budou žít život svých snů.

Harmonogram InfoProduktu

04/05/2015 – zahájení prodeje se slevou 97%
11/05/2015 – ukončení prodeje

Přestože máte na zakoupení magnetického Webu celý týden, s jeho zakoupením dlouho neváhejte. Stejně jako máte nyní možnost koupit ho s výrazně nižší výhodnou cenou, chystá se pro ty so si Magneticky Web včas koupí, další příjemné překvapení.

Co dostanete zdarma?

Tentokrát není k dispozici volně dostupná část, jak bývá jindy u mnohem dražších produktů zvykem. Snad jen, můžete se podívat na webinář, ve kterém je vysvětlena nutnost mít v dnešní době pro podnikání vlastní web. Důkladně jsou na něm také vysvětleny chyby, které možná i vy máte na svém webu. Dozvíte se také, díky čemu přicházejí lidé o své zákazníky a ani tom neví. Pro sledování webináře klikněte ZDE, případně na následující obrázek.

Zdeněk Steiner

Co můžete očekávat po zaplacení?

Jak jsem už uvedl, sám jsem do programu vstoupil, můžu proto dát přesné informace. Kurz se skládá z šesti modulů, v každém z nich jsou tři videa. Navíc jsou také další bonusy.

Modul 1 – Magnetický start webu
Profesionální webová stránka je v dnešním světě podmínkou k úspěchu. V tomto modulu se dozvíte základy, jak založit takovou webovou stránku. Zmíním zde také nejdůležitější pojmy, které se webu týkají. Ukážu vám také nejčastější chyby, kterých se lidé na webu dopouštějí.

Modul 2 – Magnetický design
V tomto modulu se naučíte základy tvorby magnetických webových stránek. Následně se zaměříme na vzhled, protože v dnešní konkurenci už nemáte šanci uspět s nějakým průměrným řešením. Nakonec se podíváme na to, jak spojit strukturu a design a udělat dokonalé funkční řešení.

Modul 3 – Magnetický obsah webu
Zákazníci nepřijdou na web jen tak. Přijdou tam právě kvůli hodnotnému obsahu. V tomto modulu se tak zaměříme na to, jak tvořit obsah na webu. Ukážu vám, co na žádném webu nesmí chybět, ale také to, co na web rozhodně nepsat.

Modul 4 – Online marketing
V tomto modulu se zaměříme na vylepšení webových stránek, které se přímo týká samotného webu. Ukážu vám, jak dát webu základní funkci, a to je sbírání kontaktů. Dozvíte se také základní principy email marketingu a také jak tvořit interaktivní obsah webu.

Modul 5 – Strategie webu
Jedno z nejdůležitějších slov v podnikání je slovo strategie. Je důležité přemýšlet o svém webu a dalším obsahu jako o celku. V tomto modulu vám pak ukážu, jak dát všemu smysl a budovat něco, co vám v dlouhodobém horizontu přinese na trhu zásadní výhodu.

Modul 6 – Magnetický růst
V momentě, kdy dokončíte webové stránky, tak to teprve začíná. Naučím vás, jak přemýšlet strategicky a svůj web časem rozvíjet. Dozvíte se tak, jaké moderní vychytávky můžete použít. Ukážu vám také, jak měřit svůj web a vyhodnocovat výsledky.

Zdeněk Steiner

K důležitým bonusům patří podle mě Vzory obchodních podmínek, které musí být umístěny na webu. Vím ale, že toto mnoho webů zanedbává. I kdybyste si proto koupili Magnetický web jen kvůli nim, rozhodně na tom ještě vyděláte. Jedná se o osmistránkový PDF dokument, do kterého stačí jen doplnit požadované údaje.

Další zajímavý bonus jsou tři moderní šablony webu pro WordPress splňující současná náročná kritéria zobrazování webu i na mobilních zařízeních. Navíc, je možné v nich nastavit mnoho prvků, jak bude výsledný web vypadat.

Zdeněk Steiner

Na závěr mám jedno malé poodhalení dalšího překvapení. Stejně jako máte možnost nyní si koupit s výraznou slevou Magnetický web, dostanete následně i další výhodnou možnost. Více už ale nesmím prozrazovat. Neváhejte proto dlouho, každý den má svůj význam, mohlo by se stát, že se o té možnosti dozvíte, kdy už nebude možné ji využít.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018