Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera)

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitostiKde se dá vydělat dost peněz? Hodně lidí si myslí, že to jde při prodeji nemovitostí, kde se točí velké peníze. Stačí proto mít z takového obchodu jen několik procent, za chvíli můžete být v balíku. Skutečnost je ale jiná. Realitních makléřů je u nás hodně, jen málokdo z nich vydělává velké peníze. Nejspíše je to proto, že dělají vše postaru. Nesnaží se využívat nové možnosti. A právě o tom je kurz Milionový makléř Tomáše Kučery, který vám dá návod, jak v dnešní době prodávat nemovitosti.
Web: www.milionovy-makler.cz
Autor: Tomáš Kučera
Cena: 9.700 Kč
Start: březen 2018


Mohlo by vás také zajímat (aktuální info o jiném programu):

Anglicky Fantasticky

banner-300x300-03.gifChtěli byste se naučit se anglicky? Pro někoho to může být neřešitelný problém, protože učit se jazyky efektivně znamená učit se je jinak, než jste se učili jazyky ve škole. Zastaralé metody nefungují, je čas na nové a moderní postupy. Právě Anglicky Fantasticky je na takových moderních metodách založeno, což potvrzují stovky lidí, které už Libor Činka anglicky ve svých kurzech naučil. Nyní je k dispozici již výukový program Anglicky Fantasticky, který vám může změnit pohled na výuku jazyků. Podrobnmé informace o něm naleznete zde na www.KupInfo.cz

Prodávat nemovitosti býval ještě nedávno bezva byznys. Stačilo vyznat se trochu v zákonech a vědět něco o stavebnictví, abyste klientovi poradili, jestli je nemovitost v dobrém stavu. Jak to ale vypadá dnes? Zákony jsou čím dále složitější, nemovitostí na prodej je málo, lidi už nemají peníze. Realitních makléřů je hodně, zakázek naopak málo. Navíc, lidé se už naučili nabízet své nemovitosti sami na internetu.

Základní informace, proč se zajímat o kurz Milionový makléř?

Co s tím, jak na to reagovat? Přijměte novou situaci, přijměte nové možnosti. Naučte se v dnešním prostředí prodávat nemovitosti moderně, naučte se při prodeji nemovitostí využívat možnosti internetu. To vše s předním realitním expertem. Seznamte se s tím, jak to dělá Tomáš Kučera, dělejte to stejně, jako on. Díky němu máte možnost být Milionový makléř, který bude prodávat lukrativní nemovitosti díky dnešním novým možnostem internetu. Jak to vše ale zvládnout, co je důležité, co a jak s čím souvisí? Dozvíte se v tomto kurzu. Rozhodně doporučuji projít si minimálně zdarma dostupnou část.

Prodej nemovitostí se stále vyvíjí. Ještě nedávno stačilo dát do místních novin fotku s popisem nemovitosti. Zájem byl velký, lidé měli dost peněz. Jak to vypadá dnes? Určitě to znáte, nabídka prodeje nemovitostí převyšuje poptávku, klienti si mohou vybrat. Nevybírají si ale jen nemovitosti, vybírají si také realitní makléře, který jim s výběrem té vysněné nemovitosti pomůže.

Jedním z expertů na prodej nemovitostí je Tomáš Kučera. Možná se s ním setkáváte někdy v televizi. Já ho tam viděl před rokem na TV Nova, kdy v živém přenosu odpovídal na to, jak se změní realitní trh novelou občanského zákoníky, kdy může požadovat pronajímatel kauci na nájem už jen maximálně na tři měsíce dopředu. Líbilo by se vám, pokud by takový známý expert radil i vám, jak prodávat nemovitosti?

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Chcete také začít prodávat nemovitosti jinak, prodávat s využitím možností internetu? Chcete prodávat tak, aby byl větší zájem o vaše služby? Dejte si poradit od těch, kteří to tak už dělají. Seznamte se s online kurzem, který je určen pro realitní makléře, kteří chtějí začít používat nové možnosti dnešní doby. Kurz Milionový makléř je určen zejména pro malé realitní kanceláře. Pomáhá jim zavést systém pro oslovování majitelů nemovitostí online, Naučí je, jak přesvědčit klienty v živém světě. Naučí je využití moderních technik pro rychlý prodej nemovitostí.
Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Kdo je autorem kurz Milionový makléř?

Tomáš Kučera založil svou první realitní kancelář už v roce 1999. Postupem času vypracoval společnost na držitele master licence pro ČR celosvětové franšízové sítě. Od roku 2013 se už ale věnuje výhradně jen vzdělávání realitních makléřů. Je certifikovaným makléřem a členem rady Asociace realitních kanceláří ČR. I díky své předchozí praxi zná tento obor dokonale. Přednáší na konferencích a seminářích, vede kurzy, poskytuje osobní konzultace. Pro svou profesionalitu a odbornost je také velmi často oslovován médiích. Můžete jej vidět v televizi, stejně tak i v tisku.

Své zkušenosti s prodejem nemovitostí vložil Tomáš Kučera v roce 2016 do online kurzu Milionový makléř. Tehdy prošlo kurzem 196 realitních makléřů. V následujícím roce 2017 byl kurz znovu otevřen, vstoupilo do něj 178 realitních makléřů. Celkově je to již 378 realitních makléřů, kteří mají zájem prodávat nemovitosti s využitím nových možností internetu. Letos máte i vy možnost do kurzu vstoupit. Přidáte se k těm, kdo bude další Milionový makléř?

