Milionový makléř Tomáše Kučery

Prodávat nemovitosti byl kdysi bezva byznys. Stačilo se vyznat trochu v zákonech a vědět něco o stavebnictví, abyste klientovi poradili, jestli je nemovitost v dobrém stavu. Ale dnes? Zákony jsou čím dále složitější, nemovitostí málo, lidi nemají peníze. Nejhorší je, že je už realitních makléřů hodně, zakázek naopak málo. Navíc, lidé si nabízejí nemovitosti sami na internetu. Co s tím? Využijte toto vše pro sebe, naučte se v dnešním prostředí prodávat nemovitosti moderně, s předním realitním expertem. Seznamte se s tím, jak to dělá Tomáš Kučera, dělejte to jako on.
Web: www.milionovy-makler.cz
Autor: Tomáš Kučera
Cena: 9.700 Kč
Start: březen 2017


Před několika lety bylo zajímavé působit jako realitní makléř. Možností bylo hodně, zájem o reality byl velký. Ta doba je už dávno pryč. Vhodných realit, které by vydělaly slušný balík peněz, už moc není. Je nutné proto využívat při jejich nabízení nové možnosti. Nespoléhat na dosud zavedené běžné principy, využívat naopak hlavně internet, sociální média a video. Jak to vše ale zvládnout, co je důležité, co a jak s čím souvisí? Dozvíte se v tomto kurzu. Rozhodně doporučuji projít si minimálně zdarma dostupnou část.

Prodej nemovitostí se stále vyvíjí. Kdysi stačilo dát do místních novin fotku s popisem nemovitosti. Zájem byl velký, lidé měli dost peněz. Jak to vypadá dnes? Nabídka prodeje nemovitostí převyšuje poptávku, klienti si mohou vybrat. Nemusí si vybrat jen nemovitost, rádi si vybírají i makléře, který jim s výběrem té vysněné nemovitosti pomůže.

Jedním z expertů na prodej nemovitostí je Tomáš Kučera. Možná se s ním setkáváte někdy v televizi. Já ho tam viděl například na TV Nova před týdnem, kdy v živém přenosu odpovídal na to, jak se změní realitní trh novelou občanského zákoníky, kdy může požadovat pronajímatel kauci na nájem už jen maximálně na tři měsíce dopředu. Líbilo by se vám, pokud by takový známý expert radil i vám, jak prodávat nemovitosti? Chtěli byste znát návod, jak se stát Milionový makléř?

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Chcete začít prodávat nemovitosti jinak? Chcete je prodávat tak, aby byl větší zájem o vaše služby? Dejte si poradit od těch, kteří to umí. Seznamte se s kurzem Milionový makléř, který je určen pro realitní makléře, kteří chtějí začít používat nové možnosti dnešní doby. Kurz je určen pro realitní makléře a malé realitní kanceláře. Pomáhá jim zavést systém pro oslovování majitelů nemovitostí online, přesvědčování klientů v živém světě, využití moderních technik pro rychlý prodej nemovitostí.

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Kdo je Tomáš Kučera, autor kurzu Milionový makléř?

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář už v roce 1999. Postupem času vypracoval společnost na držitele master licence pro ČR celosvětové franšízové sítě. Od roku 2013 se už ale věnuje výhradně jen vzdělávání realitních makléřů. Je certifikovaným makléřem a členem rady Asociace realitních kanceláří ČR. I díky své předchozí praxi zná tento obor dokonale. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace. Před rokem vytvořil videokurz Milionový makléř, kterým prošlo více než 200 realitních makléřů. Další informace, kdo je to Tomáš Kučea se můžete dozvdět na jeho osobním webu.

Pro svou profesionalitu a odbornost je Tomáš Kučera také velmi často oslovován médiích. Můžete jej vidět v televizi, stejně tak i v tisku. Podívejte se ale také na jedno, dalo by se říct trochu soukromé video. Třeba tam poznáte Tomáše Kučeru více i z té osobní stránky.

Tomáš Kučera je znýmý také tím, že založil vzdělávací institut CHYTRÝ MAKLÉŘ. Ten získal okamžitě oblibu u mnoha realitních makléřů a kanceláří, ať již menších, národních i nadnárodních sítí. Institut je založen na praxi a dlouholetých zkušenostech nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Je nezávislý a není podřízen žádné realitní společnosti či sdružení. Institut je zaměřen na vzdělávání makléřů a manažerů s cílem dosáhnout vyšší kvality a lepších výsledků. Pro další informace klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Harmonogram Kurzu Milionový makléř

07/03/2017 – Free video 1
13/03/2017 – Free video 2
20/03/2017 – Free video 3
27/03/2017 – Zahájení prodeje
29/03/2017 – Webinar
31/03/2017 – Konec prodeje

Co dostanete zdarma?

