Mapa změny (Škola návyků) 2016

Jste naplno spokojeni se svým životem? Máte opravdu vše, co od života žádáte? Nebo si snad myslíte, že by to už chtělo po letech trápení a problémů nějakou razantní změnu? Takové otázky zajímá na začátku nového roku hodně lidí. Snaží se začít ten nový rok jinak, tak aby v tom roce dosáhli více, než v roce minulém. Hodně lidí si ale neuvědomuje, že aby se to stalo skutečností, je často nutné jít v tom novém roce jinými cestami, než dříve. Jak takové cesty najít je možné se dozvědět v Mapě změny Pavla Říhy pro rok 2016. Mapa změny se přitom skládá z novoročního webináře (za symbolický poplatek), s navazující rozsáhlou školou návyků.
Web: www.MapaZmeny.cz
Autor: Pavel Říha
Cena: 77 Kč
Start: leden 2016


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace:

Hodně lidí jen sní o tom, jaké by to bylo žít naprosto jinak. Jenže, nakonec neudělají nic, co by je k té změně dovedlo. Stále čekají, že dostanou snadný návod, kde bude vše snadné a jednoduché. Tak to ale není. Ano, návody sice existují, ale ty návody nejsou určeny ke čtení a snění o tom, že jednou bude lépe. Ty návody jsou k tomu, abyste podle nich dělali požadované akce, které vás mohou k tomu novému životu dovést.

Jeden takový návodu zveřejní na začátku roku 2016 Pavel Říha, který má sám osobně velké zkušenosti se změnami osobních návyků. Ukáže vám a popíše vám mapu cesty, kudy byste měli k tomu svému vysněnému lepšímu životu jít. Nezáleží přitom na tom, jestli chcete v roce 2016 zdvojnásobit příjem, napsat knihu, stát se vegetariánem, přestat kouřit, nebo se naučit anglicky. Stačí totiž zvolit ten správný postup. Na webináři se dozvíte, jak na to, jak proměnit sen v realitu.

Mapa změny 2016, Škola návyků, Pavel Říha

Kdo je autor?

Webinář Mapa změny 2016, včetně navazující Školy návyků pořádá Pavel Říha, který
je znám svou důsledností a snahou dotahovat vše důkladně až do konce. Je velkým vyznavačem minimalismu a zjednodušeného stylu života, ve kterém klade velký důraz právě na zásadní skutečnosti, od kterých se vše odvíjí. Tyto své životní zásady převedl právě i do Školy návyků.

Přitom ale, právě Pavel Říha byl ještě před několika lety člověk, který měl sám s výše uvedenými vlastnostmi a návyky moc velké problémy. Nebyl schopen se na nic soustředit, dalo by se až říct, že se svým životem poflakoval bez jakéhokoliv cíle. Pak mu ale došlo, že je něco špatně, že je nutné to vše změnit. Hledal proto možnosti, jak na to. Výsledkem jsou právě Pavlovy postupy, které lidem ukazuje, aby je to naučil. A důkazem že to funguje mohou být i nynější Pavlovy úspěchy.

Pavlův blog ze srpna 2011 (není už na webu dostupné):

Mapa změny 2016, Škola návyků, Pavel Říha

Harmonogram InfoProduktu

03/01/2016 – Webinář Mapa změny 2016
06/01/2016 – živé opakování Webináře

Co dostanete zdarma?

Tentokrát to není až tak ZDARMA. Vstup na webinář je zpoplatněn částkou 77 korun. Celá částka však bude předána jako charitativní dar, který půjde v celé výši na rehabilitaci tříletého Hynečka, který nešťastnou náhodou spadl do bazénu a uvízl pod plachtou. Následkem několikaminutového topení došlo k anoxickému poškození mozku a ochrnutí těla. Máte proto takto možnost přispět symbolicky na jeho návrat do běžného života.

Mapa změny 2016, Škola návyků, Pavel Říha

Na webibáři se formou praktického workshopu dozvíte:

  • Jednoduchý, ale efektivní návod, jak využít umění změny v osobním životě i podnikání
  • Přesný postup, jak se zbavit zlozvyků, které vás brzdí a vytvořit si nové vzorce, díky kterým dosáhnete nadprůměrných výsledků
  • Překvapivý důvod, proč se vaše snaha věci změnit dosud nesetkala s úspěchem
  • Fungující princip, který dramaticky vaši šanci na změnu
  • Jednoduchý trik, jak přestat odkládat důležité věci a zaměřit se v roce 2016 na to, co je důležité
  • Praktické cvičení a nejlepší rok vašeho života
  • Ověřená metoda o pěti krocích, jak v roce 2016 zvýšit příjem, přestat odkládat, zhubnout, napsat knihu, začít běhat, přestat kouřit, nebo cokoliv dalšího, co povede ke změně vašeho života

Co můžete očekávat očekávat dále?

Pokud snad nestihnete první webinář, budete mít možnost zúčastnit se dalšího podobného webináře o několik dnů později. A pokud vám nebude stačit ani to a budete chtít dále pokračovat, bude vám nabídnuta Pavlova Škola návyků, kterou organizuje už několik let za sebou, vždy na začátku roku.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018