EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?Jak jste na tom se znalostí angličtiny? Možná jste se Angličtinu ve škole roky učili, stejně ale na dovolené v cizí zemi se s ní nedokážete dohodnout. A ti starší, co se učili jen ruštinu? Kde se s ní domluvíte? Tušíte, proč to tak je? Mohlo by vás zajímat, jak je možné naučit se cizí jazyk v dnešní době. Bez chození do jazykové školy, bez nudného učení slovíček a otravné gramatiky. Možná to navíc stihnete s angličtinou EasyLingo v krátkých úsecích, celkem za 30 hodin.
Web: www.easylingo.cz
Autor: EasyLingo, OnlineJazyky
Cena: dle verze, od 3690 Kč (2 kurzy), do 6970 Kč (všechny jazykové úrovně)
Start: září 2017, září 2018


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky, nebo angličtina EasyLingo (2019)?

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Seznamte se s kurzy Anglicky Fantasticky a EasyLingo (klikněte na odkaz), které se výukou angličtiny zabývají. Podrobnmé informace naleznete zde na www.KupInfo.cz

Základní informace, proč se zajímat o angličtinu EasyLingo?

Často jezdím vlakem, který jezdí až do Německa. Občas v něm vidím malé děti, jak mluví perfektně Německy. Některé z nich dokonce mluví současně i česky. Nedělá jim problém mluvit jiným jazykem, než já. Říkám si, jak je to vlastně možné, naučit se cizí jazyk? Proč to jde malým dětem, proč to nejde nám dospělým? Kde se stala nějaká chyba?

ANO, je to chyba školství, které nedokáže jazyky správně učit. Dodnes se děsím toho, jak mě nutili učit se kupu slovíček. Jak mě nutili učit jejich nesmyslné použití. Spoustu gramatiky, která mi nedávala smysl. Jak se ale učí děti? Hlavně praxí, bez nějakého složitého výkladu gramatiky. Použitím slovíček v konkrétním významu. Opakováním a používáním.

Potřebujete se naučit cizí jazyky? Nemusí to být jen často zdůrazňovaná angličtina. Potřebujete se třeba jen v cizím jazyku zdokonalit? Je sice zrovna září není ale nutné hlásit se do nějaké jazykové školy. Cizí jazyky je možné už studovat doma na internetu. Přitom právě internet dává zcela nové možnosti, kdy se nebudete muset stydět nahlas promluvit, jako ve škole. S EasyLingo dostanete moderní systém pro výuku jazyků, kde se jedna jazyková úroveň skládá z 90 lekcí po 20 minutách, což je výsledných 30 hodin výuky cizího jazyku.

EasyLingo, naučit se Anglicky za 30 hodin?

Za jak dlouho jste schopni naučit se cizí jazyk? Myslíte si, že je možné naučit se anglicky za 30 hodin? Nejspíše tomu nevěříte, když vás to ve škole nenaučí za dlouhý rok. Jste ale schopni věnovat se opravdu intenzívně učení jazyka po dobu 20 minut? Navíc, s větším nasazením, než v otravné škole? Předpokládám, že ano. Pokud dostanete takových lekcí 90, jak se za tu dobu naučíte nový jazyk? Pokud se tomu budete opravdu věnovat, určitě toho zvládnete více, než za rok ve škole. A právě těch 90 lekcí po 20 minutách, to je těch 30 hodin, kdy se můžete díky EasyLingo naučit Anglicky, nebo i jiný jazyk.

Informace o tom, jaké metody jsou použity v EasyLingo pro rychlé učení jazyků se dočtete v PDF dokumentu, který si můžete stáhnout. Je v něm uvedeno sedm tajemství (principů), které mají vliv na to, za jak dlouho (a jak dobře) se cizí jazyk naučíte. Pro jeho stažení klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Reference a zkušenosti s angličtinou EasyLingo

Angličtina EasyLingo se začala prodávat už před rokem, kdy získala ihned u svých studentů velkou oblibu. Ti potvrzují, že styl výuky je jiný, že díky angličtině EasyLingo získali potřebné jazykové znalosti. Mnozí z nich získali díky tomu novou práci, nebo začali třeba jen cestovat a plnit si své sny. Na hodnocení angličtiny EasyLingo se můžete podívat na krátkém videu:

Zaujala vás angličtina EasyLingo?
Objednat si ji můžete ZDE (klikněte na odkaz)

Kdo je autor angličtiny EasyLingo?

Autorem jazykových kurzů EasyLingo je ONLINE learning sro, která se výuce jazykových kurzů věnuje už od roku 1998. Založili první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL a stali se vítězi ankety kategorie Internetové efektivity. Jejími kurzy prošlo už 20 tisíc studentů. Od roku 2006 začali získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve jsme studentům předkládali doplňkovou gramatiku, MP3 poslechy a také jednoduchá cvičení online.

Když následně zjistili, že student, který měsíc chybí, dokáže následovat a chápat výukovou látku samostatně, bez problémů dosahovat výukového cíle, změnili systém výuky. Přenesli své jedinečné know-how a metodiku výuky online tak, aby dokázala pomoci každému Čechovi, který bloudí v „čarokruhu“ věčného studování, začínání, opakování a zapomínání. Učí takto 6 světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovují individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám. Od roku 2013 jsou oficiálním partnerem British Council.

Další informace o výuce angličtiny firmou OnlineJazyky naleznete ve starším textu zde na KupInfo OnlineJazyky, angličtina EasyLingo (pro přečtení klikněte na odkaz).

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Harmonogram angličtiny EasyLingo

Angličtina EasyLingo je zájemcům předstvena v několika zdarma dostupmých videí. Navíc, vám bude Angličtina EasyLingo představena také živě na několika webinářích. Dozvíte se na nich, jaké metody EasyLingo používá. Doporuřuji sledovat zejména webináře, kde se dozvíte spoustu informací o tom, jak výuka angličtiny EasyLingo probíhá.

09/09/2018 – free video 1
16/09/2018 – free video 2
23/09/2018 – Webinář 1, zahájení prodeje
24/09/2018 – free video 3
27/09/2018 – Webinář 2
30/09/2018 – Konec prodeje

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Demo angličtiny EasyLingo (bez nutnosti registrace)

Teorie o tom, jak je možné učit se jazyky zrychlenou metodou, může být sice zajímavá, není ale nad to, vyzkoušet si vše na sobě. Nyní proto byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE (klikněte na odkaz), nebo na následující obrázek.

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Zaujala vás angličtina EasyLingo?
Objednat si ji můžete ZDE (klikněte na odkaz)

Co můžete očekávat po vstupu do EasyLingo?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, to je sada jazykových kurzů angličtiny. Obsahuje všechny úrovně angličtiny (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2). Dovolí vám to naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete přitom muset si už nikdy v rámci rodiny dokupovat další jazykové úrovně.

Ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Navíc, dostanete i další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazení a s větší motivací. Vše je vysvětleno zde v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (pro registraci klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:

  • 1. Doživotní přístup ke kurzům
  • 2. Služba lektor po ruce
  • 3. Konverzační klub na 6 měsíců
  • 4. Možnost dokoupení Skype lekcí
  • 5. Motivační odměny

Proč vstoupit do EasyLingo?

Znalost angličtiny je v dnešní době a v mnoha oblastech moc důležitá. Nejen v osobním životě, hlavně ale z důvodu zaměstnání a podnikání. Mladým lidem se právě se znalostí angličtiny otevírají nové možnosti. Přitom, možností naučit se anglicky bez nutnosti navštěvovat jazykovou školu je i v dnešní době málo. Využijte proto možnost se angličtinu naučit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018