VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Co myslíte, jaké by to bylo, být Placen za svou existenci? Dostávat peníze prostě jen za to, že tu jste, že děláte jen to, co vás baví? Pro mnohé lidi je to možná jen utopie. Znám ale jednoho člověka, který se tím řídí a funguje mu to. Určitě bude takových více, Pavel Říha ale předává své zkušenosti jak toho dosáhnout dalším zájemcům. Ukazuje jim ve svém mentoring klubu, jak je možné být placen za svou existenci.
Web: www.placenzaexistenci.cz
Autor: Pavel Říha
Cena: 9.990 Kč za rok (včetně DPH)
Start: 2016


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Právě Anglicky Fantasticky je na takových moderních metodách založeno, což potvrzují stovky lidí, které už Libor Činka anglicky ve svých kurzech naučil. Nyní je k dispozici již výukový program Anglicky Fantasticky, který vám může změnit pohled na výuku jazyků. Podrobnmé informace o něm naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč vstoupit do VIP klubu Placen za svou existenci?

Je mnoho možností, jak podnikat. Někdo vyrábí něco hmatatelného, pokaždé nový kus. Někdo jiný ale dokáže vyrobit něco, co dokáže prodat mnoha další lidem. Vyrobí jednou, prodá mnohokrát. To vše na internetu, který dovoluje celý proces prodeje zautomatizovat. Jenže zvládnout a nastavit optimálně vše vyžaduje dost zkušeností týkající se nejen vlastního prodeje, ale i s tím související psychologie prodeje.

Jedním z nejúspěšnějších podnikatelů u nás, který je ochoten sdílet s ostatními své zkušenosti je Pavel Říha. Bylo zajímavé sledovat Pavla od doby jeho startu kariéry v této oblasti. Často budil svým projevem velká posměch a kritiku. Možná i dnes se najde dost lidí, kteří ho mohou za jeho projev odsuzovat. Za tím vším je ale nutné si všimnout úspěchy, kterých i přes toto všechno dosáhl.

Celou dobu od svých začátků testoval různé metody, co a jak nastavit, aby vše následně fungovalo s co největší účinností. Jezdil různě po světě a sledoval osobně přednášky těch nejlepších, co a jak v podnikání dělat. Na rozdíl od ostatních si nenechává své zkušenosti jen pro sebe.

Pavel Říha vytvořil kolem sebe komunitu lidí, kteří mají stejný zájem. Vzájemným sdílením svých poznatků mohou předejít mnohým chybám. Navíc, podpora ostatních na společné cestě je také důležitá. Kdo proto hledáte možnosti, jak rozjet podnikání na internetu, může být Placen za svou existenci pro vás zajímavý začátek.

Mentoring klub Placen za svou existenci dává spoustu myšlenek a inspirace zdarma. Stačí jen pozorně sledovat zdarma dostupná videa, pročíst si texty na blogu. Hlavně ale, snažit se využít vše ve své praxi. Upravit podle toho svůj web, nastavit kampaně a prodej. A pokud do VIP klubu Placen za svou existenci vstoupíte, dostanete k dispozici mnohem více materiálů, které mohou vaše podnikání zásadně změnit.
VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Kdo je autor VIP klubu Placen za svou existenci?

Klub spustil Pavel Říha, který se svým chováním, jednáním a snahou prosadit se, stal známou osobností na internetu. Nemá význam to tu vše popisovat, jak se dokázal za několik let prosadit z totální nuly na jednoho z nejlepších českých podnikatelů na internetu. Přečíst si to můžete přímo na jeho webu www.PlacenZaExistenci.cz (klikněte na odkaz nebo na následující obrázek).

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Pro ty, komu to nemusí stačit, kdo pátrají, kdo je to vlastně Pavel Říha, proč zrovna on by ho měl poučovat o tom, jak změnit své podnikání, mám tu několik zajímavých a skoro už zapomenutých dokumentů a záběrů z roku 2011, kdy byl ještě absolutně neznámý. Přesto, právě že praktikoval zásady, které v Akademii návyků učí, dokázal se vypracovat až na současnou pozici.

Nejstarší zmínku o Pavlovi Říhovi, která může souviset s jeho současnou činností, jsem našel ze dne 29/08/2011, kdy dal na web své první motivační video. Je zajímavé, že už tehdy se snažil své diváky zaujmout tím, že dělal některé věci jinak, než bylo tehdy běžné. Mě osobně se například líbí to použití externího monitoru:

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Je jasné, od té doby se Pavel Říha nejen hodně změnil, dokázal ale hlavně ukázat v praxi, jaké projekty dokáže vybudovat. Nejznámější byla jeho Škola návyků, ve které ukazoval lidem, jak doslova změnit postupně krok za krokem svůj život. Později se začal věnovat už zejména podnikání na internetu. Měl jsem možnost projít například jeho Nakopávačem, který byl předchůdce klubu Placen za svou existenci.

