Prodej svůj talent, podle Davida Kirše

V roce 2012 způsobil na internetu velký rozruch David Kirš, který tvrdil, že naučí lidi vydělávat miliony tím, že začnou prodávat své znalosti. Jeho Milionové impérium bylo u nás něco naprosto nového, i když bylo úspěšně okopírováno z amerických vzorů. Snad jen proto, že mentalita naše je naprosto jiná, hodně lidí nedokáže něco takového dodnes připustit. Dnes už David Kirš nenabízí miliony, dnes už jen nabízí lidem, že je naučí, jak prodat svůj talent. Nezměnil se jen název, změnil se i celý kurz. Nabízí toho už mnohem více, než kdysi. Bude vhodný i pro vás? Sám jsem si Milionovým impériem tehdy prošel, vydělal jsem díky němu několik stovek tisíc korun. Nenajdete tu proto jen základní informace o kurzu, můžete tu najít hlavně mé zkušenosti, zda je opravdu možné prodávat svůj talent.
Web: www.ProdejSvujTalent.cz
Autor: David Kirš
Cena: 19.750 Kč + DPH
Start: únor 2016


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Znáte něco, co zajímá někoho jiného? Víte o tom, že můžete takové znalosti někomu dalšímu prodat? Tak toto je hlavní princip programu prodej svůj talent. Možná máte něco, co vás zajímá, co vás baví, čemu rozumíte. Nemusí to přitom přímo souviset s vaším zaměstnáním. Třeba jste si prošli v životě těžkou zkouškou, kdy jste museli hledat řešení, jak to vše řešit. Dnes může být v takové situaci plno dalších lidí, kterým by tyto vaše zkušenosti pomohly. Stačí jen takové zkušenosti vhodně zpracovat, uložit a vhodně dalším lidem nabídnout k použití. Nabídnout lidem své informace, jak řešit nějaký problém, nějakou situaci.

Co vše se v programu dozvíte, proč je vhodné do něj vstoupit? Napoví vám to upoutávka na volné semináře, které jsou pro vás po registraci dostupné zdarma. Obsahují následující hlavní témata:

  • Proč je teď na internetu nejlepší čas rozšířit byznys, začít prodávat a podnikat s vizí, nadšením a talentem, dělat to, co milujete a vydělávat tím skvělé peníze.
  • 5 typů online produktů, které hýbou světem vzdělávání, a které v prodejích pomalu nahrazují knihy, časopisy, semináře, přednášky i živý koučink.
  • Co je to Expert Economy, proč je oblast online vzdělávání a tvorby informačních produktů v hledáčku už i velkých hráčů a proč může být vaší velkou příležitostí.
  • 3 nejlukrativnější obory v e-learningu s největší poptávkou platících klientů.
  • 5-kroková strategie, jak je možní stát se díky internetu vyhledávaným expertem, názorovým lídrem a uznávanou autoritou právě ve vaší oblasti.
  • 2 typy kampaní, které je možné použít na internetu pro prodej informací a vzdělávacích kurzů i softwaru
  • 7 překážek v hlavě, proč se lidem nedaří prodávat rady, know-how a talent online, více vydělávat a prorazit na internetu.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Kdo je autor?

Autorem programu Prodej svůj talent je David Kirš, který se zabývá dlouhodobě oblastí internetového marketingu. Je také autorem knihy Miliónový email a je expertem v oblasti expertního info marketingu a email marketingu. Jeho Firma 2.0 vyvíjí softwarovou platformu SmartSelling obsahující aplikace MioWeb, SmartEmailing a Fapi. Ty jako celek slouží k automatizaci prodejního procesu na webu.

