VIP klub Zákony bohatství (Tomáš Lukavec)

Kdo by chtěl být bohatý? Snad všichni. Někdo ale není ochoten něco takového si přiznat. Myslí si, že být bohatý je něco špatného. Protože má v hlavě i myšlenku, že bohatí jsou jen podvodníci a zloději. Je možné, že takoví lidé zůstanou stále chudí. Jen proto, že si sami nedovolili být bohatí. Protože neznali zákony bohatství. Pokud se s nimi seznámíte a začnete je dodržovat, posunete se směrem od chudoby k bohatství. Kam až dojdete, bude záležet jen na vás. Pomůže vám k tomu VIP klub Zákony bohatství.
Web: www.zakonybohatstvi.cz
Autor: Tomáš Lukavec, Martina Brandová (Bartošová)
Cena: Dle verze: zaměstnanec 370 Kč/měsíc, podnikatel 970 Kč/měsíc
Start: srpen 2017


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč si vyzkoušet klub Zákony bohatství?

Ve sportu se často říká: „všechno je to v hlavě“. Jinak taky, výsledky jsou často dány podle toho, jak si na konečný výsledek věříte. Nejdříve ten boj o dobré umístění vzdáte v hlavě, následně potom i v reálu. A stejné je to i s tím osobním bohatstvím. Pokud si myslíte, že nemůžete být bohatí, nejspíše máte pravdu. Pokud si ale myslíte, že můžete být bohatým, máte také pravdu. První je proto myšlenka cíle, následovat by měla akce vedoucí k dosažení cíle. K obojímu vám pomůže VIP klub Zákony bohatství.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Věřte proto, že právě Zákony bohatství vám pomohou najít tu správnou cestu k tomu, být bohatší než dnes. Nemusí se z vás přitom stát hned milionáři. Rozhodně bude najít si třeba jen tu cestu k bohatství, po které byste se měli vydat. Není to přitom jen čtení motivačních knih a nesmyslných citátů. To vás jen zblbne, nikam neposune. Je totiž nutné začít něco dělat.

Složitou cestu k bohatství si zřejmě uvědomili i jeho autoři Zákonů k bohatství (Tomáš a Markéta). Půl roku zveřejňovali každý týden několik videí, jak jít cestou k bohatství. To vše doplňovali pracovními sešity v podobě Zákoníku bohatství. Poté vše přepracovali, značně rozšířili a nabídli možnost vstupu do VIP klubu Zákony bohatství.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Ne každý má stejné podmínky a možnosti. Proto je VIP klub Zákony bohatství rozdělen do dvou částí, které však v mnohém prolínají. Rozlišují se zaměstnanci a podnikatelé. Každého z nich trápí něco jiného, každý z nich může mít jiný konečný cíl. Přitom mají spoustu věcí společných. A mohou také fungovat společně v jedné komunitě.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Je to tak, Zákony bohatství, to je zejména komunita lidí sdružující se na Facebooku se stejnými názory, kde hraje cesta k bohatství hlavní roli. Podporují se navzájem, sdílejí své úspěchy a prohry. Hlavně ale, navzájem se podporují a povzbuzují. A to je podle mě jedna z nejdůležitějších výhod klubu Zákony bohatství. Členové komunity se nemusí bát svěřit se s ostatním se svými názory, nikdo se jim nebude smát, že plácají nesmysly. Zamyslete se proto při prvotní registraci, do které skupiny (zaměstnanec/podnikatel) patříte. Následně budete dostávat rady optimalizované právě pro vás.

Kdo vede klub Zákony bohatství?

Hlavním tahounem klubu Zákony bohatství je Tomáš Lukavec, kterého doplňuje Martina Brandová. Vytvořili spolu dvojici, která je doslova nepřehlédnutelná. Zdá se, že se klubu Zákony bohatství věnují intenzívně a naplno.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Tomáš Lukavec

To, co učí, také sám dělá. V roce 2014 díky on-line kampani Banán za milion vydělal za rekordních 14 téměř 5 milionů korun. Díky této kampani se stalo téma OSOBNÍ značky aktuálním tématem v České republice. V následujícím roce vytvořil českou on-line vzdělávací reality show Pekelná značka, jejíž obrat byl téměř 3 miliony korun za 10dní. V roce 2016 vydal knihu Jsi značka?!, která se stala na portálu KOSMAS bestsellerem. Tomáš je autor originálního konceptu Profily osobní značky. Učí podnikatele, jak vložit do jejich práce příběh. Díky němu se daří Tomášovým klientům zvyšovat příjmy o 300%.

