Jídelníčková výzva (jak zhubnout díky správné stravě)

Vánoce, to je čas, kdy si každý užívá pohody. A to doslova, včetně dobrého jídla. Kašle na zásady zdravé výživy, nadlábne se dle chuti. Taky k nim patříte? A co později, není vám to líto, že jste zhřešili, že budete muset zase tvrdě makat na tom, znovu nějaké to kilo shodit? Není lepší myslet na to stále, mít zdravý jídelníček? Jídelníček, díky kterému dodáte tělu to, co opravdu potřebuje, bez zbytečného přejídání se? Pokud souhlasíte, seznamte se s dalším kurzem Tomáše Jehličky, který má na svědomí taky docela úspěšný kurz Výzva 21 dní, který je zaměřen zejména na snížení váhy, pokud to s tím vánočním přejídáním přeženete.
Web: www.www.JidelnickovaVyzva.cz
Autor: Tomáš Jehlička
Cena: 1999.00 Kč
Start: říjen 2016


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Výzva 21 dní (jak zhubnout cvičením, vstup ZDARMA)

Jak se cítíte se svou váhou? Myslíte si, že byste mohli být příkladem a vzorem člověka, který žije zdravě? Chtěli byste se takovým člověkem stát? Možná si myslíte, že to nejde. Udělali jste vůbec někdy něco pro to? Stačí se přidat k výzvě 21 dní. Výsledkem vám bude nejen štíhlejší tělo, ale také nové zdravé návyky. Podrobné informace o programu zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč koupit (nebo jen zdarma vyzkoušet)?

Jak zhubnout? To je častá otázka mnoha lidí. Někteří hledají zázračné diety, jiní zase jdou cestou cvičení. Přitom ale, často stačí změnit jídelníček. Vybírat si jídla ve správné kombinaci. Nestačí přitom jen počítat kalorie, jak si někteří stále mylně myslí. Není také vhodné vyřadit jen z jídelníčku tučná jídla, případně sladkosti. Je nutné se podívat na jídelníček kompletně. Sledovat nejen tuky a cukry, ale také i bílkoviny. Vytvořit přitom z toho chutné jídlo. A právě tímto vším se zabývá Jídelníčková výzva Tomáše Jehličky. Naučí vás sestavit si jídelníček na míru. Tak, aby obsahoval vše nutné pro správnou výživu. Navíc, ukáže vám také, jak taková jídla uvařit. Dostanete tak k dispozici praktickou kuchařku vhodnou pro hubnutí.
Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Kdo je autor?

Autorem programu Jídelníčková výzva je Tomáš Jehlička, který je znám také jako autor podobného úspěšného kurzu Výzva 21 dní (viz podrobněji ZDE na KupInfo). Tentokrát vás nebude nutit cvičit, ukáže vám místo toho ze své praxe, jak je možné se zdravě stravovat. Jak je možné využít jídelníček pro snížení váhy.

Tomáš dříve hodně bojoval se svou postavou a nevěděl, jak si poskládat vyvážený a dlouhodobě fungující jídelníček. Byl hubeňour, co vážil 51 kg a postupně se doslova vyžral až na tučných 74 kilo. Potom ale poznal, že dělá něco špatně. Začal se zajímat o to, co a kdy jí, začal sledovat svůj jídelníček, snažil se najít, co s čím souvisí. Díky tomu se dostal zpět na současných 69 kilo. Trvalo to ale řadu let, během kterých si prošel celou řadou diet a musel překonat mnoho krizových období.

Své zkušenosti z tohoto období dal do tohoto kurzu. Naučí vás v něm, co on si musel sám na sobě ověřit metodou pokus-omyl. Jen na vás je, jestli jste ochotni jeho zkušenosti použít i pro sebe. Je ale nutné si ale uvědomit, že pokud začnete, pokud budete na sobě pracovat, … tak pochopíte, jak funguje vaše tělo, jak funguje váš jídelníček pro udržení vaší dokonalé váhy.

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Harmonogram InfoProduktu

Po vstupu do bezplatné části budete dostávat postupně celý týden videa, která vás provedou každý den nejen základními cviky, ale také změnou myšlení vašeho nového těla, které můžete cvičením a změnou stravovacích návyků získat. Na závěr této bezplatné série den dostanete možnost pokračovat v tréninku dále v placené části.

Co dostanete zdarma?

První týden Jídelníčkové výzvu budete mít možnost absolvovat zdarma. Dostanete základní informace o tom, co vše by měl zdravý jídelníček obsahovat. Dostanete také několik zdravých receptů. Určitě, už i tento první týden může být pro vaše tělo vhodný začátek, na jehož konci může být po několika týdnech nové tělo.

Free video 1 (14:33) – Motivace a tvé PROČ?
Změna jídelníčku není otázkou jednoho dne, a proto je třeba mít silnou motivaci, která vás podrží v těžkých chvílích. Kde se vůbec bere motivace? Jak ji najít, zvýšit a umět s ní pracovat? A co potom? To vše se dozvíte v prvním videu.

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Free video 2 (11:40) – Metabolismus a jeho rychlost
Základem hubnutí je správný metabolismus, o kterém se dozvíte v tomto videu. Protože bez pochopení fungování metabolismu se vystavujete riziku pomalého hubnutí a trápení se během přeměny své postavy. Dozvíte se tři hlavní pilíře rychlého metabolismu, díky kterým budete moct jíst víc a vychutnat si sem tam svá oblíbená jídla, aniž by se to negativně odrazilo na vaší váze.

