Email Academy 2.0

Znáte možnosti, jak oslovit hromadně velké množství potenciálních zákazníků tak, abyste u nich vyvolali zájem o to, co nabízíte? Kdysi klasická reklama v tištěných médiích, případně roznášení letáků už nefunguje. Nyní je nutné začít používat email marketing, při kterém postupně sbíráte kontakty na své možné zákazníky. Budujete tak emailovou databázi možných budoucích zákazníků. Protože ten, kdo nekoupí ihned, může nakoupit třeba až za půl roku.
Web: www.EmailAcademy.cz
Autor: David Kirš
Cena: Od 9.750 Kč (bez DPH)
Start: červen 2015, opakování říjen 2016, duben 2017


Mohlo by vás také zajímat: Jak vydělat na internetu?

Myslíte si, že je možné vydělat peníze na internetu? Mě se to podařilo. Předám vám své zkušenosti, co jsem pro to udělal. Další informace naleznete na www.VydelatNaInternetu.cz

POZOR, nové aktualizované informace (říjen 2016, platné i pro rok 2017) o tomto kurzu naleznete ZDE (klikněte).

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Možná se zeptám dosti blbě. Říká vám něco jméno David Kirš? Jsou totiž lidé, co ho milují a zbožňují, další ho spíše doslova nenávidí. A stále existuje hodně lidí, kteří vůbec nevím kdo je to David Kirš. Do které skupiny patříte vy? Osobně bych byl rád, pokud by zde našli užitečné informace zejména ti, kteří Davida Kirše zatím neznají.

Chápu ale, ne všichni byli u toho, když David Kirš zveřejnil v roce 2012 své Milionové impérium, kterým odstartoval u nás éru info podnikání, které je založeno na předávání informací zdarma ještě dříve, než dojde k prodeji. Ano, je založeno na prioritě dávání nad chtíčem něco hned získat a prodávat. Většina lidí by totiž jen brala, nechtějí přitom sami nic dopředu dát. A platí to nejen v běžném životě, ale zejména v podnikání. Spousta firem se snaží stále jen publikovat informace o tom, co vám mohou prodat, nemají ale v nabídce nic, co by vám mohli dát zdarma. Neví, že se tím připravují o jedinečnou šanci proniknout snadno k zákazníkům. Protože pokud zákazník dostane něco hodnotného nejdříve zdarma, rozhodně je více ochoten si následně od vás něco koupit.

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

A výše uvedený princip, napřed dávat, až potom brát je právě strategie, kterou se snaží prosadit David Kirš. Uvedené je pouze hlavní myšlenka, je ale rozvedena do kompletních detailů, jak takovou myšlenku zavést do praxe. Doporučuji proto, podívejte se na dále uvedení videa, která vám budou zpřístupněna po zadání vašeho emailu. A právě celá strategie napřed dávat, až potom brát je některými lidmi stále nepochopena. Možná i proto je hned na začátku prvního videa uveden citát :

„Nejdříve tě budou ignorovat. Pak se ti budou smát. Potom proti tobě budou bojovat. A nakonec zvítězíš!“
[Mahátma Gándhí]

Protože výše uvedené je podle mě ve zkratce i příběh Davida Kirše, který začal strategie napřed dávat, až poté brát u nás snad jako první prosazovat. Lidé se mu smáli, nevěřili mu. Možná i já jsem k nim patřil. Ale jen do té doby, než jsem si uvědomil, že jsem něco podobného praktikoval dříve už i já sám, když jsem se snažil nabízet své programy na vedené účetní agendy ve formě demoverzí k odzkoušení. Snad jen, ten následný servis v podobě dalších postupně dodávaných informací jsem tam neměl. Kdybych v té době znal to, co nyní nabízí David Kirš, možná jsem mohl být dnes někde naprosto jinde. I proto si myslím, že rozhodně neuděláte chybu, když si vše dále uvedené podrobně prozkoumáte a najdete tam něco, jak to vše využít ve své podnikatelské praxi.

