EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?Jak jste na tom se znalostí angličtiny? Možná jste se Angličtinu ve škole roky učili, stejně ale na dovolené v cizí zemi se s ní nedokážete dohodnout. A ti starší, co se učili jen ruštinu? Kde se s ní domluvíte? Tušíte, proč to tak je? Mohlo by vás zajímat, jak je možné naučit se cizí jazyk v dnešní době. Bez chození do jazykové školy, bez nudného učení slovíček a otravné gramatiky. Možná to navíc stihnete s angličtinou EasyLingo v krátkých úsecích, celkem za 30 hodin.
Web: www.easylingo.cz
Autor: EasyLingo, OnlineJazyky
Cena: dle verze, od 3690 Kč (2 kurzy), do 7970 Kč (všechny jazykové úrovně)
Start: září 2017, leden 2018

Základní informace, proč se zajímat o angličtinu EasyLingo?

Často jezdím vlakem, který jezdí až do Německa. Občas v něm vidím malé děti, jak mluví perfektně Německy. Některé z nich dokonce mluví současně i česky. Nedělá jim problém mluvit jiným jazykem, než já. Říkám si, jak je to vlastně možné, naučit se cizí jazyk? Proč to jde malým dětem, proč to nejde nám dospělým? Kde se stala nějaká chyba?

ANO, je to chyba školství, které nedokáže jazyky správně učit. Dodnes se děsím toho, jak mě nutili učit se kupu slovíček. Jak mě nutili učit jejich nesmyslné použití. Spoustu gramatiky, která mi nedávala smysl. Jak se ale učí děti? Hlavně praxí, bez nějakého složitého výkladu gramatiky. Použitím slovíček v konkrétním významu. Opakováním a používáním.

Potřebujete se naučit cizí jazyky? Nemusí to být jen často zdůrazňovaná angličtina. Potřebujete se třeba jen v cizím jazyku zdokonalit? Je sice zrovna září není ale nutné hlásit se do nějaké jazykové školy. Cizí jazyky je možné už studovat doma na internetu. Přitom právě internet dává zcela nové možnosti, kdy se nebudete muset stydět nahlas promluvit, jako ve škole. S EasyLingo dostanete moderní systém pro výuku jazyků, kde se jedna jazyková úroveň skládá z 90 lekcí po 20 minutách, což je výsledných 30 hodin výuky cizího jazyku.

EasyLingo, naučit se Anglicky za 30 hodin?

Za jak dlouho jste schopni naučit se cizí jazyk? Myslíte si, že je možné naučit se anglicky za 30 hodin? Nejspíše tomu nevěříte, když vás to ve škole nenaučí za dlouhý rok. Jste ale schopni věnovat se opravdu intenzívně učení jazyka po dobu 20 minut? Navíc, s větším nasazením, než v otravné škole? Předpokládám, že ano. Pokud dostanete takových lekcí 90, jak se za tu dobu naučíte nový jazyk? Pokud se tomu budete opravdu věnovat, určitě toho zvládnete více, než za rok ve škole. A právě těch 90 lekcí po 20 minutách, to je těch 30 hodin, kdy se můžete díky EasyLingo naučit Anglicky, nebo i jiný jazyk.

Informace o tom, jaké metody jsou použity v EasyLingo pro rychlé učení jazyků se dočtete v PDF dokumentu, který si můžete stáhnout. Je v něm uvedeno sedm tajemství (principů), které mají vliv na to, za jak dlouho (a jak dobře) se cizí jazyk naučíte. Pro jeho stažení klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Kdo je autor angličtiny EasyLingo?

Autorem jazykových kurzů EasyLingo je ONLINE learning sro, která se výuce jazykových kurzů věnuje už od roku 1998. Založili první české zkouškové centrum Cambridge ESOL, získali Evropskou jazykovou cenu LABEL a stali se vítězi ankety kategorie Internetové efektivity. Jejími kurzy prošlo už 20 tisíc studentů. Od roku 2006 začali získávat zkušenosti s realizací jazykového e-learningu. Nejprve jsme studentům předkládali doplňkovou gramatiku, MP3 poslechy a také jednoduchá cvičení online.

