EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Zdánlivě nejsnadnější variantou podnikání na webu je založit eshop, ve kterém budete prodávat stejné zboží, jako v běžné prodejně. Vzhledem k tomu, že takových eshopů je u nás už hodně, není to ve skutečnosti až tak snadné. Hlavně proto, že eshop provozovaný na webu má naprosto odlišné možnosti. Provozovat eshop není snadné. Seznamte se proto se základními principy fungování úspěšného eshopu přímo od člověka, který sám vybudoval největší hokejový eshop v ČR. Nejen že vám předá své zkušenosti, předá vám i návod, co a jak v eshopu dělal, abyste se svým eshopem v dnešní době uspěli.
Web: www.EshopRestart.cz
Autor: Daniel Višňák
Cena: Základní verze 6.990 Kč, Pro 9.990 Kč
Start: květen 2017


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace o kurzu EshopRestart

Na internetu se dají najít různé návody, rad a tipy, jak vylepšit fungování Eshopu. Ne všechny vycházejí z praktických zkušeností. Navíc, ne všechny jsou využitelné pro specificky české prostředí. Daniel Višňák proto založit projekt eshoprestart.cz, kterým to chce změnit. Předává vám své zkušenosti vyzkoušené reálným provozem na X-HOKEJ.cz, který je v současné době již několik let největší hokejový e-shop v ČR.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Tvrdí se, že je u nás moc eshopů a jen málokterý z nich může být ziskový. Důvodem je, že eshopy zakládají často lidé, kteří si myslí, že je to snadné. Pravda je taková, že málokterý eshop přežije rok své činnosti. Mnoho jich zkrachuje, protože udělají plno chyb. Nedokáží oslovit zákazníky, nemají zboží, které by dokázalo dostatečně zaujmout, hlavně ale neumí komunikovat se zákazníky. Provozovat eshop není snadné. Seznamte se proto se základními principy fungování eshopu přímo od člověka, který sám úspěšný eshop vybudoval a udržel ho na špici svého oboru sedm let po sobě. Minulý rok (na jaře 2016) pak X-HOKEJ úspěšně prodal koncernu General Sport.

X-HOKEJ.cz prodává každý rok na internetu nejvíc hokejové výstroje na českém internetu. Dokonce, i když má ceny výrazně vyšší než jeho konkurence. Úspešnost eshopu proto nezáleží na cenách, jak si mnoho lidí myslí. Dnes o úspěchu eshopu rozhodují jiné faktory, které ale 95% českých eshopů vůbec nezná, nebo nepoužívá. Naopak, fixují se na svou konkurenci, kopírují chyby a snaží se o to, aby nabízeli co nejnižší ceny. Myslí, že to jim přinese vysněné prodeje, tržby a zisky. Jenže ono je to celé jinak…

Kdo je autorem kurzy EshopRestart?

Autorem kurzu je Daniel Višňák, který má s provozováním eshopů velké zkušenosti. Jako aktivní hokejista působil 12 let na pozicích marketingového manažera a později ředitele v hokejových klubech. Později založil eshop X-HOKEJ, ze kterého udělal špičku v daném segmentu. Dá se proto předpokládat, že stejně jako ve sportu, tak i v tomto kurzu vydá ze sebe maximum, aby odvedl co nejlepší výsledek.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Daniela Višňáka a jeho kurz EshopRestart sleduji už od roku 2015. Nejen že nepolevil ve své snaze dát lidem kvalitní informace, snaží se naopak vše neustále zdokonalovat a zlepšovat. Neustále točí nová videa, kterými reaguje na nové trendy v rozvoji eshopů. Nedávno také pořádal (pokud se nepletu, tak už popáté) víkendové setkání zájemců o tuto problematiku. Určitě proto i vám můžete předat nové poznatky, jak provozovat eshop.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Snahou Daniela Višňáka je dát obchodníkům co nejvíce informací o tom, jak provozovat eshop. Mimo kurzu EshopRestart proto také založil TalkShow, ve které chce ukázat možnosti, jak eshop provozovat. Dostanete možnost nakouknout do kuchyně českých e-shopů, abyste viděli, jak fungují a jak vypadá reálný život lidí, kteří tyto e-shopy řídí. Dozvíte se, v kolik ráno vstávají, v kolik chodí spát, jak vypadá jejich běžný den a jak by si představovali svůj ideální den. Žádné kecy, ale reálný život eshopu a lidí, kteří za nimi stojí a na kterých vše stojí. Dozvíte se, jak se vyrovnávají s věcmi, které přichází logicky do cesty každého eshopu a nebo také to, jestli by do tohoto byznysu šli znovu. Na úvodní část TalkShow EshopRestart se můžete podívat ZDE (klikněte), případně klikněte na následující obrázek.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Harmonogram kurzu EshopRestart

Úvodní část kurzu EshopRestart, která je dostupná zdarma je bude zveřejněna v následujících termínech:

17/05/2017 – Free video 1
24/05/2017 – Free video 2
31/05/2017 – Free video 3
04/06/2017 – Webinar 1
07/06/2017 – Free video 4, zahájení prodeje
12/06/2017 – Webinar 2
13/06/2017 – Konec prodeje

Co dostanete v kurzu EshopRestart zdarma?

