Cesta pravého muže 2016

Podívejte se kolem sebe, jaké muže potkáváte? Jací jsou dnešní muži, jaké hodnoty představují? Určitě budete souhlasit, že typický český muž je hlavně fotbalový fanoušek u televize. Je to správné? Dokáže takový muž ochránit ženu? Kdysi byl muž lovec. Jak jsou na tom muži dnes? Jaké mužské vzory je dnes možné ukázat mladým chlapcům? Existují dnes ještě odvážní a milující muži, kteří by mohli být vzorem pro ostatní? Chlapi, kteří mají SÍLU a směřují ji správným směrem? Program Cesta pravého muže chce takové chlapy vytvořit. Nabídnout jim možnost cesty k moderním hodnotám muže.
Web: www.CestaPravehoMuze.cz
Autor: Zdeněk Weber
Cena: Od 3095,- Kč (včetně DPH)
Start: březen 2016


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Každý muž by se měl vydat na odvážnou a naplňující výpravu ke své skutečné mužské síle. Měl by zahodit všechny umělé masky a ukázat svou pravou tvář… svou ryzí autenticitu. Tu cestu vám může ukázat Cesta pravého muže. Je to inspirující a transformační program, který vytvořila skupina mužů. Každý z nich zažil v životě krize, přesto poznali, co lze nazvat posláním a vizí. Jsou si vědomí toho, že jsme součástí něčeho většího, něčeho, co nás přesahuje a zároveň naplňuje. Že tu nejsme sami. Že ženy a muži jsou tu, aby se podporovali a rostli, ne aby soupeřili a trápili se.

Cesta prvého muže 2016, Zdeněk Weber

Jaká by měla být cesta dnešních mužů? Nabízím zde cestu sedmi mužů, kteří tou cestou už prošli, poznejte jejich inspirativní příběh. Příběh cesty od kluka ke skutečnému mužství. Včetně překážek, které ho na cestě potkaly. Od každého z nich budete mít možnost vzít si něco pro sebe. Každý vám může být vzorem. Vyberete si jednoho z nich a vydejte se s ním na tu svoji cestu pravého muže.

1. Sebe-vědomí a TY (Zdenek Weber), vstupte ZDE
2. Peníze a TY (David Kirš ) , vstupte ZDE
3. Životní cesta a TY (Václav Němeček) , vstupte ZDE
4. Poslání a TY (Vladimír Sid Smutný) , vstupte ZDE
5. Realita a TY (Martin Švihla) , vstupte ZDE
6. Vášeň, stín, sex a TY (Richard Vojík) , vstupte ZDE
7. Talent a TY (Jan Polák) , vstupte ZDE

Kdo je autor?

Cesta pravého muže má sedm autorů. Každý z nich představuje jeden směr mužské cesty. Pro každé téma Cesty pravého muže pak budete mít možnost seznámit se s tím, jak to vidí on. Poznáte tak různé možnosti, které vám ve výsledku mohou určit směr vaší cesty k pravému muži.

Zdeněk Weber: Otec a matka
Václav Němeček: Dětství a puberta
Richard Vojík: Ženy a sexualita
Vladimír Smutný: Vize a poslání
Martin Švihla: Tělo a mužská síla
Jan Polák: Talent a podnikání
David Kirš: Peníze a prosperita

Cesta prvého muže 2016, Zdeněk Weber

Harmonogram InfoProduktu

29/03/2016 – webinář 1 – Bojová umění a práce s tělem pro každodenní život
31/03/2016 – webinář 2 – Od porna k vášni a milování se
04/04/2016 – webinář 3 – Ženy o mužských mýtech ve vztazích
07/04/2016 – webinář 4 – Monogamie nebo polygamie
11/04/2016 – webinář 5 – Otcovství a manželství
14/04/2016 – webinář 6 – Vědomý lídr
18/04/2016 – webinář 7 – Business a peníze
21/04/2016 – webinář 8 – Vnější a vnitřní bohatství
28/04/2016 – webinář 9 – Živý webinář s mentory
29/04/2016 – konec prodeje

Co dostanete zdarma?

Volně dostupná část programu Cesta pravého muže je realizována ve formě osmi volných, zhruba hodinových webinářů. Každý z nich je věnován samostatnému tématu, každý z nich uvádí jeden z mentorů za doprovodu několika zajímavých hostů.

Co můžete očekávat po zaplacení?

Placená část programu vám dá další inspiraci, jak se stát pravým mužem. Zejména formou videí a živých webinářů. Budete mít také možnost setkat se osobně s mentory kurzu na setkání.

1. Téma: OTEC A MATKA (Zdeněk Weber)
Jak být sám sebou a žít autentický život? Jak rozvíjet lásku, sílu a moudrost? Jak přestat přežívat, živořit a začít žít skutečný život.

2. Téma: DĚTSTVÍ A PUBERTA (Václav Němeček)
Jak zvýšit sebedůvěru? Jak nakládat se strachem? Jak přijmout sebe v každé fázi života. Jak vstoupit na vlastní cestu.

3. Téma: VIZE A POSLÁNÍ (Vladimír Sid Smutný)
Jak být šťastný v životě, vztahu a práci? Jak zlepšit vztah? Jak najít cíl života.Jak být v souladu se svojí vizí.

4. Téma: ŽENY A SEXUALITA (Richard Vojík)
Jak udržet v partnerství i po letech vášen.Jak pracovat s ženskými emocemi.Jak protáhnout rozkoš při orgazmu.Jak porozumět ženskému jazyku.Jak být v souladu se svojí vizí a zároveň žít se ženou.Jak pracovat se zlostí pozitivně? Jak na ženské tělo a její potěšení.

5. Téma: TĚLO A MUŽSKÁ SÍLA (Martin Švihla)
Jak být v mužské energii? Jak najít rovnováhu mezi myslí a tělem. Kde najít sílu pro životní změny? Jak být? Kdo jsem? Proč jsem tady?

6. Téma: TALENT A PODNIKÁNÍ (Jan Polák)
Jak vydělat tím, že dělám, co mě baví? Jak nastavit práci a podnikání, abych z ní měl radost i úspěch?S kým spolupracovat a jak budovat tým? Jak vystavět podnikání kolem svého talentu?

7. Téma: PENÍZE A PROSPERITA (David Kirš)
Jak změnit pocit chudoby na bohatství. Jak funguje vydělávání peněz? Jak přitáhnout do života hojnost? Jak objevit sebe uvnitř a tím bohatství i venku?

Cesta prvého muže 2016, Zdeněk Weber

Zaujal vás program Cesta pravého muže?

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018