Jak prodat svůj talent? Jak podnikat a prodávat jinak, než ostatní?

Pokud podnikáte (nebo se podnikat chystáte), zřejmě zvažuje, jak své zákazníky zaujmout, jak jim nabídnout něco víc, než konkurence. V dnešní době je to opravdu těžké. Jsme zahlceni různými nabídkami, je těžké si z nich něco vybrat. Zaujmout můžete rozhodně tím, že budete nabízet něco jiného, než konkurence. Nejlépe, pokud žádnou konkurenci mít nebudete. Jak toho dosáhnout? Přečtěte si můj názor na toto téma.


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz


Podnikám už od roku 1990 (informace o mém podnikání na www.ozogan.cz/kdo-jsem), prošel jsem si za tu dobu vším možným. Včetně krachu, kdy jsem dlužil docela dost peněz. Přesto jsem věděl, že mi nikdo nic nedá, že záleží jen na mně, jak se z toho dostanu. Proto jsem se snažil hledat různé cesty v podnikání.

Jak prodat svůj talent? Zkoušel jsem různé možnosti, jak to udělat. Poradím vám, jak mě můžete následovat.

Zkoušel jsem různé možnosti, jak se prosadit. Snažil jsem se jít pokaždé novými cestami, mít náskok před ostatními. Proto jsem také objevil v roce 2007 internetový marketing. U nás se o tom v té době moc nevědělo, hledal jsem informace za zahraničních webech.

Dnes je už v mnohém jiná doba. Stále ale platí, že náskok mají jen ti, kteří se zajímají o moderní trendy, v jaké oblasti je vhodné podnikat? Mě osobně se to vyplatilo. Vstoupil jsem v roce 2012 do kurzu Milionové impérium Davida Kirše, na základě znalostí v kurzu získaných jsem za tu dobu vydělal několik stovek tisíc korun. Rozhodně to není moc, nelíbilo by se vám ale mít také příjmy z oblasti, kde není zatím až tak velká konkurence?

Jméno David Kirš může pro někoho znamenat někoho, komu se nedá věřit. Přiznám se, já měl k němu kdysi taky značnou nedůvěru. Později jsem ale poznal, že dokáže identifikovat problémy a možnosti podnikání, rozložit je na kroky, kterými je nutné jít, aby bylo podnikání úspěšné. Až když jsem pochopil jeho postupy, až když jsem se s nimi ztotožnil, začalo mi to přinášet zisky.

V současné době spouští David Kirš svůj nový kurz „Prodej svůj talent“. Učí v něm nové metody, jak v dnešní době podnikat, jak se v dnešní době prosadit jako podnikatel s novým myšlením. Pokud chcete být ve svém podnikání několik roků před svou konkurencí, rozhodně doporučuji se s jeho kurzem podrobně seznámit.

Možnost vstoupit do kurzu je už jen necelý týden. Informace o kurzu, včetné mého názoru komu se vyplatí do kurzu vstoupit najdete souhrnně na mém webu na: www.KupInfo.cz

Další podrobné a ucelené informace o možnostech a výhodách kurzu naleznete přímo na webu kurzu po kliknutí na: www.KupInfo.cz/protalinf

Je mi jasné, cena kurzu není nejmenší. Já přesto do obdobného kurzu Davida Kirše před několika lety vstoupil. Vím proto, že kdo bude uplatňovat postupy uvedené v kurzu, může to být pro něj zajímavá možnost podnikání. Pokud však stále váháte, nabízím vám podstatné snížení kurzu tím, že vám přidám zcela zdarma své bonusy. Pokud do programu vstoupíte na základně mého doporučení, dostanete ode mě bonusy v ceně 7 tisíc korun.

UPOZORNĚNÍ, sleva již není aktivní, byla platná pouze pro plný kurz, do kterého bylo možné vstoupit pouze do 14/03/2016.

Prodej svůj talent, podle Davida Kirše, InfoPodnikání

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018