OnlineJazyky, angličtina EasyLingo (za 30 hodin?)

OnlineJazyky je moderní systém pro výuky cizích jazyků metodou EalyLingo. Zvládnout cizí jazyk, to je po mnoho lidí noční můra. Ti mladší se ve škole sice angličtinu učili, možná jsou schopni přečíst si něco anglicky na internetu, stejně se ale potom často bojí anglicky v cizině promluvit a dohodnout se s cizincem anglicky. Je to tak, bez ohledu na věk, hodně lidí se bojí na veřejnosti anglicky promluvit. Proto vznikl v systému EasyLingo kurz angličtiny OnlineJazyky.
Web: www.EasyLingo.cz
Autor: OnlineJazyky, EasyLingo , Pavel Hrdlička
Cena: dle verze, od 3690 Kč (2 kurzy), do 7970 Kč (všechny jazykové úrovně)
Start: září 2017, leden 2018, září 2018


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč se zajímat o angličtinu od OnlineJazyky (systém EasyLingo)?

Jak dlouho to trvá naučit se anglicky běžnému studentovi ve škole? Obávám se, že je to několik let. Nejspíše je to proto, že ve škole se učí cizí jazyky stále většinou zastaralými metodami. Nutnost našprtat se slovíčka, znát pro nás často nesmyslnou gramatiku. Navíc, bez možnosti si své znalosti někde vyzkoušet a prověřit.

Jak se ale učí mluvit děti? Poslechem, mluvením, a hlavně neustálým opakováním. Navíc, nikdo jim nevnucuje složitou gramatiku. Učí se zejména tím, že jsou cizím jazykem doslova obklopeni, že vidí v jazyku ne konkrétní slovíčka, ale celé významné slovní spojení. Dokáží si tak vše bez problémů zapamatovat.

OnlineJazyky (EasyLingo), jak se naučit anglicky za 30 hodin?

Z podobných principů vychází systém EasyLingo, který má za cíl naučit pochopení cizího jazyka na principech rychlého učení. Žádné zbytečné šprtání cizích slovíček. Místo toho pohodová výuka zábavnou formou. Vznikly tak OnlineJazyky, které mají akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. V kurzech OnlineJazyky se v dnešní době učí na 400 školách, prošlo jimi už téměř 30 tisíc studentů.

OnlineJazyky (EasyLingo), jak se naučit anglicky za 30 hodin?

Co revolučního OnlineJazyky (systém EasyLingo) přináší?

1. Nejmodernější výuková platforma
Velkým problémem klasické výuky jazyků je, že je extrémně neefektivní. Nutí studovat dlouhé úseky, které snižují pozornost a výslednou motivaci. Navíc, takové studium je značně pomalé a neefektivní. Díky EasyLingo budete mít možnost studovat jen 20 minut denně. Výuka je přitom zábavná a interaktivní. Jednu jazykovou úroveň (90 lekcí) tak stihnete za 30 hodin čistého času.

2. Lektor vždy po ruce
Mohlo by se zdát, že online systém není schopen klasické výuky s lektorem. EasyLingo proto obsahuje funkci lektor po ruce. Je proto snadné komunikovat se zkušeným lektorem. Na rozdíl od klasické školy můžete komunikovat, jak dlouho budete chtít, navíc bez strachu promluvit veřejně před ostatními.

3. Individuální Skype lekce
Náročným studentům je určen modul, který doplňuje systém o individuální lekce po Skype, na kterých máte lektora přímo pro sebe a můžete tak maximálně vylepšit vaši angličtinu. Můžete si přitom zvolit čas, kdy se vám tato konzultace nejlépe hodí.

4. Online konverzační klub
Nejhorší na cizích jazycích je prolomit bariéru mluvení. Pokud se vám to povede, budete mít napůl vyhráno. EasyLingo dává proto k dispozici speciální online konverzační klub, ve kterém dostanete možnost procvičit svou angličtinu s ostatními studenty pod vedením zkušeného lektora. K tomu se stačí připojit do virtuální učebny a začít komunikovat s ostatními studenty. Díky tomu můžete být v kontaktu s dalšími lidmi, kteří se jako vy chtějí naučit se anglicky.

5. Motivační odměny
Ztráta motivace je nejčastější příčina, proč lidé s jazyky končí. Jak tedy zařídit abyste byli neustále motivovaní? Jak ve vás zapálit vnitřní motivaci? V EasyLingo na to jdeme jednoduše, když dobře studujete, zasloužíte si luxusní odměny. Nezapomenutelná dovolená s rodinou, nejnovější iPhone, dárkové karty… To jsou jen některé z cen, které každý měsíc rozdáváme našim nejlepším studentům.

Je opravdu možné se pomocí OnlineJazyky (systém EasyLingo) naučit anglicky za 30 hodin?

Proč se někteří lidé dokáží naučit něco pro ostatní zdánlivě nemožné? Většinou je to proto, že ví, jak je možné se (nejen) cizí jazyky neučit. Znají techniky a principy, jak si cizí slova snadno a hlavně trvale zapamatovat. Určitě budete souhlasit s tím, že ve škole je vše zaměřeno na krátkodobé zapamatování. Znát to na nejbližší hodinu, na hrozící zkoušení. Systém EasyLingo pracuje jinak. Je založen zejména na dlouhodobém zapamatování.

