Anglicky fantasticky 2018, Libor Činka

Chtěli byste se naučit se anglicky? Zejména pro ty, co se kdysi ještě rusky to může být zdánlivě neřešitelný problém. Snad proto, že učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody výuky jazyků nefungují. Je nutné použít nové a moderní postupy, díky kterým se můžete učit násobně rychleji. A právě Anglicky Fantasticky je na takových moderních metodách založeno. A potvrzují to stovky lidí, které už Libor Činka anglicky ve svých kurzech naučil. Tentokrát používá Libor činka i virtuální realitu.
Web: www.anglickyfantasticky.cz
Autor: Libor Činka
Cena: Dle verze (úrovně ) od 6.990 Kč (včetně DPH)
Start: září 2018


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč se zajímat o Anglicky Fantasticky?

Proč mají lidí s výukou cizích jazyků takové problémy? Je to proto, že si těžko pamatují něco, co je pro ně nezáživné, nedávající na první pohled význam. Jsou to například cizí slovíčka, která bývají proto často chápána jak změť písmen, která nejde „natlouct do hlavy“. Přitom ale, mozek si pamatuje to, co ho zaujme. To, co je hravé, zábavné, neobvyklé a legrační. Naučit se můžete hlavně to, do čeho se vžijete. To je důvod, proč si pamatujete spoustu věcí, aniž jste se je snažili zapamatovat. A právě z těchto poznatků vychází zcela nová metoda jazyků Anglicky fantasticky. Libor činka dokonce tvrdí, že s jeho metodou a se znalostmi dokáže mluvit anglicky i blondýni i hokejisty. Samozřejmě, myšleno v nadsázce a s humorem. Což je vlastně také jedna z vlastností Libora Činky a jeho Anglicky fantasticky. Nebrat vše váže, místo toho si hrát.

Anglicky fantasticky, Libor cinka 2017

Proč je kurz Anglicky Fantasticky jiný, než ostatní kurzy angličtiny? Poznáte to nejlépe z obsáhlé myšlenkové mapy, která vše přehledně zobrazuje. Stáhněte si ji (na odkazu ZDE, případně klikněte na následující obrázek). Hlavně ale, zkuste si ji důkladně prostudovat a poznat všechny souvislosti. Nejlépe, při sledování zdarma dostupných videí.

Anglicky fantasticky, Libor cinka 2017

Takže, komu by se mohl kurz Anglicky Fantasticky hodit?

 • všem, kterým angličtina pomůže k lepší práci
 • středoškolákům, kteří se při učení doposud trápili
 • těm, kteří mají děti provdané do zahraničí a nechtějí vypadat hloupě před jejich partnery, dětmi, vnoučaty
 • stoupajícímu množství lidí, kteří cestují a chtějí se v pohodě domluvit v ohromující části světa
 • všem, kteří si chtějí značně rozvinout slovní zásobu
 • těm, kteří rozumí, ale doposud v angličtině nemyslí
 • seniorům, kteří vědí, že trénovaný mozek se dožívá vyššího věku
 • každému, kdo chce rychle ovládnout to, co by jinými metodami trvalo rok
 • všem, kteří si myslí, že nemají dobrou paměť, či buňky na jazyky

Krátká videoupoutávka na Anglicky Fantasticky:

Kdo je autor Anglicky Fantasticky?

Supertrénink Anglicky Fantasticky přináší Libor Činka. Ten je znám jako autor bestselleru Ovládněte svůj mozek a vyhledávaný specialista v dosahování vnitřního i vnějšího bohatství, je světově unikátním zpracováním nejpokročilejších postupů. Má dvacet let zkušeností ve zrychleném učení, hypnóze, neuro-lingvistickém programování.

Harmonogram Anglicky Fantasticky

05/09/2018 – Free video 1
09/09/2018 – Free video 2
12/09/2018 – Free video 3
18/09/2018 – Webinář 1, zahájení prodeje
23/09/2018 – Webinář 2
24/09/2018 – konec prodeje

Krátká videoupoutávka na Anglicky Fantasticky:

Co dostanete zdarma v Anglicky Fantasticky?