 • Jak ale zjistit rychlost svého metabolismu?
 • Čím metabolismus nastartovat pro hladké hubnutí?
 • Proč je rychlý metabolismus na obtíž při nabírání?

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Free video 3 (12:01) – Živiny vs. Jídlo a chuť
Jakých potravin se vyvarovat, čím a jak je správně nahradit? Dozvíte se to v dalším videu Jídelníčkové výzvy. Dostanete v něm návod co dělat, když máte chuť na něco dobrého. Dozvíte se také, proč máte takové chutě na něco dobrého. Naučíte se také, jak své chutě zvládat a kontrolovat.

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Free video 4 (14:38) – Suplementy a jejich role
Na co se zaměřit, když požadujete dokonalé tělo pomocí nového jídelníčku? Dozvíte se to v tomto videu, které je věnováno suplementům, což jsou doplňky výživy. Ve třech krocích bude probráno toto na první pohled složité téma, ve kterém mnoho lidí tápe. Navíc dostanete další chutný recept. Tentokrát to bude báječný salát, který i hodně zasytí.

 • Chceš vědět, po jakém doplňku sáhnout jako první⁉
 • Co je nejdůležitější v otázce zdraví a jak to podpořit?
 • A proč spalovače tuků pro začátečníky NEJSOU nejlepší volbou?

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Free video 5 (12:38) – Detoxikace a zdraví
Pro správné hubnutí je důležitá také detoxikace těla, která zaručí jeho vnitřní očistu. Není to přitom jednorázová záležitost na týden nebo 14 dní, jak si můžete myslet. Jde o dlouhodobý způsob stravování. Proto se ve videu mimo jiné dozvíte:

 • Co znamená dlouhodobá detoxikace?
 • Proč krátkodobé detoxy nevedou k úspěchu?
 • Jak souvisí správné trávení s detoxikací?

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Free video 6 (15:10) – Hormony a tělo
Většina lidí nemá ani tušení, jak mocnou zbraní jsou hormony při přeměně postavy. Zajímalo by vás, jak je možné je ovlivnit ve svůj prospěch? Určitě už tušíte, lze to provést změnou jídelníčku. Podkožní tuk na břiše, široké boky, nedostatek energie, za to vše bát hormonální nerovnováha. Ve videu se proto dozvíte:

 • Proč se tuku na břiše těžko zbavuje?
 • Jak detoxikace souvisí s širokými boky?
 • Čím probudíte váš elán, vitalitu a sílu?

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Free video 7 (20:45) – Rozbor jídelníčku
Znáte už nedostatky svého jídelníčku? Jak to zjistit se dozvíte v dalším videu, které je věnováno rozboru jídelníčku. Poznáte v něm zbytečné chyby v tom, co jíme. Budou uvedeny největších chyby z několika desítek jídelníčků. Dozvíte se také, čím nahradit nevhodné kombinace potravin.

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Co můžete očekávat po vstupu do kurzu Jídelníčková výzva?

Možná si říkáte, … je zrovna pro mě ta Jídelníčková výzva vhodná? Přiznám se, já to opravdu nevím. Já jen tuším, že je určitě vhodné zamyslet se nad tím, jak se nyní stravujete. Nemyslíte si, že by bylo vhodné vzhledem k výše uvedeným videím něco změnit? Pokud ANO, máte jedinečnou šanci něco ve svém životě změnit. Vydat se jinou cestou, která vám pomůže vydat se v životě novou cestou. Určitě si to zasloužíte.

Pomoct by vám k tomu měly prémiové recepty, které respektují vše již dříve uvedené. Recepty, které vám zaručí, že budete jíst zdravě. Dostanete recepty na dva měsíce, díky kterým nastartujete svou přeměnu.

Týden 1 – Večeře a dezerty

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Týden 2 – Snídaně a dopolední svačiny

Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Týden 3 – Obědy a odpolední svačiny

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Týden 4 – Praxe

Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Týden 5 – Detoxikace 1

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Týden 6 – Detoxikace 2

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Týden 7 – Salátový speciál

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Týden 8 – Dresingový speciál

Jak zhubnout, Jídelníčková výzva, Tomáš Jehlička

Můj názor, vyplatí se vstoupit?

Můžu vám odpovědět, napřed si ale ujasněte, co vlastně po tomto videokurzu požadujete? Pokud to má být jen možnost nějakého snadného a rychlého zhubnutí, … tak to jděte hledat někam jinam. Pokud ale hledáte něco, co uvádí reálné možnosti hubnutí, tak jste rozhodně našli něco, co může vaše přání uspokojit. Ale jen tehdy, pokud se budete v maximální míře radami v kurzu řídit. Pokud dle rad z kurzu upravíte svůj jídelníček, pokud dle rad z kurzu změníte své stravovací návyky. V takovém případě máte opravdu reálnou šanci změnit už v době konání tohoto kurzu své tělo do nové podoby. Uznávám ale, rozhodně to nebude snadné, přijměte to proto jako novou výzvu, za kterou je vhodné jít, se kterou je vhodné se poprat.

Mohlo by vás také zajímat (dieta KetoFit):

Jedna z možností, jak zhubnout je rozumná dieta, která sama zajistí dodání veškerých nutných živin ve správné výši a poměru. Seznamte se proto s dietou KetoFit, kterou tvoří kompletní jídelníček na zvolenou dobu odpovídající vašim požadavkům na hubnutí. Pro podrobné informace klikněte ZDE, nebo na následující banner:
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018