Když následně zjistili, že student, který měsíc chybí, dokáže následovat a chápat výukovou látku samostatně, bez problémů dosahovat výukového cíle, změnili systém výuky. Přenesli své jedinečné know-how a metodiku výuky online tak, aby dokázala pomoci každému Čechovi, který bloudí v „čarokruhu“ věčného studování, začínání, opakování a zapomínání. Učí takto 6 světových jazyků od obecných úrovní po odborné. Vyhovují individuálním studentům stejně jako firemním klientům, školám, lektorům i kamenným jazykovým školám. Od roku 2013 jsou oficiálním partnerem British Council.

Další informace o výuce angličtiny firmou OnlineJazyky naleznete zde na KipInfo v textu OnlineJazyky, angličtina EasyLingo (pro přečtení klikněte na odkaz).

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Harmonogram angličtiny EasyLingo

V minulosti (září 2017) byla angličtina EasyLingo představena několika zdarma dostupnými videi. Tentokrát bude probíhat vše jinak. Vše důležité k angličtině EasyLingo vám bude představeno živě na několika webinářích. Dozvíte se na nich, jaké metody EasyLingo používá. Předpokládám, dostanete i možnost si zasoutěžit o vstup do angličtiny EasyLingo zdarma.

Termíny konání webinářů:
14/01/2018 – Webinář 1
18/01/2018 – Webinář 2
21/01/2018 – Webinář 3
28/01/2018 – Konec prodeje

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Demo angličtiny EasyLingo (bez nutnosti registrace)

Teorie o tom, jak je možné učit se jazyky zrychlenou metodou, může být sice zajímavá, není ale nad to, vyzkoušet si vše na sobě. Nyní proto byla dána k dispozici možnost vyzkoušet si demo uživatelského prostředí angličtiny EasyLingo. Pro vyzkoušení proto klikněte ZDE, nebo na následující obrázek.

EasyLingo 2018, jak se naučit Anglicky za 30 hodin?

Zaujala vás angličtina EasyLingo?
Objednat si ji můžete ZDE (klikněte na odkaz)

Co můžete očekávat po vstupu do EasyLingo?

OnlineJazyky v systémy EasyLingo, to je sada jazykových kurzů angličtiny. Obsahuje všechny úrovně angličtiny (A1-, A+, A2-, A2+, B1-, B1+, B2-, B2+, C1, C2). Dovolí vám to naučit se anglicky snadno a rychle. Navíc, pokud dokončíte jednu jazykovou úroveň, budete mít možnost pokračovat v následující úrovni v prostředí, které už budete znát. Pokud si zakoupíte kompletní balík, nebudete přitom muset si už nikdy v rámci rodiny dokupovat další jazykové úrovně.

Ve všech úrovních dostanete jednotné ovládací prostředí, které bude celou dobu podporovat vaše pokroky ve výuce angličtiny. Navíc, dostanete i další výhody, které vám dovolí věnovat se angličtině s větším nasazení a s větší motivací. Vše je vysvětleno zde v textu výše, navíc bude vše také vysvětleno na již zmíněném Online semináři, který je také volně dostupný (pro registraci klikněte ZDE).

Ke každému kurzu proto dostanete navíc:

  • 1. Doživotní přístup ke kurzům
  • 2. Služba lektor po ruce
  • 3. Konverzační klub na 6 měsíců
  • 4. Možnost dokoupení Skype lekcí
  • 5. Motivační odměny

Proč vstoupit do EasyLingo?

Znalost angličtiny je v dnešní době a v mnoha oblastech moc důležitá. Nejen v osobním životě, hlavně ale z důvodu zaměstnání a podnikání. Mladým lidem se právě se znalostí angličtiny otevírají nové možnosti. Přitom, možností naučit se anglicky bez nutnosti navštěvovat jazykovou školu je i v dnešní době málo. Využijte proto možnost se angličtinu naučit.

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018