Libor Činka má zálibu v různých pomůckách ulehčující proces učení. Dalo by se říct, že je to takový moderní Komenský. Dá se proto předpokládat, že i nyní pojme výuku angličtiny dosti hravě i v této volné části kurzu. Tentokrát využil pro prezentaci svého kurzy Anglicky fantasticky virtuální realitu. Snad proto, aby se tak snadno dostal až do hlubin vašeho mozku.

Anglická gramatika bezbolestně i pro blondýnky
Kniha dostupná zdarma (za poštovné), která vám odhalí možnosti, jak se snadno učit angličtinu. Díky knize se naučíte snadno anglickou gramatiku. Kniha vám umožní snadněji pochopit souvislosti anglického jazyka a lépe si je pamatovat. Najdete v ní expresivní výrazy, humor a nadsázku. Budete nadšeni i vyděšeni, jak lehce lze anglickou gramatiku pochopit a dlouhodobě si ji pamatovat. Pro možnost objednání KLIKNĚTE ZDE, nebo na následující obrázek.

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Webinář, jak se naučit anglicky 10x rychleji (z roku 2016)
Když píšu tento text, je stále k dispozici několikahodinový záznam webináře z minulého roku (2016). Máte možnost dozvědět se v něm spoustu praktických informací o praktikách nových možností výuky angličtiny. Je pravděpodobné, že tento záznam bude brzy nahrazeno aktualizovaným záznamem webináře z letošního roku. Podívat se proto můžete alespoň na obrázky, ze kterých se dá usoudit, jak vede Libor Činka svou výuku angličtiny.

Webinář se bude konal i letos. Dozvíte se v něm, jak je možné dívat se na výuku angličtiny naprosto jinak. Pokud se chcete ve své angličtině posunout výrazně dál, rozhodně doporučuji se na něj podívat. Pokud máte zájem, KLIKNĚTE ZDE, nebo na některý z následujících obrázků z již proběhlého webináře. Upozorňuji, následující obrázky jsou z webináře, který se konal v roce 2016.

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Anglicky fantasticky 2016, Libor Činka

Pokud se přihlásíte na stránky Anglicky Fantasticky ZDE NA TOMTO OKAZU, dostanete možnost podívat se na několik ZDARMA dostupných videí, která vám přiblíží praktiky a možnosti nové výuky angličtiny.

Free video 1 (35:45) – Jak zvládnout angličtinu rychleji díky degustaci
Nejen o hubnutí, ale také o učené se jazyků existuje spousta mýtů a dohadů. Co vše z toho je pravdivé? Opravdu se dá naučit angličtina snadno a fantasticky (jak to tvrdí Libor Činka)? Než se proto pustíte do studia angličtiny, poznejte ty nejdůležitější mýty týkající se výuky angličtiny. Navíc, přímo s výkladem člověka, který je nejen hypnotizér, ale také specialista na zrychlené učení. Podívejte se na video, ve kterém poznáte, jak jediným pohybem zlepšíte zapamatování slovíček. Dozvíte se také, čemu se musíte vyhnout, pokud nechcete mít z učení utrpení. Podívejte se na videa a poznejte naprosto nový pohled na výuku jazyků.

Anglicky fantasticky, Libor cinka 2017

Free video 2 (33:30) – Anglicky za 20 hodin lépe, než za 200 hodin
Co myslíte, kolik anglických slovíček si lidé zapamatují do trvanlivé paměti za 1 hodinu vedenou klasicky, bez profesionálního paměťového vedení? Rozhodně je jich méně, než když vás učí Libor Činka, který je specialista na rychlé učení. Své znalosti a možnosti může předat i vám. Díky jeho kurzu Anglicky Fantasticky budete mít možnost naučit se anglicky rychleji, než v běžných kurzech. Podívejte se na video, kde poznáte, co vše má na výuku angličtiny vliv.

