Anglicky fantasticky (Libor Činka), 2016

Angličtina je pravděpodobně nejdůležitější komunikační nástroj na světě. Přitom, spousta lidí má s angličtinou problémy. Snad proto, že mají stále v sobě ten strach ze školy, kdy museli mluvit nějakým cizím jazykem. Zejména pro ty starší to může být zdánlivě neřešitelný problém. Naštěstí se už ví, že učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy, díky kterým se můžete učit násobně rychleji. A právě Anglicky Fantasticky je na takových moderních metodách založeno. A potvrzují to stovky lidí, které už Libor Činka anglicky ve svých kurzech naučil.
Web: www.anglickyfantasticky.cz
Autor: Libor Činka
Cena: Dle varianty, od 5.990 Kč (včetně DPH)
Start: Listopad 2017, září 2018

UPOZORNĚNÍ (rok 2018):

Většina z toho, co je zde uvedeno je platné i pro program Anglicky Fantasticky pro rok 2018. Samostatný popis Anglicky fantasticky pro letošní rok je ZDE (klikněte na odkaz).

Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Pokud vás zajímají podrobné souhrnné informace o kurzu, najdete je kliknutím na následující odkazy:

 • Metodika a vysvětlení metodiky výuky angličtiny, kterou používá Libor Činka, text, KLIKNĚTE ZDE
 • Podívejte se na webinář s podrobnámi informacemi o Anglicky Fantasticky REGISTRUJTE SE ZDE
 • Nahlédněte dovnitř kurzu, podívejte se na metody, kterými výuka probíhá video, KLIKNĚTE ZDE
 • Objednávka programu, pokud jste už rozhodnuti, KLIKNĚTE ZDE

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Pro někoho může být problém mluvit jiným jazykem. Lidé si těžko pamatují něco, co je pro ně nezáživné, nedávající jim na první pohled význam. Cizí slovíčka bývají proto často chápána jak změť písmen, která nejde „natlouct do hlavy“. Naopak, mozek si pamatuje to, co ho zaujme. Zaujme je to, co je hravé, zábavné, neobvyklé a legrační. Naučit se můžete hlavně to, do čeho se vžijete. To je důvod, proč si pamatujete spoustu věcí, aniž jste se je snažili zapamatovat. Právě z těchto poznatků vychází zcela nová metoda jazyků Anglicky fantasticky. Dokonce v nadsázce, naučí prý mluvit anglicky i blondýny. Samozřejmě, myšleno v nadsázce a s humorem. Což je vlastně také jedna z vlastností Anglicky fantasticky. Nebrat vše váže, místo toho si hrát a to učení si užívat.

Anglicky fantasticky 2015, Libor Činka

Proč je kurz Anglicky Fantasticky jiný, než ostatní kurzy angličtiny? Poznáte to nejlépe z obsáhlé myšlenkové mapy, která vše přehledně zobrazuje. Stáhněte si ji po registraci zdarma. Hlavně ale, zkuste si ji důkladně prostudovat a poznat všechny souvislosti. Nejlépe, při sledování dostupných videí.

Anglicky fantasticky 2015, Libor Činka

Takže, komu by se mohl kurz Anglicky Fantasticky hodit?

 • všem, kterým angličtina pomůže k lepší práci
 • středoškolákům, kteří se při učení doposud trápili
 • těm, kteří mají děti provdané do zahraničí a nechtějí vypadat hloupě před jejich partnery, dětmi, vnoučaty
 • stoupajícímu množství lidí, kteří cestují a chtějí se v pohodě domluvit v ohromující části světa
 • všem, kteří si chtějí značně rozvinout slovní zásobu
 • těm, kteří rozumí, ale doposud v angličtině nemyslí
 • až seniorům, kteří vědí, že trénovaný mozek se dožívá vyššího věku
 • každému, kdo chce rychle ovládnout to, co by jinými metodami trvalo rok
 • všem, kteří si myslí, že nemají dobrou paměť, či buňky na jazyky

Kdo je autor?