Doporučuji proto, klikněte na dále uvedený obrázek (nebo přímo na odkaz ZDE), zadejte svůj email a seznamte se důkladně s třemi videi o celkové délce zhruba 90 minut. Dostanete je sice zdarma (přesněji za email), přesto vám tato videa mohou změnit naprosto zásadně vaše podnikání. Stejně jako změnily i mé podnikání.

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Kdo je autor?

Jak jsem zde už uvedl, David Kirš je člověk zbožňovaný, ale taky milovaný. Záleží na tom, jak moc dokážete s ním jít v proudu a uznávat jeho myšlenky. Přiznám se, mě taky občas hodně štval. Snad proto, že jsem věděl, že je lepší než já? Hlavně ale proto, že si čel jinou cestou. Pochopil jsem ale, že ta jeho cesta vede k cíli snadněji, než to mé bloudění. Měl jsem možnost potkat se s ním i osobně na privátní a neveřejné akci, kde jsem od něj dostal první informace o této nové Email Academy. Sám jsem si uvedeným kurzem prošel před rokem, proto mě hodně překvapilo, co vše bude nového v letošním roce.

Harmonogram InfoProduktu

Dále uvedený časový harmonogram berte zejména v jeho závěrečné fázi s rezervou, možná dojde ještě k několika změnám. Zejména, nejsou v něm zatím zahrnuté připravované webináře, na kterých se dozvíte další podrobné informace. Až bude vše známo, doplním to sem.

09/06/2015 – free video 1 – 10x DEJ 1x BER
13/06/2015 – free video 2 – 10x DATABÁZE
09/06/2015 – free video 3 – 10x AUTOMAT
15/06/2015 – free video 4 – zahájení prodeje Enail Academy
21/06/2015 – webinář 1, Případové studie
25/06/2015 – webinář 2, Auto marketing s hosty
28/06/2015 – webinář 3, FAQ, dotazy a odpovědi
28/06/2015 – ukončení prodeje

Co dostanete zdarma?

Zdarma dostupná videa obsahují kompletní strategii, jak s emailem v podnikání pracovat. Tak, abyste dokázali zaujmout natolik, že má jejich příjemce zájem dostávat od vás další informace, i když od vás nejspíše na začátku nic nenakoupí. Takový člověk se totiž rozhodne k nákupu až později, kdy ho dokážete postupně přesvědčit, že pro něj máte dostatečně zajímavou nabídku.

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Vše je popsáno v podrobném metodickém nejen ve videích, ale také v obsáhlém 76 stránkovém ebooku. Rozděleno na tři části, stejně jako videa. Nejprve dáváte, následně budujete databázi, až na konci si díku automatu vybíráte svůj zisk.

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Free video 1 (35:06) – 10x DEJ 1x BER
Podrobnějši popis se připravuje. Pro shlédnutí videa klikněte na následující obrázek (možná budete muset zadat svůj email):

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Free video 2 (30:39) – 10x DATABÁZE
Podrobnější popis se připravuje. Pro shlédnutí videa klikněte na následující obrázek (možná budete muset zadat svůj email):

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Free video 3 (32:20) – 10x AUTOMAT
Podrobnější popis se připravuje. Pro shlédnutí videa klikněte na následující obrázek (možná budete muset zadat svůj email):

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Free video 4 (49:40) – Email Academy 2.0 otevřena
Video, ve kterém je přehledně shrnuto, co vše dostanete, pokud do Email Academy nyní vstoupíte. A nebude to jen běžný kurz, jeho obsahem je totiž zejména 60 denní výzva, která vám v případě, že ji budete plnit, dokáže zaručit, že dokážete vše zprovoznit během dvou měsíců. Stačí jen splnit každý den jednoduchý úkol, kdy budete mít na konci po dvou měsících nastavený automat, který bude dělat ty nejdůležitější kroky za vás.