Jak jsem už napsal výše, David Kirš je člověk, který u nás dokázal rozjet naplno InfoPodnikání. Nebál se jít do toho naplno, nebál se ukázat všem své názory a myšlenky. Snad i proto, že byl první, dokázal ve svých kampaních vydělat už více, než 50 milionů korun. Podařilo se mi přitom například překonat hranici 5 milionů korun v objednávkách za 24 hodin. V jeho databázi je 180 tisíc lidí, jeho placenými kurzy prošlo více než 5 tisíc lidí. Dívám se na ty čísla, … nevím co více k tomu dodat, abyste si udělali vlastní závěr o tom, kdo je to David Kirš.

Velkou vášní Davida Kirše je mimo marketingu také online prodej a osobní rozvoj. Jeho cílem je inspirovat k tomu další zájemce, kteří by se vydali na podobnou cestu. Přiznávám, i já k nim patřím. Možná jsem byl zpočátku k němu spíše odmítavý, když se ale dívám zpět na vše, co za ním dnes je, musím souhlasit, že se můžu s mnoha jeho názory ztotožnit. Je to pro mě člověk, co mi ukázal cestu, kterou bych se mohl dále vydat.

Harmonogram InfoProduktu

20/02/2016 – Webinar 1
28/02/2016 – Webinar 2
03/03/2016 – Webinar 3
08/03/2016 – Webinar 4
13/03/2016 – Webinar 5
(po registraci) – Free video 1
(po registraci) – Free video 2
14/03/2016 – Konec prodeje

Co dostanete zdarma?

David Kirš u nás sice zavedl různé standardy, co a jak nabízet, proto je nyní rád mění a zkouší další nové možnosti. Proto se tentokrát nedočkáte několika běžných termínově daných zdarma dostupných videí. Termínově jsou dané pouze webináře, na kterých se dozvíte hlavní informace o tom, jak můžete prodávat svůj talent. Navíc, po registraci dostanete další dostupná videa v emailu.

Úvodní video, bez registrace (10:37)
Úvodní video, které je dostupní pro vás bez nutnosti jakékoliv registrace. Rozhodně doporučuji se na něj podívat a zamyslet se nad fakty v něm uvedenými. Dostanete v něm totiž rychlý úvod do možností nabízet své znalosti dalším lidem. Dostanete současně výhled tohoto oboru do budoucnosti, který mý vysoký potenciál se dále rozvíjet. Můžete toto vše samozřejmě ignorovat, nedivte se ale za pár let, že jste si nechali ujet vlak.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Free video 1 (8:23)
První video z volné čísti programu Prodej svůj talent je docela krátké. Obsahuje však zásadní informace o tom, jak můžete svůj talent dále někomu prodat. A pokud si snad nejste jisti, co přesně je váš talent, kolem čeho nejlépe postavit váš expertní byznys, najdete pod videem ke stažení PDF se cvičením. Každý by měl mít možnost dělat to, co ho baví. Podívejte se na video a projděte si cvičení, najděte tu svoji jedinečnou oblast, která dokáže zaujmout i ostatní, kterou jim můžete prodat.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Free video 2 (5:49)
Možná vás zajímá, jestli zrovna ta vaše oblast je zajímavá, jestli je vhodná i pro ostatní? Možností, co dále nabízet je spousta. Zamyslete se nad tím, komu jste někdy dobře poradili? Jaké rady od vás lidé chtějí, co je zajímá? Pokud si nejste jisti, máte možnost si pod videem stáhnout seznam lukrativních oborů z oblasti možných informačních produktů. Najděte si ten svůj nebo se jen inspirujte, kam ještě můžete rozšířit svou působnost.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

A pokud snad stále ještě pochybujete, jestli je tohle vše vhodné i pro vás, je pod videem k dispozici volně ke stažení i Ebook, ve kterém se dozvíte příběhy lidí, kteří v minulosti možná také váhali, rozhodli se do toho přesto jít. Dozvíte se příběhy známých lidí, ale také i dalo by se říct i těch obyčejných. Někdo z nich vydělal miliony, jiný třeba jen statisíce korun. Stále si myslíte, že byste to nezvládli? Dejte se inspirovat!

