Online stratég, prodávejte na internetu s Dušanem Součkem

Novou možností, jak výrazně posunout vpřed své podnikání je převést ho na internet. To ale neznamená, dát na internet nějakou svou nabídku a čekat, že tím někoho oslovíte. To už dlouho nefunguje. Dnes musíte být akční, oslovit a zaujmout lidi. A k tomu vám pomůže právě kurz Online stratég Dušana Součka. Dozvíte se v něm, jak v dnešní době podnikat na internetu, jak při tom nedělat chyby.
Web: www.OnlineStrateg.cz
Autor: Dušan Souček
Cena: 3.470 Kč
Start: 2017


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč se zajímat o kurz Online stratég?

Nestačí být pasívně na internetu. Je nutné být akční, je nutné být vidět, aby si vás lidé všimli. Jak to ale udělat? Možností je plno. Přitom ale stačí zvládat dokonale jen tři věci, aby byl prodej na internetu úspěšný. V kurzu Online stratég se s těmito oblastmi seznámíte. Dostanete konkrétní kroky, jak postupovat, aby do sebe vše zapadalo.

Poznáte základní nástroje online marketingu a základy psychologie prodeje. Seznámíte se přitom nejenom s teorií a základními poznatky, důraz je také kladen na návody a akční praktické kroky. V každé lekci pokaždé deset akčních kroků, které můžete ihned aplikovat v praxi.
Online stratég, prodávejte na internetu (Dušan Souček)

Kdo je autor kurzu Online stratég?

Online stratég není obyčejný kurz o podnikání na internetu. Jeho autor, Dušan Souček totiž sám o sobě sám tvrdí, že je blázen a fanatik do podnikání a světa businessu. Navíc, je neřízená střela v online podnikání a marketingu. Sleduji ho už dlouhou dobu a minimálně v tomto má naprostou pravdu.

Znám se s Dušanem Součkem už několik roků. Celou tu dobu se pokaždé snažil dělat vše naplno. Hledal nové cesty a možnosti v podnikání na internetu. Nejprve psal ebooky, potom se začal zajímat o možnosti reklamy na Facebooku. V poslední době je také často vidět jako manažer velkých (a úspěšných) online kampaní.

Dušan Souček pořádá mimo kurzu Online stratég také živé semináře o online prodeji a Affiliate marketingu. Ty mají velkou výhodu v tom, že je možné na nich řešit s Dušanem vše osobně. Pro další informace o těchto živých seminářích klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Online stratég, prodávejte na internetu (Dušan Souček)

Chcete se napřed seznámit s tím co (kdo) je Online stratég?

Možná vás kurz zaujal, chcete si ale napřed ověřit, zda je vhodný i pro vás. Zda je Dušan Souček opravdu ten, kdo je schopen vám své zkušenosti předat. Zejména ti, kdo se s Dušanem zatím nesetkali, mohou váhat. Takovým doporučuji, projděte si důkladně blog Dušana Součka, přečtěte si, co vše tam píše o online marketingu. Dozvíte se, jaké má zkušenosti, jakým stylem právě on online marketing provozuje. Dozvíte se například o jedné kampani, která pod Dušanovým vedením vydělala milion korun. Pro návštěvu blogu klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Online stratég, prodávejte na internetu (Dušan Souček)

Z blogu Dušana Součka si můžete také zdarma stáhnout ebook 10 principů úspěšného podnikání. Naleznete v něm recept na podnikání inspirovaný největším českým podnikatelem. Dozvíte se v něm, jaké klíčové zásady jsou důležité pro vybudování úspěšného podnikání. Pro stažení ebooku klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

Online stratég, prodávejte na internetu (Dušan Souček)

Co dostanete v kurzu Online stratég?

Kurz Online stratég je rozdělen do tří modulů. Každý z nich se zabývá samostatnou částí podnikání na internetu. Poznáte proto vše od základů, až po finální prodej. Dozvíte se CO prodávat, KOMU prodávat, PROČ by si to zákazník měl koupit a JAK vy mu to máte nabídnout.

Každá lekce přitom obsahuje text se všemi hlavními body lekce, video prezentaci o délce 7–10 minut, MP3 záznam celé lekce ke stažení a hlavně několik konkrétních příkladů z praxe.

Modul 01: Budovat publikum
Je zaměřený hlavně na tvorbu publika, na které budeme komunikovat naše nabídky a strategie. To je totiž základem všech efektivních strategií. Bez publika totiž není KOMU prodávat. Modul probírá důkladně pět základní oblastí, na které je vhodné se zaměřit:

Lekce 01: Facebook marketing
Lekce 02: E-mail marketing
Lekce 03: Webinář
Lekce 04: Affiliate marketing
Lekce 05: Obsahový marketing

Online stratég, prodávejte na internetu (Dušan Souček)

Modul 02: Komunikujeme produkt
Zaměřuje se na způsob komunikace vaší nabídky, protože nestačí jen mít dobrý produkt. Důležitější je totiž umět ho lidem (vaší cílové skupině) nabídnout. Dozvíte se přitom, jak oslovit zájemce, jak volit správné argumenty a jak počítat s emocemi, které každý obchod doprovázejí.

Lekce 06: Průzkum trhu
Lekce 07: Neodolatelná nabídka
Lekce 08: Motivy cílové skupiny
Lekce 09: Tvorba ceny
Lekce 10: Emoce

Online stratég, prodávejte na internetu (Dušan Souček)

Modul 03: Stavíme strategie
Možná nejdůležitější modul, ve kterém se dozvíte některé účinné strategie, které je možné v online podnikání použít. Zajímavé přitom je, že jsou to sice snadné strategie, přesto je u nás stále používá jen někdo. Dozvíte se v nich, co vše je nutné konkrétně dělat, aby to vše dokonale fungovalo.

Lekce 11: See Think Do Care
Lekce 12: Likvidační nabídka
Lekce 13: Časově omezená nabídka
Lekce 14: Efektivní předprodej
Lekce 15: 3 principy úspěšné strategie

Online stratég, prodávejte na internetu (Dušan Souček)

Pro koho je Online stratég určen, co vám přinese

Vstoupit do kurzu, nebo ne? Podle mě, pokud vás podnikání na internetu zajímá a potřebujete získat přehled o tom, co a jak dělat, mohla by to být pro vás zajímavá možnost. Třeba už tím, že přímo při jeho studování v praxi zjistíte, jak podnikání na internetu funguje.

Kurz Online stratég je určen zejména pro:

  • Pro podnikatele, kteří prodávají na internetu své zboží a služby (semináře, online kurzy, ebooky, knížky, fyzické produkty)
  • Pro marketingové specialisty, kteří staví online marketingové strategie
  • Pro affiliate partnery, kteří chtějí nad affilem uvažovat strategicky a podnikatelsky

Kurz Online stratég vám dá zejména:

  • Poznáte silné i slabé stránky nejčastějších nástrojů online marketingu
  • Získáte strategický nadhled nad vaším online marketingem
  • Uvidíte reálné příklady využití strategií v praxi
  • Naučíte se efektivně skládat strategie pro prodej na internetu

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018