Anglicky fantasticky, Libor cinka 2017

Free video 3 (34:41) – Triky, jak se podvědomě a hravě učit angličtinu
Ve třetím videu Libor odhalí Tajné triky, které vedou k dokonalému učení angličtiny. A kupodivu, nebude to o tom, jak dostat základní slovíčka do hlavy. Půjde spíše o celkové pochopení, jak v učení jazyků postupovat naprosto novým způsobem. Libor Činka působí jako hypnotizér a kouzelník, přesto v tom není žádné kouzlo. Naopak, jsou to spíše postupy, které zná málokdo. Seznamte se s nimi ve videu a získejte zdravé jazykové sebevědomí. Začněte t tajné postupy využívat pro sebe, nejen k výuce angličtiny.

Dozvíte se například, jaká (a proč) je nejhorší metoda učení se slovíček. Poznáte také, jak zapojit mozek, abyste se zbavili většiny neproduktivního učení používaného na většině škol a kurzů. Určitě se vám budou také líbit triky, jak si nahrát cizí jazyk přímo do mozku. Dostanete ale hlavně recept na ovládnutí angličtiny.

Anglicky fantasticky, Libor cinka 2017

Webinář Anglicky Fantasticky
Pro ještě důkladnější vysvětlení principů Anglicky Fantasticky připravil Libor Činka webinář, kde bude vše znovu celé souhrnně prezentovat. Dostanete také možnost ptát se Libora na vše, co se výuky jazyků týká. Na webináři se dozvíte zejména následující témata:

 • Jak si zlepšit jazykové sebevědomí?
 • Proč na věku nezáleží?
 • Proč by se ve škole mělo spát?
 • Jak se lze učit 3x, 5x rychleji, předtím, než za 7 hodin zvládnete více než kdekoli jinde za měsíce.
 • Jaké jsou zkušenosti s Anglicky fantasticky u loňských absolventů?
 • Jak se liší uznávané jazykové metody?
 • Proč přílišné opakování zabraňuje úspěchu?
 • A skvělý bonus na závěr!

Krátká videoupoutávka na Anglicky Fantasticky:

Co můžete očekávat po vstupu do Anglicky Fantasticky?

Kurz potrvá 8 týdnů, kdy dostanete každý den jednu lekci obsahující video a PDF dokument. Videa pro každý den jsou dlouhá zhruba 15 minut a budete mít možnost hravými postupy ovládnout jedny z nejpodstatnějších částí angličtiny. Anglicky fantasticky je připravena tak, abyste v jazyce začali myslet a mohli komunikovat automaticky (bez zpomaleného přemýšlení o gramatice).

Konkrétně, při vstupu do Anglicky Fantasticky získáte:

 • každodenní dávku lekcí v mp3, videích a pdf
 • unikátní paměťová videa Libora Činky, který učí trénování paměti jednotlivce, firmy i mistry světa v mozkové olympiádě přes 20 let
 • 15 minut denně hravých postupů k ovládnutí angličtiny
 • zrychlené učení gramatiky a automatické přemyšlení v cizím jazyce
 • trvalý přístup k výukovému programu, ze kterého se můžete učit kdykoli
 • systematicky odkrývané gramatické jevy
 • výuku, kterou můžete sledovat s rodinou
 • online program fungující na jakémkoli zařízení (Windows, MAC, tablety)
 • vstup do komentářů, ve kterých se můžete ptát a sdílet tipy
 • bonus zdarma – hypnotickou nahrávku Libora Činky zaměřenou na nejefektivnější ovládnutí angličtiny

Proč vstoupit do Anglicky Fantasticky?

 • Protože dostanete možnost naučit se angličtinu pod vedením zkušeného lektora
 • Protože poznáte možnosti hypnózy ve výuce cizích jazyků
 • Protože se nebudete muset biflovat slovíčka
 • Protože se budete učit snadno a hravě
 • Protože dostanete znalostí angličtiny nové možnosti

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018