Abyste si mohli udělat představy o kurzu, máte možnost podívat se zdarma na tři videa, která jsou vybrána z placeného kurzu. Seznámíte se tak se stylem kurzu ve zhuštěné podobě. Určitě už i tato úvodní videa obsahují pro zájemce o provozování eshopu zajímavé informace, které můžete ve svém obchodě použít. Rozhodně se také podívejte na eshop X-hokej.cz, ze kterého zkušenost v kurzu vycházejí. Porovnejte jej se svým eshopem, poznejte rozdíl, co děláte jinak, co byste mohli dělat lépe.

Na úvod doporučuji stáhnout si Ebook „10 klíčových věcí, které musí mít každý úspěšný e-shop“. Najdete v něm na 26 stranách ve zkratce náměty, na co byste neměli při budování vlastního eshopu zapomínat. Ebook si můžete stáhnout ZDE (klikněte) , nebo kliknutím na následující obrázek:

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Free video 1 (11:20) – Správný směr Eshopu
Jaký má být správný směr a cíl vašeho eshopu? Právě toto je jeden z nejdůležitějších faktorů úspěšného eshopu. Nestačí totiž jen prodávat zboží, musíte dát zákazníkům mnohem více. Podívejte se na video a dostanete mnoho možností, jakým směrem se se svým eshopem vydat.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Free video 2 (23:51) – SEO jako nejdůležitější zdroj konverzí
Jak oslovit své zákazníky, aby si vás našli? Na internetu nelze použít běžné praktiky, je nutné do propagace zapojit zejména internet. Seznamte se s možnostmi SEO, které je nejlepší zdroj konverzí, čímž by vám to mělo zajistit.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Free video 3 (28:31) – Popisky produktů, které nám raketově zvýšily prodeje
Třetí video obsahuje praktické zkušenosti z vedení eshopu. Konkrétně, zabývá se popisováním zboží, které dokáže kupujícího značně ovlivnit v jeho nákupu. Ve videu dostanete k dispozici případovou studii, která objasňuje postupy, jak působit na zákazníka.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Free video 4 (6:34) – Start prodeje Restart Eshopu
Závěrečné zhodnocení a posouzení, proč je vhodné zrovna pro vás do EshopRestartu vstoupit.

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Co můžete očekávat po zaplacení?

Kurz EshopRestart obsahuje šest modulů, které se věnují zásadním oblastem vedené eshopu. Každý modul přitom obsahuje pět videí. Dostanete proto značné množství informací a inspirace, co a jak ve svém eshopu změnit.

1. MODUL – jak zvolit nejúčinnější strategii pro váš e-shop
Video 1 – správný směr e-shopu
Video 2 – strategie na jednu stranu A4
Video 3 – konkurence – tohle je věčné téma
Video 4 – cena – elasticita poptávky
Video 5 – cílové skupiny

2. MODUL – nejefektivnější postupy pro zvýšení návštěvnosti
Video 1 – SEO
Video 2 – placená vs. neplacená forma reklamy
Video 3 – e-mailing neboli newslettery
Video 4 – konkrétní nástroje pro správu newsletterů
Video 5 – sociální sítě

3. MODUL – nejlépe fungující postupy
Video 1 – první dojem a analýza současného stavu
Video 2 – popisky produktů
Video 3 – obsahový marketing
Video 4 – komunikace
Video 5 – jak přesvědčit zákazníky, aby u vás nakoupili

4. MODUL – jak jednoduše znásobit prodeje
Video 1 – videa
Video 2 – video testování v praxi
Video 3 – jak nahrát video na Youtube kanál
Video 4 – fotky (1)
Video 5 – fotky (2)

5. MODUL – jak si udržet zákazníky a přimět je k opakovaným nákupům
Video 1 – helpdesk + 4 zlatá pravidla komunikace
Video 2 – reklamace, výměny zboží, stížnosti
Video 3 – jak si z reklamace vybudovat skvělé jméno
Video 4 – rychlost odbavení objednávky a skladová dostupnost
Video 5 – Heuréka – není to jen „Ověřeno zákazníky“

6. MODUL – jak navýšit obrat o 10-30% díky affiliate marketingu
Video 1 – Výhody affiliate marketingu
Video 2 – Kde a jak začít začít
Video 3 – Kde najít a jak pracovat s affiliate partnery
Video 4 – Jak motivovat affiliate partnery
Video 5 – Závěrečné tipy.

EshopRestart PRO
Jde o nadstavbovou část základní verze eshoprestart.cz. Daniel Višňák se v něm baví hodně o personalistice, interní komunikaci, systematizaci vnitřních procesů. Dostanete v ní například následující:

  • jak si nastavit pravidla a fungování uvnitř vašeho eshopu
  • jak si jednoduše uděláte návody pro jednotlivé procesy ve vašem eshopu
  • všechny naše vzory a šablony pro komunikaci se zákazníky

EshopRestart 2017 (Daniel Višňák)

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018