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Webinář 20/02/2016 (3:35:05)
První webinář ze série, který odhaluje možnosti programu Prodej svůj talent. Provázely jej sice technické problémy, kdy se v jednu dobu neukazovala prezentace, přesto měl každý možnost dozvědět se zajímavé informace. Mimo jiné, například i to, kolik se dá prodejem informací vydělat peněz. Byly uvedeny zcela konkrétní částky, já je ale záměrně začmáral, podívejte se na webinář, tam se je dozvíte.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Jaká je Expert Byznys Strategie, která se programu Prodej svůj talent používá? Je to už ověřená Kiršova strategie získávání důvěry, která vede postupně k prodeji. Vše znovu podrobně vysvětleno, včetně podrobných příkladů.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Na závěr webináře byly představeny moduly programu Prodej svůj talent, včetně jejich obsahu.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Co můžete očekávat po zaplacení?

Program Prodej svůj talent se skládá z několika částí. Ty představují dalo by se říct teorii, praxi, bonusy a živé setkání. Jejich obsah je dále uveden pouze ve zkratce, pokud vás zajímá obsah podrobně, registrujte se na webinář. Na něm se dozvíte o programu vše podrobně.

ČÁST A: STRATEGIE
Modul 1: Expertní sebevědomí
Modul 2: Expertní značka
Modul 3: Expertní produkty
Modul 4: Expertní marketing
Modul 5: Expertní nástroje

ČÁST B: JDEME DO AKCE
Modul 1: EBOOK/KNIHA
Modul 2: ONLINE KURZ/SEMINÁŘ
Modul 3: KLUB/PŘEDPLATNÉ
Modul 4: VODA NA MLÝN: AVATAR TRAFFIC
Modul 5: SBĚR OVOCE: PROFIT MAXIMIZER

ČÁST C: BONUSY
Bonus 1: PST Live Training
Bonus 2: 8 webinářů a FAQ
Bonus 3: Studie mil. emailů
Bonus 4: Kupón na slevu 17.500 Kč

ČÁST D: NĚCO NAVÍC
Uzavřená FB skupina pro členy
Přednostní podpora našeho týmu
Neomezený přístup k online academii
Garance vrácení peněz
Možnost platit na splátky

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Můj názor, vyplatí se vstoupit do programu Prodej svůj talent?

Jak jsem už napsal na začátku, prošel jsem v roce 2012 podobným programem Davida Kirše, Milionové impérium. Navíc, za ty roky jsem měl možnost Davida poznat na různých akcích. Poznal jsem proto, že dokáže analyzovat, co je nutné dělat, aby bylo možné prodávat. Dostanete od Davida návody, jak postupovat, abyste mohli svůj talent prodívat. Možná na tom nevyděláte statisíce, může to být ale pro vás zajímavý doplňkový zdroj příjmů. Navíc poznáte nové strategie podnikání na internetu. Bude záležet jen na vás, jak moc důsledně budete znalosti z programu využívat. Je ale velká pravděpodobnost, že cena, kterou za kurz dáte, se vám může vrátit během několika měsíců. Samozřejmě jen tehdy, pokud zavedete vše dle programu do praxe.

Stále je to pro vás vysoká částka? Necítíte, že byste to dokázali? Je to možné, v takovém případě program pro vás opravdu není vhodný. Stejně tak není podle mě program pro vás, pokud byste se měli kvůli němu zadlužit.

Na druhou stranu, sám uznávám, že cena za vstup do programu Prodej svůj talent může být pro mnohé zájemce vysoká. Já tehdy do Milionového impéria vstupoval za zhruba poloviční cenu, taky jsem moc váhal. V té době ale nebyl David Kirš ještě tak známý, obsah programu nebyl ještě tak dopracovaný, jako nyní. Dívejte se na to jako na investici do podnikání, které vám může přinést mnohem větší částky. Jen na vás bude záležet, jestli budete plnit zadané úkoly v programu, jestli budete schopni použít vše kreativně v praxi.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018