NeuroRestart Emoce

Volné pokračování série programu NeuroRestart, které se tentokrát zabývá emocemi. Protože emoce je nejdůležitější lidská schopnost vnímání světa kolem sebe. Protože právě emoce nás ze všeho dokáží nejvíce ovlivnit, dát nám důvod k akci. Emoce jsou našim hnacím motorem, který nás pohání vpřed. Emoce nás ale také dokáží včas zastavit, pokud děláme něco špatně. Je proto nutné naučit se vnímat nejen své emoce, ale i emoce lidí kolem nás.
Web: www.neurorestartemoce.cz
Autor: Jiří Vokáč Čmolík
Cena: 4.950 Kč
Start: květen 2015


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Program je zaměřený na emoční stránku člověka, která ovlivňuje základní principy celého lidského života. Je určen pro širokou veřejnost, která má zájem o zkvalitnění pracovního i osobního života. Která má zájem o zlepšení vztahů, zdraví a prosperity.

Neurorestart emoce je u nás první program, který u nás zpřístupňuje a zavádí do praxe Epigen terapii. Absolventi programu získají (v podobě technik) trvalý nástroj, který jim napomůže v řešení jejich každodenních situací. Výsledky tréningu jsou trvalé a vykazují rychlou progresi.

Sleduji Jirku Čmolíka už delší dobu. I když s ním často nesouhlasím v tom, co a jak dělá, přesto cítím, že má v mnohém pravdu. Snad proto, že on sám dokáže dokonale využívat emoce pro jednání s dalšími lidmi. Například už tím, že dokáže vše, co je namířeno proti němu, otočit ve svůj prospěch. Stejně tak, dokáže obratně manipulovat s davy. Cítíte to taky někdy sami v jeho jednání? Je to dobré, nebo je to špatné. Rozhodně je vhodné se z toho poučit, vzít si něco z toho pro sebe. A právě i o tom má být program Neurorestart Emoce. Naučit se rozpoznat emoce, naučit se emoce využívat ve svůj prospěch.

NeuroRestart Emoce, Jiří Vokáč Čmolík

Kdo je autor?

Jak už bylo uvedeno, autorem programu je Jiří Vokáč Čmolík, který podle mě sám dokáže dokonale využívat emoce ve svůj prospěch. A to mu dává spousta lidí za zlé. Přiznám se, já sám mám vůči Jirkovi Čmolíkovi spoustu výhrad. Podle mě moc tlačí na lidi, snaží se je možná až moc ovlivnit. Přesto ale, myslím si, že pokud se jím dáte vést, může vás to opravdu vnitřně změnit. Stačí na sebe nechat ty emoce působit a hledat v nich to, co vás může posunout dále. A právě toto tam nacházím já. I přesto, že jak jsem už napsal, mám vůči Čmolíkovi jisté výhrady. Poznávám ale, že ty plusové hodnoty převažují. Sami si udělejte vnitřní inventuru plusů a záporů, jak na vás Čmolík působí. Možná přijdete také na to, že mohou kladů zvítězit a vy si navíc můžete i z těch záporů vzít nějaké poučení pro sebe.

Harmonogram InfoProduktu

Od 11/05/2015 – Free video Emoce, aneb kvantová fyzika
Od 11/05/2015 – Epigen terapie – technika obrazu
Od 18/05/2015 – Free video Otevřené srdce
Od 18/05/2015 – Epigen terapie – technika otevřeného srdce
Od 25/05/2015 – Free video Křivda a vina = požírači energie
Od 25/05/2015 – Epigen terapie – ovládáme křivdy a viny
25/05/2015 – Webinář, zahájení prodeje
07/06/2015 – Webinář
08/06/2015 – konec prodeje

Co dostanete zdarma?

Připravena je série jedinečných videí a webinářů založená právě na emocích. Jejich součástí jsou i praktické Epigen terapie. Získáte mnoho podnětu k chápání vlastních emocí. Získáte také mnoho poznatků, jak chápat naopak emoce dalších lidí, se kterými jste v kontaktu.

Co můžete očekávat po zaplacení?

Část programu nabídla pro mnohé určitě zajímavý obsah. Kdo však chce ještě více, může si zakoupit prémiovou část programu, kde toho dostane ještě mnohem více. Mimo základního kurzu je to v bonusech například možnost absolvovat i původní program Neurorestart peníze, případně zúčastnit se živého setkání.

NeuroRestart Emoce, Jiří Vokáč Čmolík

CO NALEZNETE V TRÉNINKU:

  • 21. výukových videí
  • 21. videí s EPIGEN terapií
  • Pracovní manuál na každý den
  • 3. živá vysílání
  • 22 autorských energetických zářičů
  • Členská sekce (seznamka) 🙂
  • Imaginace na základě NLP techniky

NAVÍC ZAJÍMAVÉ BONUSY:

  • Firewalking v hodnotě 1900
  • Živá akce NEURORESTART Emoce v hodnotě 2500
  • Přístup do legendárního programu NEURORESTART 21 dní v hodnotě 5000!

NeuroRestart Emoce, Jiří Vokáč Čmolík

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018