Podívejte se na Tomáše v krátkém videu:

Martina Brandová (Bartošová)

Vytvořila v roce 2016 koncept Značkové show na YouTube. Přizvala tam Tomáše jako moderátora. Přizvala do show 52 celebrit české a slovenské scény jako je Tatiana Vilhelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská nebo Tomáš Verner. Celý projekt spolupracuje s 12 charitami a nadacemi a získává tak charitativní přesah. Martina se zabývá budováním vlivu na internetu. Specializuje se na začínající značky a uvádění nových produktů na trh. Učí podnikatele jak správně komunikovat na internetu a vytvářet tak zákazníky, kteří jsou věrni Vaší značce a rádi za Vaši službu či produkty zaplatí i vyšší cenu.

Podívejte se na trochu delší video, kde se dozvíte o Martině něco více:

Pokud vás zajímají další podrobnosti o tom, kdo je to Tomáš a Martina, čím vším si dosud v životě prošli, přečtěte si možná pro někoho dlouhý článek na jejich blogu (klikněte ZDE), nebo klikněte na následující obrázek.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Co vše vám dá klub Zákony bohatství zdarma?

Každá dlouhá cesta začíná prvním krokem. Proto je i cesta k vašemu bohatství podpořena startovacím nakopnutím správným směrem. Na začátek, projděte si BLOG webu Zákony bohatství (klikněte ZDE). Najdete v něm pro sebe rozhodně pár prvních kroků k budování vlastní značky, která vás dovede k bohatství.

Abyste šli i dále správným směrem, dostanete možnost stáhnout si zdarma průvodce na cestu. Vybrat si můžete ze dvou variant podle toho, kdo jste, co na své další cestě k bohatství očekáváte. Jste chlap (nebo rázná žena), potom to může být Ebook „Úspěch bez kompromisu“ (pro stažení klikněte ZDE). Něžné ženy (nebo mrchy) může naopak zaujmout Ebook „Mrcha vs hodná holčička“ (pro stažení klikněte ZDE).

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Náhled prvních stran Ebooku Úspěch bez kompromisu, který vám ukáže, že život se s váma nemazlí, proto musíte také jednat bez kompromisů. Po jeho prostudování máte šanci jít k bohatství tím správným směrem. Pro stažení klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Náhled prvních stran Ebooku Mrcha vs hodná holčička, který vám dá dvě možnosti cesty k bohatství. Jen jedna je ale správná. Která to je se dozvíte po stažení Ebooku, klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Co vám nabídne VIP klub Zákony bohatství ve své privátní (placené) sekci?

Nejdůležitější v klubu je členská sekce, ve které máte možnost si prohlédnout jinak nedostupná videa a tréninky. Je jich opravdu hodně. Které to jsou, závisí na tom, zda jste se zaregistrovali jako zaměstnanec, nebo podnikatel. Každého zajímá něco jiného. V obou případech se však dostanete do stejného uživatelského prostředí.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Další zajímavostí je, že pokud do VIP klubu vstoupíte, dostanete k dispozici svého kouče, který by vám měl být schopen v dalším postupu poradit. Nepodařilo se mi sice nikde najít, o koho se konkrétně přesně jedná (jejich jména), předpokládám ale, že vám budou schopni dát vždy požadované doplňující informace.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Jedna z důležitých částí VIP klubu je deník bohatství, do kterého máte možnost zapsat cokoliv z toho, co vás na cestě k bohatství potkalo. Lidé ve vašem okolí, co nesdílejí vaše nadšení, tím nejspíše nijak nenadchnete, zde ale může potkat někoho dalšího, kdo vás pochopí a dá vám povzbuzení. Je ale možné, že zde také dostanete cenné rady ostatních, jak pokračovat dále.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Zajímavé je, že za jakoukoliv činnost v členské sekci sbíráte body. Body dostanete za každé shlédnutí videa, nebo za komentář v diskusi. Vše se vám sčítá, podle počtu dosažených bodů dosáhnete v klubu hodnost, která vás odlišuje od ostatních. Za projevenou aktivitu a dosaženou hodnost máte následně možnost vybrat si zajímavé bonusy. Jejich přehled s bodovým ohodnocením najdete v členské sekci VIP klubu.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Důležité ale je, že máte možnost být v členské sekci živém v kontaktu s dalšími členy VIP sekce. Máte možnost jim napsat svůj názor na to, čím zrovna prochází a tím je podpořit. Stejně tak, dostanete tak od ostatních názor na to, čím zrovna procházíte, na co byste neměli zapomenout. Pokud se budete neustále do členské sekce VIP klubu Zákoník bohatství vracet, budete opakovaně dostávat nové podněty ke zlepšování se.