Video o Pavlovi Říhovi:

Možná může plno lidí závidět Pavlovi Říhovi jeho úspěch. Další si mohou myslet,
že je Pavel trochu namyšlený mladý kluk, který míří hodně vysoko. Kdo z nás by ale byl jiný, kdyby se vám taky tak dařilo? A víte, proč se mu tak v podnikání daří? Protože sám dodržuje v praxi to, co lidi dále učí. Možná si nechává něco z toho i pro sebe, nepomohlo by vám ale už třeba i to, co je ochoten dále předat?

Co vše dostanete ve VIP klubu Placen za svou existenci zdarma?

Pavel Říha dal k dispozici několik video tréninků, ve kterých máte možnost seznámit se se strategiemi, která dále ve VIP klubu dále podrobně rozebírá a učí, co a jak konkrétně nastavit. Popis některých je uvedený dále. Navíc, občas pořádá Pavel živé webináře, ve kterých ukazuje a vysvětluje některé své strategie a postupy. V poslední době to byl například čtyřdenní popis kompletní obsáhlé strategie Mapa online úspěchu.

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Free webinář: Jak proměnit vášeň v byznys
V čem začít podnikat? Nejlépe se vám bude dařit v tom, co vás baví, co vás zajímá. Pouze tak máte možnost uplatnit naplno své schopnosti. Nebude vám proto vůbec vadit to, že budete dávat lidem něco zdarma. Není přece nutné hned vydělávat. Dostanete díky tomu možnost zjistit, co vaši zákazníci chtějí.

Běžné podnikání je založeno na tom, že vše prodáváte za předem stanovenou cenu. Podnikání na internetu ale dává další možnosti. Máte možnost nabídnout něco ZARMA. Možná se vám to může zdát jako nesmysl, má to ale svůj význam. Minimálně v tom, že případní zájemci mají možnost seznámit se dokonale nejen s tím, co nabízíte, ale také s tím, kdo jste. S nákupem proto nebudou váhat tolik, jako když kupují zajíce v pytli.

Podívejte se na volně dostupné video, ve kterém se můžete seznámit s tím, jak nalézt svoji vášeň. Poznáte v něm vše, co s tím souvisí, jak využít vaše znalosti v podnikání. Pro registraci na webinář klikněte ZDE, nebo na následující obrázek. Pokud chcete další informace o webináři, podívejte se  ZDE (klikněte na odkaz).

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Free webinář: Cesta k srdci zákazníka
Nejspíše jste se s tím už také setkali. Vejdete do obchodu, kde na vás prodávající ihned zaútočí otázkou, co si přejete koupit. Nevím jak vy, já mám chuť po takové otázce ihned obchod opustit. Já tam vstoupil proto, že se chci napřed podívat, co vše tam mají, co mi můžou nabídnout. A nemusím mít ani zájem si něco kupovat, koupím si třeba až někdy jindy.

Něco podobného probíhá také v online prodeji. Se zákazníkem musíte jednat, jako byste s ním měli rande, kde ho chcete sbalit. Nemůžete mu hned nabízet, aby si u vás něco koupil, naopak ho napřed seznámíte s tím, co všechno děláte, čím pro něj můžete být užiteční. Až potom, až se s vámi seznámí, mu můžete nabízet placené produkty a služby.

Podívejte se na volně dostupné video, co vše s tím souvisí. Seznamte se s cestou k zákazníkovi, poznejte jednotlivé fáze, ve kterých můžete samostatně aplikovat postupně změny a zlepšení, které povedou ve výsledku k výraznému zvýšení prodejů. Pro registraci na webinář klikněte ZDE, nebo na následující obrázek. Pokud chcete další informace o webináři, podívejte se ZDE (klikněte na odkaz).

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Free webinář: Jak vytvořit za 30 dní email databázi:
V dnešní době možností online podnikání je moc důležité mít co největší databázi potenciálních zákazníků, kterým můžete nabízet své služby a produkty. Jak takovou databázi vytvořit? Navíc, jak vytvořit co nejrychleji velkou databázi, která by vás dokázala uživit? To se dozvíte v tomto webináři.

Možná si můžete myslet, že je reklama na Facebooku drahá a nevýhodná. ANO, platí to ale jen v případě, že neznáte možnosti, jak je možné získat cenu za reklamu ještě dříve, než vám ji Facebook strhne z karty. Stačí mít správná produkt, který dokážete lidem nabídnout.

Podívejte se na volně dostupné video, kde se dozvíte, jak vytvořit díky reklame na Facebooku rychle velkou databázi zákazníků s malými náklady. Pro registraci na webinář klikněte ZDE, nebo na následující obrázek. Pokud chcete další informace o webináři, podívejte se ZDE (klikněte na odkaz).