Mnoho lidí dostane zejména nový pohled na to, jak je také možné prodávat reality. Jak je možné se odlišit, dělat to jinak, než jak je to nyní běžné. Seznamte se s volně dostupnými videi, je možné že se tím u vás hodně věcí změní.

Free video 1 (36:44) – Náborové perpetuum
Co je nutné v životě změnit, aby se z vás stal vyhledávaný realitní makléř? Jak se vyvíjí realitní trh, jak se mění klienti, jak se mění realitní makléři? To vše se v tomto videu dozvíte. Navíc, dozvíte se taky, jak můžete roztočit perpetum mobile realitního makléře. Což znamená, jak spustit akci, která vám bude kdykoliv následně přivádět další zákazníky, aniž byste museli něco měnit.

Seznámíte se s pěti důležitými kroky, jak by měl prodej nemovitosti probíhat:
1) dozvědět
2) informovat
3) nabrat
4) prodat
5) doporučovat

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Free video 2 – Špičkové služby
Čím se odlišuje dobrý makléř od těch ostatních? Možná je to jen spousta detailů, které v celku udělají velkou změnu. Běžný makléř, kterých je většina to bere jen jako svou práci. Milionový makléř ale myslí od základu jinak. Hlavně proto, že se musí odlišit, dělat vše moderně a jinak, že se umí prodat. Jak to děláte vy? Dokážete se taky prodat? Pokud chcete znát podrobnosti, podívejte se rozhodně na video. Stačí kliknout ZDE na odkaz, nebo na následující obrázek.

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Jaké jsou to detaily, kterými se odlišuje milionový makléř? Tomáš Kučera vyzpovídal několik úspěšných makléřů. Pral se jich, co dělají jinak, čím se odlišují. Podívejte se na video, zjistěte, jak je možné, že se jim daří lépe než vám. Podívejte se na bonusová čtyři videa, každé z nich obsahuje myšlenky a nápady, které můžete ihned ve své realitní praxi použít. Celkem skoro hodina videozáznamu. Stačí kliknout ZDE na odkaz, nebo na následující obrázek.

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Free video 3 (52:48) – Kompletní návod
Zaujala vás myšlenka, jak prodávat nemovitosti nově? Chtěli byste si to taky zkusit? Není to až tak složité, stačí jen zavést do praxe několik nových technik. Jak to vše udělat, to se dozvíte ve třetím videu, které je pro vás dostupné zdarma. Stačí jen kliknout ZDE na odkaz, nebo na následující obrázek.

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Dokonce, máte možnost stáhnout si myšlenkovou mapu, kde se dozvíte celé schéma, jak Milionový makléř funguje. Návod dostupný po kliknutí na tlačítko pod videem obsahuje nejdůležitější informace, které potřebujete pro svůj úspěch v době webové.

Milionový makléř 2017 (Tomáš Kučera)

Co můžete očekávat po zakoupení kurzu Milionový makléř?

V současné době nejsou ještě známy informace o konečné podobě kurzu Milionový makléř pro rok 2017. Dále uvedené informace jsou proto platné pro rok 2016. Dle mých informací se dá ale předpokládat, že hlavní podoba kurzu bude stejná, změny se mohou týkat zejména některých bonusů.

Obsahem kurzu je 5 modulů, každý z nich se přitom skládá ze tří videí (celkem tedy 15 videí) a jednoho živého webináře, na kterém vám budou odpovězeny dotazy ke kurzu. Dostanete také vstupenku na celodenní živý workshop. Jako podporu do začátku nových možností dostanete také vlastní webové stránky včetně systému pro odesílání emailů.

Modul 1 – Jak se zviditelnit na realitním trhu a odlišit se od konkurence
Modul 2 – Jak přitahovat majitele nemovitostí, kteří chtějí makléře
Modul 3 – Jak uzavřít schůzku exklusivním náborem nemovitostí
Modul 4 – Jak úspěšně prodávat nemovitosti v digitální době
Modul 5 – Jak využít každé příležitosti k získávání fungujících Doporučení

Navíc získáte následující bonusy:

  • Vlastní náběrový web na 3 měsíce pro začátečníky (Klikweb) nebo pokročilé (WordPressátor) (hodnota 2.970 Kč)
  • Videokurz Oblíbený makléř na sociálních sítích pro efektivní využívání Facebooku a YouTube (hodnota 2.970 Kč)
  • Videokurz Video prohlídky (hodnota 2.970 Kč)
  • Videokurz Jak volat na studené telefonáty od Miroslava Prince (hodnota 990 Kč)
  • 100 cenových map od společnosti CEMAP (hodnota 3025 Kč)
  • Přístup do profesní televize Chytrý Makléř TV na 3 měsíce (hodnota 2.664 Kč)
  • Neprodejný recept na osobní efektivitu a time management (hodnota 5.000 Kč)

Celková hodnota bonusů je 20.589 Kč

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018