Největší rozdíl je samozřejmě v tom, zda jste se do VIP klubu registrovali jako zaměstnanec, nebo jako podnikatel. Členská sekce je totiž tomuto určení přizpůsobena, každý by měl dostat to, co ve své situaci potřebuje. Pokud vás zajímá, co vše dostanete jako zaměstnanec, klikněte ZDE, nebo na následující obrázek. Upozorňuji, je to jen malá ukázka, další videa jsou průběžně doplňována.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Pokud jste podnikatel, dostanete toho k dispozici samozřejmě mnohem více. V takovém případě máte k dispozici videa, která jsou zaměřena hlavně na obchodní a podnikatelské dovednosti. Pokud vás zajímá, co vše dostanete jako podnikatel, klikněte ZDE, nebo na následující obrázek. Upozorňuji, je to jen malá ukázka, další videa jsou průběžně doplňována.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Výše uvedené je samozřejmě jen malá ukázka toho, co jako člen VIP klubu Zákony bohatství dostanete. Pokud se nepletu, má se například konat ještě na konci roku 2017 velké společné setkání členů VIP klubu, které máte již zahrnuto v ceně členského poplatku.

VIP klub Zákony bohatství, proč se vyplatí vstoupit?

Samozřejmě, každý může mít jiné důvody pro vstup do VIP klubu Zákony bohatství. Třeba jen zbytečně váháte, bojíte se, že uděláte chybu. Dám vám proto ke zvážení několik důvodů, proč se vyplatí do VIP klubu vstoupit:

  • Protože se stanete součástí komunity lidí, kteří mají zájem jít stejnou cestou k bohatství.
  • Protože pokud tam nevstoupíte, tak nezjistíte, o co přicházíte. A pokud se vám tam nebude líbit, můžete klidně zase hned odejít.
  • Protože jen tím, když budete neustále zásobování novými myšlenkami, budete neustále nažhaveni něco z toho vyzkoušet, posouvat se dál
  • Protože když uvidíte ostatní, jak se jim daří, nebudete se chtít dát zahanbit, budete se chtít také pochlubit svým třeba i malým krokem, který se vám povedl.
  • Protože dostanete šanci poučit se z chyb ostatních, budete předem varováni co je špatná cesta, která nikam nevede.
  • Protože můžete navázat přátelství s novými lidmi, kteří mají stejné cíle jako vy.
  • Pokud podnikáte, je platba za členství v klubu samozřejmě daňový výdaj. A pokud hledáte nějakou novou možnost, jak své podnikání posunout někam dál, možná právě členství v klubu Zákony bohatství může být ta správná volba

VIP klub Zákony bohatství, kde se registrovat?

Pokud budete důkladně seznámeni s volnou částí klubu Zákony bohatství, máte možnost se registrovat do její VIP privátní sekce klubu. Možnosti a výhody viz popis výše. Doporučuji však rozhodnutí neodkládat moc dlouho. Čím dříve začnete, tím dříve se dostanete dál. Navíc, pokud budete dlouho váhat, ztratíte tu správnou motivaci a počáteční nadšení.

Možná někdo váhá, do které části se registrovat. Jako zaměstnanec, nebo podnikatel? Nedívejte se jen na cenu, opravdu dostává každá z uvedených skupin ve výsledku něco jiného. Navíc, jako podnikatel máte samozřejmě možnost uplatnit poplatek za členství jako výdaje v daňovém přiznání (pokud neuplatníte paušální výdaje).

Jste jen zaměstnán, případně v důchodu a nepodnikáte? Pro vás je jasně určena skupina, ve které je kladen spíše důraz na osobní finance a osobní rozvoj. Registrovat se můžete do VIP klubu Zákony bohatství jako zaměstnanec ZDE (klikněte), nebo klikněte na následující obrázek.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

Můžete být zaměstnán, přitom po večerech podnikat. Není co řešit, potřebujte trénink pro podnikatele. Dostanete v něm oproti zaměstnancům inspiraci, jak změnit své podnikání. Setkáte se také ve skupině více s podnikateli, můžete přitom navázat díly skupině obchodní styky. Registrovat se můžete do VIP klubu Zákony bohatství jako podnikatel ZDE (klikněte), nebo klikněte na následující obrázek.

VIP klub Zákony bohatství, Tomáš Lukavec

V obou případech dostanete na výběr možnost výběru měsíční, nebo zvýhodněné roční platby. Pokud snad váháte, zda vstoupit, je dobré připomenout, že platí garance vrácení zaplacené částky, pokud nebudete s VIP klubem spokojeni. Navíc, při měsíční platbě máte možnost ukončit členství kdykoliv, třeba už po prvním měsíci, pokud zjistíte, že to není nic pro vás.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018