Supertrénink Anglicky Fantasticky přináší Libor Činka. Ten je znám jako autor bestselleru Ovládněte svůj mozek a vyhledávaný specialista v dosahování vnitřního i vnějšího bohatství, je světově unikátním zpracováním nejpokročilejších postupů. Má dvacet let zkušeností ve zrychleném učení, hypnóze, neuro-lingvistickém programování.

Harmonogram InfoProduktu

15/11/2017– Free video 1
20/11/2017 – Free video 2
24/11/2017 – Free video 3
28/12/2017 – Webinář 1, zahájení prodeje
05/12/2017 – Webinář 2
06/12/2017 – konec prodeje

Krátká videoupoutávka Anglicky Fantasticky:

Co dostanete zdarma?

Libor Činka má zálibu v různých pomůckách ulehčující proces učení. Dalo by se říct, že je to takový moderní Komenský. Pokud vás angličtina opravdu zajímá a chcete se ji opravdu naučit, prozkoumejte si minimálně dále uvedené zdarma dostupné možnosti. Případně, objednejte si za cenu poštovného dále popsanou knihu Angličtina pro blondýny, případně slovíčka.

Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky
Kniha dostupná zdarma (za poštovné), která vám odhalí možnosti, jak se snadno učit angličtinu. Díky knize se naučíte snadno anglickou gramatiku. Kniha vám umožní snadněji pochopit souvislosti anglického jazyka a lépe si je pamatovat. Najdete v ní expresivní výrazy, humor a nadsázku. Budete nadšeni i vyděšeni, jak lehce lze anglickou gramatiku pochopit a dlouhodobě si ji pamatovat. Pro možnost objednání KLIKNĚTE ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglická slovesa 10x rychleji
Chtěli byste se naučit složitá anglická slovesa 10 x rychleji? A chtěli byste si na ně snadno vzpomenout i za měsíc či rok? Většina lidí, kteří se kdy začali učit angličtinu, si myslí, že to není možné, protože to je dlouhodobá dřina. Ve skutečnosti je to mnohem snadnější, než si dokážou představit.

Praktická pomůcka ve formě dvou plakátů, která vám umožní zdarma a hravě ovládnout za pár desítek minut to, co klasickými metodami trvá 10 x déle. Obsahuje 70 sloves, která vám dají základní slovní zásobu, kterou budete mít možnost ve své konverzaci použít. To vše s legrací a vtipem. Nebudete se trápit, budete si hrát. Díky psychologii zapamatování vyvinuté pro kurz Angličtina s hypnózou zvládnete 70 sloves 10 x rychleji. Navíc si zajistíte trvanlivé pamatování hlavních 41 nepravidelných sloves. Oba plakáty sklízí velký úspěch jak u jednotlivců, tak u pokrokových učitelů. Pro možnost objednání KLIKNĚTE ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Webinář, jak se naučit anglicky 10x rychleji
Záznam několikahodinového webináře, ve kterém máte možnost dozvědět se spoustu praktických informací o praktikách nových možností výuky angličtiny. Dozvíte se v něm, jak je možné dívat se na výuku angličtiny naprosto jinak. Pokud se chcete ve své angličtině posunout výrazně dál, rozhodně doporučuji se na něj podívat. Pokud máte zájem, KLIKNĚTE ZDE, nebo na některý z následujících obrázků z již proběhlého webináře.

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Pokud se přihlásíte na stránky Anglicky Fantasticky ZDE NA TOMTO OKAZU, dostanete možnost podívat se na několik ZDARMA dostupných videí, která vám přiblíží praktiky a možnosti nové výuky angličtiny.