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Dostanete také zajímavou nabídku na zakoupení aplikací (Smat Selling), které vám dokáží spustit automat, který bude dělat za vás ty nejdůležitější akce podle toho, jak si vše podle návodu nastavíte. Měl jsem možnost se s uvedeným nástrojem a jeho možnostmi seznámit ještě v době, kdy se vše teprve vyvíjelo. Znám proto pozadí, co tam vše s čím souvisí. Můžu proto potvrdit, že ve výsledku se jedná o ojedinělý produkt, který snad nemá zatím ve světě obdoby. Snad jen, ta cena by mohla být příznivější. Na druhou stranu, berte uvedený automat jako náhradu za člověka, který se vám bude o vše celý rok starat. Dokážete si spočítat, kolik by vás stál takový člověk jen na mzdách? Navíc, automat se na rozdíl od člověka nesplete, bude dělat vše podle toho, co mu zadáte. Bude se starat 24 hodin denně a bez odpočinku o to, abyste vy mohli v klidu připravovat další ziskoví kampaně.

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Co můžete očekávat po zaplacení?

Jak už jsem napsal výše, prošel jsem, si kurzem Email Academy osobně už v roce 2012. Už v té době jsem dostal hodně informací, jak dělat Email marketing. Čekal jsem proto s napětím, jak bude kurz vypadat nyní. Měl jsem možnost dostat první neoficiální informace už před jeho zahájením, věděl jsem proto, že vše bude naprosto nové, že za ty dva roky dalšího vývoje dostanou lidé mnohem více nových informací. Zejména strategií, jak to vše zavést do praxe, což mi předtím chybělo.

Pozorně jsem sledoval video se souhrnem, co vše bude letošní Email Academy obsahovat. Je vidět, že za ty dva roky je to výrazný posun, co vše je možné již dnes nabídnout. Obsahuje vše, co potřebujete pro zavedení Email marketingu ve vaší firmě. Bez ohledu na to, zda jste malá firma, kde záleží vše jen na vás, případně zda jste velká firma s mnoha zaměstnanci. Email marketing je totiž použitelný pro každého. Zejména pokud dostanete velmi konkrétní návod v podobě výzvy, jak zavést vše do praxe.

Nová Email Academy bude obsahovat v pěti základních modulech následující obsah:

Modul #1: Publikujeme magnetický obsah
Modul #2: Stavíme diamantové doly na kontakty
Modul #3: Vyprávíme nonstop příběh se šťastným koncem
Modul #4: Vysíláme hromadně do světa
Modul #5: Měříme a počítáme peníze

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Konkrétně vám nová Email Academy přinese v souhrnu následující výhody a možnosti:

Know-how EmailAcademy 2.0 a s ním:

 • 8-krokovou strategii, jak komunikovat a prodávat online
 • Tam během 60 dní sestavím chytrého prodejního robota
 • Šablony emailů pro mé osobní použití
 • Doživotní přístup do členské sekce a vstup do programu

Nový systém SmartSelling:

 • Připravený sexy web pro můj online prodej na internetu
 • Aplikaci pro email marketing a sms komunikaci
 • Správu kontaktů a aplikaci pro fakturaci a prodej
 • Měření webu a statistiky návštěvníků webu

Navíc jako bonus:

 • Bonus 1: Jak získat návštěvnost a kupu kontaktů z Facebooku za 48 hodin
 • Bonus 2: Roční přístup na pracovní workshopy Praha, Brno, Bratislava
 • Bonus 3: Vzory tří miliónových kampaní: Odšťavňovač, High-Ticket a Q-Magic

A navíc podporu SmartKouče:

 • K ruce dostanete svého SmartKouče a podporu týmu Firmy 2.0
 • Sekci otázky a odpovědi a také uzavřenou Facebook skupinu

Stačí si jen vybrat, které variantě dáte přednost?

Email Academy 2.0 + Smart Selling, David Kirš

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018