Prodej svůj talent, Milionové příběhy těch, co to zvládli

Hodně lidí o tom, že budou úspěšní, stále jen sní. Rádi sledují příběhy ostatních, kterým se povedlo něco velkého. Hledají na internetu, návody, jak se stát milionářem. Taky k nim patříte? Pokud ano, můžete si stáhnout zdarma Ebook, který obsahuje hodně takových příběhů. Nejsou to ale nějaké nereálné příběhy lidí ze zahraničí, se kterými byste se nemohli setkat. Naopak, jsou to reálné příběhy lidí, kterým se to povedlo. Nejde ale jen o inspiraci a snění, dostanete také možnost jít stejnou cestou, jako ti lidé.
Web: www.ProdejSvujTalent.cz
Autor: David Kirš, plus 20 dalších
Cena: zdarma
Start: únor 2016


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč si zdarma stáhnout?

David Kirš spouští v těchto dnech svůj nový program Prodej svůj talent. Ukáže v něm lidem, jakou mají možnost prodávat to, co sami znají. Jak prodat ostatním svůj talent. Je to jeho inovovaný program Milionové impérium, kde sliboval lidem, že mají možnost stát se milionáři. Skutečnost je taková, že se to podařilo jen některým z nich. Bylo ale hodně dalších, kteří nebyli možná až tak úspěšní, přesto dosáhli zajímavých výsledků. Kdo by snad nebral další příjem?

Stáhněte si Ebook Milionové příběhy,

začněte realizovat svůj milionový příběh

Ano, jsou to příběhy lidí, kteří se nebáli a začali aplikovat v praxi Infomarketing. Vytvořili web, napsali na něj, co znají, co mohou dát ostatním, co jim mohou prodat. Budovali databázi kontaktů, se kterou komunikovali a pomáhali jim předat své zkušenosti. Jsou to příběhy lidí, kteří dělali to, co byste mohli zvládnout i vy. Přidáte se k nim?
Prodej svůj talent, Milionové příběhy těch, co to zvládli, David Kirš

Kdo je autor?

Autorem příběhů je 20 lidí, které možná znáte z internetu. Lidí, kteří se nebáli a šli možná jinou cestou, než vy. Riskovali, že se jim budou ostatní smát, že chtějí vydělat peníze jinak. Oni už ví, že to jde. Mohou vám být proto inspirací. Přečtšte si jejich příběhy.

 • David Kirš
 • Jana Bártíková
 • Jaromíra Bednářová
 • Karel Fiala
 • Miloslav Ježo
 • Bohdana Kabátová
 • Alice Kirš
 • Michal Kolář
 • Lucie Koubek
 • Dagmar Kožinová
 • Tereza Kramerová
 • Tomáš Lukavec
 • Miluška a Ivan Matoušovi
 • Michala Měřínská
 • Stanislava Mrázková
 • Pavel Říha
 • Petr Sedláček
 • Markéta Strnadová
 • Zdeněk Weber
 • Andy Winson

Každý z dvacítky příběhů obsahuje navíc i částky, kterou vydělali, počty lidí, které mají v databázi, kolik mají fanoušků. Jsou to reální lidé, v Ebooku najdete na ně kontakty, budete mít možnost si to ověřit.

PRODEJ SVŮJ TALENT,
a napiš o tom vlastní příběh

Začít můžete ZDE (klikněte na odkaz)

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Můj názor, vyplatí se vstoupit do programu Prodej svůj talent?

Jak jsem už napsal na začátku, prošel jsem v roce 2012 podobným programem Davida Kirše, Milionové impérium. Navíc, za ty roky jsem měl možnost Davida poznat na různých akcích. Poznal jsem proto, že dokáže analyzovat, co je nutné dělat, aby bylo možné prodávat. Dostanete od Davida návody, jak postupovat, abyste mohli svůj talent prodívat. Možná na tom nevyděláte statisíce, může to být ale pro vás zajímavý doplňkový zdroj příjmů. Navíc poznáte nové strategie podnikání na internetu. Bude záležet jen na vás, jak moc důsledně budete znalosti z programu využívat. Je ale velká pravděpodobnost, že cena, kterou za kurz dáte, se vám může vrátit během několika měsíců. Samozřejmě jen tehdy, pokud zavedete vše dle programu do praxe.

Stále je to pro vás vysoká částka? Necítíte, že byste to dokázali? Je to možné, v takovém případě program pro vás opravdu není vhodný. Stejně tak není podle mě program pro vás, pokud byste se měli kvůli němu zadlužit.

Na druhou stranu, sám uznávám, že cena za vstup do programu Prodej svůj talent může být pro mnohé zájemce vysoká. Já tehdy do Milionového impéria vstupoval za zhruba poloviční cenu, taky jsem moc váhal. V té době ale nebyl David Kirš ještě tak známý, obsah programu nebyl ještě tak dopracovaný, jako nyní. Dívejte se na to jako na investici do podnikání, které vám může přinést mnohem větší částky. Jen na vás bude záležet, jestli budete plnit zadané úkoly v programu, jestli budete schopni použít vše kreativně v praxi.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018