Free video 1 – Mýty a triky
Nejen o hubnutí, ale také o učené se jazyků existuje spousta mýtů a dohadů. Co vše z toho je pravdivé? Dá se opravdu naučit angličtina snadno a fantasticky (jak to tvrdí Libor Činka). Než se proto pustíte do studia angličtiny, poznejte ty nejdůležitější mýty týkající se výuky angličtiny. Navíc, přímo s výkladem člověka, který je nejen hypnotizér, ale také specialista na zrychlené učení. Podívejte se na video, ve kterém poznáte, jak jediným pohybem zlepšíte zapamatování slovíček. Dozvíte se také, čemu se musíte vyhnout, pokud nechcete mít z učení utrpení. Podívejte se na videa a poznejte naprosto nový pohled na výuku jazyků.

Pokud se chcete na video podívat, klikněte na následující obrázek:
Anglicky fantasticky 2015, Libor Činka

Free video 2 – 21 odhalení
Co myslíte, kolik anglických slovíček si lidé zapamatují do trvanlivé paměti za 1 hodinu vedenou klasicky, bez profesionálního paměťového vedení? Rozhodně je jich méně, než když vás učí Libor Činka, který je specialista na rychlé učení. Své znalosti a možnosti může předat i vám. Díky jeho kurzu Anglicky Fantasticky budete mít možnost naučit se anglicky rychleji, než v běžných kurzech. Podívejte se na video, kde poznáte, co vše má na výuku angličtiny vliv.

Pokud se chcete na video podívat, klikněte na následující obrázek:
Anglicky fantasticky 2015, Libor Činka

Free video 3 – Tajné triky
Ve třetím videu Libor odhalí Tajné triky, které vedou k dokonalému učení angličtiny. A kupodivu, nebude to o tom, jak dostat základní slovíčka do hlavy. Půjde spíše o celkové pochopení, jak v učení jazyků postupovat naprosto novým způsobem. Libor Činka působí jako hypnotizér a kouzelník, přesto v tom není žádné kouzlo. Naopak, jsou to spíše postupy, které zná málokdo. Seznamte se s nimi ve videu a získejte zdravé jazykové sebevědomí. Začněte t tajné postupy využívat pro sebe, nejen k výuce angličtiny.

Dozvíte se například, jaká (a proč) je nejhorší metoda učení se slovíček. Poznáte také, jak zapojit mozek, abyste se zbavili většiny neproduktivního učení používaného na většině škol a kurzů. Určitě se vám budou také líbit triky, jak si nahrát cizí jazyk přímo do mozku. Dostanete ale hlavně recept na ovládnutí angličtiny.

Pokud se chcete na video podívat, klikněte na následující obrázek:
Anglicky fantasticky 2015, Libor Činka

Krátká videoupoutávka Anglicky Fantasticky:

Co můžete očekávat po zaplacení?

Kurz potrvá 8 týdnů, kdy dostanete každý den jednu lekci obsahující video a PDF dokument. Videa pro každý den jsou dlouhá zhruba 15 minut a budete mít možnost hravými postupy ovládnout jedny z nejpodstatnějších částí angličtiny. Anglicky fantasticky je připravena tak, abyste v jazyce začali myslet a mohli komunikovat automaticky (bez zpomaleného přemýšlení o gramatice).

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Konkrétně, vstupem do Anglicky Fantasticky získáte:

 • světově nejmodernější výukové prostředí v platformě Kajabi
 • každodenní dávku lekcí v mp3, videích a pdf
 • unikátní paměťová videa Libora Činky, který učí trénování paměti jednotlivce, firmy i mistry světa v mozkové olympiádě přes 20 let
 • 15 minut denně hravých postupů k ovládnutí angličtiny
 • zrychlené učení gramatiky a automatické přemyšlení v cizím jazyce
 • trvalý přístup k výukovému programu, ze kterého se můžete učit kdykoli
 • systematicky odkrývané gramatické jevy
 • výuku, kterou můžete sledovat s rodinou
 • online program fungující na jakémkoli zařízení (Windows, MAC, tablety)
 • vstup do komentářů, ve kterých se můžete ptát a sdílet tipy
 • bonus zdarma – hypnotickou nahrávku Libora Činky zaměřenou na nejefektivnější ovládnutí angličtiny

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018