Co myslíte, za jak dlouho jste schopni naučit se cizí jazyk? Myslíte si, že je možné naučit se anglicky za 30 hodin? Ve škole vás to nenaučí za dlouhý rok, proto tomu nebudete věřit. Jste ale schopni věnovat se opravdu intenzívně učení jazyka po dobu 20 minut za den? Navíc, s větším nasazením, než v otravné škole? Předpokládám, že ano. Pokud dostanete takových lekcí 90, jak se za tu dobu naučíte nový jazyk? Těch 90 lekcí po 20 minutách, to je už zmíněných 30 hodin, kdy se můžete díky EasyLingo naučit Anglicky.

OnlineJazyky (EasyLingo), jak se naučit anglicky za 30 hodin?

Kdo je autor OnlineJazyky (systém EasyLingo)?

Jazykové kurzy OnlineJazyky v systému EasyLingo vytváří ONLINE learning sro, která se věnuje výuce jazykových kurzů od roku 1998. Od té doby založili první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL. Stali se také vítězi ankety kategorie Internetové efektivity. Za dobu jejich působení prošlo jejich kurzy už 20 tisíc studentů. Od roku 2006 začali také získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve předkládali studentům doplňkovou gramatiku, později MP3 poslechy a postupně jednoduchá online cvičení. Postupem doby se vše vyvinulo v kompaktní systém EasyLingo v dnešní podobě.

Nejprve se zaměřovali jen na živou výuku. Když ale zjistili, že když některý student chybí, že dokáže následovat a chápat výukovou látku díky studijním materiálům samostatně, bez problémů dosahovat výukového cíle, změnili systém výuky. Přenesli své jedinečné know-how a metodiku výuky do online prostředí. Snažili se tak ukázat každému, kdo bloudí v „čarokruhu“ věčného studování, že existuje systém na výuku angličtiny. Nyní už takto učí šest světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovují individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám. Navíc, od roku 2013 jsou oficiálním partnerem British Council.

OnlineJazyky (EasyLingo), jak se naučit anglicky za 30 hodin?

Reference a zkušenosti s angličtinou EasyLingo

Angličtina EasyLingo se začala prodávat už před rokem, kdy získala ihned u svých studentů velkou oblibu. Ti potvrzují, že styl výuky je jiný, že díky angličtině EasyLingo získali potřebné jazykové znalosti. Mnozí z nich získali díky tomu novou práci, nebo začali třeba jen cestovat a plnit si své sny. Na hodnocení angličtiny EasyLingo se můžete podívat na krátkém videu:

Zaujala vás angličtina EasyLingo?
Objednat si ji můžete ZDE (klikněte na odkaz)

OnlineJazyky (EasyLingo), jak se naučit anglicky za 30 hodin?

Co můžete dostat v OnlineJazyky (systém EasyLingo) zdarma?

Většinou zde nabízím Online kurzy, u kterých je možné seznámit se dopředu s tím, jak konkrétní kurz vypadá. Vzhledem k rozsáhlosti OnlineJazyků a vhodnosti podrobnějšího popisu to tak není. Přesto ale máte možnost seznámit se ještě před vstupem do kurzu s technologiemi EasyLingo pro zrychlené učení.

Pokud se chcete seznámit podrobně se systémem EasyLingo
pro zrychlenou výuku jazyků, podívejte se na samostatný text
ZDE na webu (pro přečtení klikněte na odkaz).

Demo angličtiny OnlineJazyky (systém EasyLingo)

Teorie o tom, jak je možné učit se jazyky zrychlenou metodou, může být sice zajímavá, není ale nad to, vyzkoušet si vše na sobě. Možná můžete mít pochybnosti o tom, zda je angličtina OnlineJazyky vhodná zrovna pro vás. Možná byste si raději vše předem vyzkoušeli. Nyní proto byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo, Online jazyky, Anglicky za 30 hodin?

Pokud si nejste jisti s tím, jakou jazykovou úroveň si máte objednat, s tím také není problém. Pokud na začátku zjistíte, že jste objednali špatně, je možné přejít bez problémů na vyšší, nebo na nižší úroveň. Máte samozřejmě také výhodnou možnost objednat si zvýhodněný balík jazykového kurzu všech úrovní (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2), navíc pro celou rodinu.

OnlineJazyky (EasyLingo), jak se naučit anglicky za 30 hodin?

Co můžete očekávat po zakoupení angličtiny EasyLingo OnlineJazyky?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, to je sada jazykových kurzů angličtiny. Obsahuje všechny úrovně angličtiny (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2). Dovolí vám to naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete přitom muset si už nikdy v rámci rodiny dokupovat další jazykové úrovně.

Zakoupit si můžete přitom pouze vybranou jednu jazykovou úroveň, ke které nyní dostanete zdarma následující jazykovou úroveň. Budete tak mít možnost studovat následně ve vyšší úrovni. Případně, první úroveň použijete pro zopakování si studia, tu následující potom již pro vlastní studium.

Další možností je objednat si zvýhodněný balík angličtiny všech jazykových úrovní. Budete tak mít možnost studovat a opakovat si jakoukoliv jazykovou úroveň, případně může jinou jazykovou úroveň studovat další člen rodiny.

OnlineJazyky (EasyLingo), jak se naučit anglicky za 30 hodin?

Ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Navíc, dostanete i další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazení a s větší motivací. Vše je vysvětleno zde v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:

  • 1. Doživotní přístup ke kurzům
  • 2. Služba lektor po ruce
  • 3. Konverzační klub na 6 měsíců
  • 4. Možnost dokoupení Skype lekcí
  • 5. Motivační odměny

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018