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Proč založil Pavel Říha VIP klub Placen za svou existenci?

Samozřejmě a bez debat, aby na tom vydělal. Je snad na tom něco špatného? On to totiž dělá úplně jinak. Neprodává totiž jako ostatní, využívá naprosto jiné strategie. Strategie, které potom sám učí lidi, aby to mohli dělat stejně jako on. Abyste mohli stejně jako on placeni za svou existenci.

Jak Pavel říká, neprodává své služby přímo, ale dává je lidem zdarma. A následně je inspiruje k akci něco změnit. Až jim nabídne svůj placený produkt. Na tom založil celé své současné podnikání. A jak se zdá, docela úspěšné podnikání. Je tak nejlepším příkladem toho, že podnikání, které učí, že opravdu funguje.

Co můžete očekávat po vstupu do VIP klubu Placen za svou existenci?

Je těžké sepsat sem ve zkratce, co vše VIP klub Placen za svou existenci obsahuje. Jsou to zejména nahraná videa s video tréningy, obsáhlé živé diskusní fórum členů klubu a záznamy pravidelných virtuálních setkání členů klubu na webinářích. Důležité je, že máte možnost být v členské sekci živém v kontaktu s dalšími členy VIP sekce. Máte možnost jim napsat svůj názor na to, čím zrovna prochází a tím je podpořit. Stejně tak, dostanete tak od ostatních názor na to, čím zrovna procházíte, na co byste neměli zapomenout. Pokud se budete neustále do členské sekce VIP klubu Placen za svou existenci vracet, budete opakovaně dostávat nové podněty ke zlepšování se.

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Video, jak to vypadá v členské sekci:

Nejdůležitější částí klubu jsou samozřejmě nahrané video tréningy. Je jich opravdu hodně, neustále se přidávají další. Jsou rozděleny do několika částí, podle toho, ve které fázi podnikání se zrovna nacházíte. Většina z nich je rozdělena do několika samostatných lekcí. Každý tréning má délku v průměru zhruba 90 minut.

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci, proč se vyplatí vstoupit?

Samozřejmě, každý může mít pro vstup do VIP klubu jiné důvody. Pokud stále váháte dám vám ke zvážení několik důvodů, proč se vám to může vyplatit:

  • Protože se stanete součástí komunity lidí, kteří mají zájem jít stejnou cestou v podnikání.
  • Protože pokud tam nevstoupíte, tak nezjistíte, o co přicházíte. A pokud se vám tam nebude líbit, můžete klidně zase hned odejít.
  • Protože jen tím, když budete neustále zásobování novými myšlenkami, budete neustále nažhaveni něco z toho vyzkoušet, posouvat se dál
  • Protože když uvidíte ostatní, jak se jim daří, nebudete se chtít dát zahanbit, budete se chtít také pochlubit svým třeba i malým krokem, který se vám povedl.
  • Protože dostanete šanci poučit se z chyb ostatních, budete předem varováni co je špatná cesta, která nikam nevede.
  • Protože můžete navázat přátelství s novými lidmi, kteří mají stejné cíle jako vy.

Nečekejte, že vás budu ke vstupu do VIP klubu Placen za svou existenci přemlouvat. Možná, naopak vás budu varovat. Rozhodně se důkladně seznamte s tím, co můžete dostat zdarma. I to vám dá dostatek inspirace, co a jak ve svém podnikání změnit. Až potom, kdy se přesvědčíte, že vám styl Pavla Říhy vyhovuje, až budete cítit, že potřebujete další nakopnutí do akce, tak do klubu Placen za svou existenci vstupte.

Pokud čekáte, že jen vstupem do klubu se vše zázračně změní, tak v takovém případě rozhodně NE, pro vás klub Placen za svou existenci určitě není. Nic se neděje mávnutím kouzelného proutku. Naopak, budete muset začít makat na tom, abyste svou existenci mohli změnit. Nestačí jen sledovat videa, je nutné hlavně podle těch videí něco dělat. Zkoušet možnost a hledat to správné řešení, které bude fungovat ve vašich podmínkách.

Kde se registrovat do VIP klubu Placen za svou existenci?

Pokud budete důkladně seznámeni s volnou částí klubu Placen za svou existenci, máte možnost se registrovat do její VIP privátní sekce klubu. Doporučuji neodkládat rozhodnutí moc dlouho. Čím dříve začnete, tím dříve se dostanete dál. Navíc, pokud budete dlouho váhat, ztratíte tu správnou motivaci a počáteční nadšení.

Pro pozvánku s možností vstupu do VIP klubu Placen za svou existenci klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018