Email Marketing Online Summit 2017 (online konference)

Email marketing je už sice několik roků známý pojem, přesto stále jen málokdo dokáže jeho možnosti ve svém podnikání využívat. Přitom ale právě sledování nových trendů a jejich zavedení vám může značně zvýšit zisky. Na internetu je možné se sice dozvědět na mnoha místech, jak e-mail marketing používat, výhodnější je ale zúčastnit se zdarma dostupné akce Email marketing Online Summit 2017. Celá akce, trvající celý týden bude zdarma dostupná online na internetu.
Web: www.emailmarketing.cz
Autor: SmartSelling a.s.
Cena: Zdarma (záznam za úhradu)
Start: květen 2017


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Proč si koupit záznam akce Email Marketing Online Summit?

Všechny přednášky akce Email Marketing Online Summit byly dostupné zdarma. Následně je už ale nebylo možné znovu přehrát. Je možné, že jste nedokázali vše ihned zpracovat, že si potřebujete znovu připomenout, co bylo na přednáškách pro vás zajímavého řečeno. V takovém případě máte možnost zakoupit si záznam celé akce. K záznamu dostanete navíc další zajímavé bonusy. Podívejte se ZDE (klikněte), co vše zakoupením dostanete. Případně, klikněte na následující obrázek.

Email Marketing Online Summit 2017

Základní informace, proč se zůčastnit akce Email Marketing Online Summit?

Pokud chcete úspěšně podnikat, musíte dokonale ovládat email marketing. Což také znamená, být neustále informován o novinkách v této oblasti. A to vám právě akce Email Marketing Online Summit umožní. Dostanete během několika dnů (navíc zdarma) přísun inspirace, co a jak ve svém podnikání v oblasti email marketingu využít. Využijte této možnosti a registrujte se zdarma na akci ZDE, nebo po kliknutí na následující obrázek.

Email Marketing Online Summit 2017

Můžete ale dostat i něco navíc. Pokud vyplníte dotazník zkoumající využívání email marketingu, dostanete po jeho ukončení zjištěné výsledky. Získáte tím (opět zdarma) výsledky průzkumu, jak se email marketing u nás využívá. Dostanete tím také současně data, která vám pomohou nastavit vlastní podnikání v oblasti email marketingu. Pro vyplnění dotazníku klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Email Marketing Online Summit 2017

Kdo je autor akce Email Marketing Online Summit?

Celá akce Email Marketing Online Summit spojuje několik autorů, kde se každý z nich věnuje samostatnému tématu, na který je specialista. Vše zastřešuje firma SmartSelling, která se specializuje na internetový marketing a nástroje pro obchodování na internetu (SmartEmailing, FAPI, MioWeb).

Podrobnější seznam autorů naleznete dále v harmonogramu akce, kde je uvedeno také téma, kterému se budou na své přednášce věnovat. Zde nyní pro přehlednost a připomenutí pouze uvedu jejich vizuální seznam.

Email Marketing Online Summit 2017

Harmonogram akce Email Marketing Online Summit

Přesný harmonogram akce Email Marketing Online Summit naleznete ZDE (klikněte). Obsah přednášek se nyní tvoří, předběžně se počítá s následujícími tématy přednášek:

Pondělí 29/0 5/2017

 • Kateřina Fišerová: Aktuální trendy v e-mail marketingu
 • Josef Řezníček: Jak rozšířit databázi díky obsahovým magnetům
 • Tomáš Mužík: Jak využít Facebookové aplikace pro budování databáze
 • David Kolář: Webinář jako nástroj pro budování databáze
 • David Lörincz: Budování databáze pomocí Facebook reklamy

Úterý 30/05/2017

 • Josef Řezníček a Lucie Koubek: Jak psát e-maily, na které se vaši klienti budou těšit
 • David Kirš: e-mail jako intimní rozhovor
 • Markéta Kořínková: e-mail marketing a ochrana osobních údajů
 • Tomáš Charvát: Implementace GDPR v e-mailingu prakticky

Středa 31/05/2017

 • Pavel Pola: Co dělat (a nedělat), abyste dosahovali nadprůměrných výsledků v e-mail mailingu
 • Mário Roženský: Péče o zákazníky prvním e-mailem nekončí
 • Michal Kolář: Affiliate do každého podnikání
 • Jan Černý: Jak využívat data ke zjednodušení a zvýšení výkonu
 • Petr Cikán: Automatizace e-mailingu pro pokročilé

Čtvrtek 01/06/2017

 • Pavel Říha: Funnelová kouzla, Online stroje na peníze
 • Pavel Pola: Nebojte se A/B testování, dají se tím zjistit zajímavé věci
 • Jan Tichý: Vyhodnocování výkonu e-mailingu s Google Analytics
 • Lukáš Pour: Doručitelnost a zdravý selský rozum
 • Pavel Pola: Technická pitva e-mailu aneb co všechno se dá zjistit z hlaviček
 • David Finger: FBL od Seznamu a nové funkce
Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018