Pokud vás zajímá, kdo je Tomáš Kučera jako člověk, máte možnost podívat se na jeho osobní web (klikněte ZDE). Dozvíte se tam, co vše stojí za jeho úspěchem v realitách. Dostanete možnost jen napodobit.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Pro svou profesionalitu a odbornost je Tomáš Kučera také velmi často oslovován médiích. Můžete jej vidět v televizi, stejně tak i v tisku. Podívejte se ale také na jedno, dalo by se říct trochu soukromé video. Třeba tam poznáte Tomáše Kučeru více i z jeho osobní stránky.

Tomáš Kučera je také znám díky tomu, že založil vzdělávací institut CHYTRÝ MAKLÉŘ. Ten si získal okamžitě velkou oblibu u mnoha realitních makléřů a kanceláří, ať již menších, národních i nadnárodních sítí. Institut je založen na praxi a dlouholetých zkušenostech nejen z ČR, ale i ze zahraničí. Je nezávislý a není podřízen žádné realitní společnosti či sdružení. Institut Chytrý makléř je zaměřen na vzdělávání makléřů a manažerů s cílem dosáhnout vyšší kvality a lepších výsledků.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Harmonogram kurzu Milionový makléř

03/03/2018 – Free video 1
05/03/2018 – Free video 2
08/03/2018 – Free video 3
12/03/2018 – Zahájení prodeje kurzu

Další termíny zde budou zveřejňovány průběžně.

Co dostanete zdarma v kurzu Milionový makléř?

Úvodní část kurzu Milionový makléř je dostupná zdarma. Dostane v něm zejména nový pohled na to, jak je možné dnes prodávat reality. Jak je možné se odlišit, dělat to jinak, než jak je to nyní běžné. Seznamte se s volně dostupnými videi, je možné že se tím u vás hodně věcí změní. Pro vstup do zdarma dostupné části kurzu Milionový makléř klikněte ZDE, nebo na některý obrázek zde v textu.

Na úvodní stránce webu se toho o Milionovém makléři bohužel moc nedozvíte. K tomu budete muset zadat svůj mail, na který dostanete odkaz na zdarma dostupná videa. Chápu vaši nedůvěru, pokud to však myslíte vážně, pokud se chcete posunout v prodeji realit na novou úroveň, udělejte to. Dostanete za to nový impuls, jak se posunout v prodeji realit na novou úroveň.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

* Free video 1 (36:45) – Dva světy (nedostatek, nadbytek)

Víte o tom, že současný realitní trh se rozděluje a dva světy? Je to svět nedostatku, kde většina realitních makléřů doslova bojuje o každou zakázku. Jsou pro to dokonce ochotni jít s provizí dolů, jen aby něco vydělali. Ano, je to časté volání na různé inzeráty, kdy se snaží získat prodejce nemovitosti, vnutit mu svou smlouvu o prodeji jeho nemovitosti. Neuvědomují si při tom, že taková cesta nikam nevede, že díky tomu dělají jen otrockou práci.

Ano, jde to řešit i jinak. Je možné být ve světě nadbytku, kdy vám zájemci sami volají, abyste jejich nemovitost prodali. Jedná se o prodej nemovitostí, kdy hledá prodejce nemovitosti zejména profesionální služby, za které je ochoten dobře zaplatit. Dostanete tak exkluzivní nabídku, často za vyšší cenu, kdy si budete moci sami určovat výši provize. Možná se vám to teď zdá jako nesmysl, opravdu je to ale možné. Jak toho dosáhnout? To se dozvíte ve videu, stačí kliknout ZDE, nebo na následující obrázek a zadat svůj email, dostanete na něj postupně návod, jak v dnešní době prodávat nemovitosti.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

* Free video 2 (50:40) – Náborové Perpetuum

Co je nutné v životě změnit, aby se z vás stal vyhledávaný realitní makléř? Jak se vyvíjí realitní trh, jak se mění klienti, jak se mění realitní makléři? To vše se v tomto videu dozvíte. Navíc, dozvíte se taky, jak můžete roztočit perpetuum realitního makléře. Což znamená, jak spustit akci, která vám bude kdykoliv následně přivádět další zákazníky, aniž byste museli něco měnit.

Seznámíte se s pěti důležitými kroky, jak by měl prodej nemovitosti probíhat:
1) dozvědět
2) informovat
3) nabrat
4) prodat
5) doporučovat

Čím se odlišuje dobrý makléř od těch ostatních? Možná je to jen spousta detailů, které v celku udělají velkou změnu. Běžný makléř to bere jen jako svou práci. Milionový makléř ale myslí od základu jinak. Hlavně proto, že se musí odlišit, dělat vše moderně a jinak, že se umí prodat. Jak to děláte vy? Dokážete se taky prodat? Pokud chcete znát podrobnosti, podívejte se rozhodně na video. Stačí kliknout ZDE na odkaz, nebo na následující obrázek.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Jaké jsou to detaily, kterými se odlišuje milionový makléř? Tomáš Kučera vyzpovídal několik úspěšných makléřů. Ptal se jich, co dělají jinak, čím se odlišují. Podívejte se na video, zjistěte, jak je možné, že se jim daří lépe než vám. Podívejte se na bonusová čtyři videa, každé z nich obsahuje myšlenky a nápady, které můžete ihned ve své realitní praxi použít. Celkem skoro hodina videozáznamu, stačí kliknout ZDE na odkaz, nebo na následující obrázek.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

* Free video 3 (53:04) – Kompletní návod, jak prodávat nemovitosti

Zaujala vás myšlenka, jak prodávat nemovitosti nově? Chtěli byste si to taky zkusit? Není to až tak složité, stačí jen zavést do praxe několik nových technik. Jak to vše udělat, to se dozvíte ve třetím videu, které je pro vás dostupné zdarma. Stačí jen kliknout ZDE na odkaz, nebo na následující obrázek.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Dokonce, máte možnost stáhnout si myšlenkovou mapu, kde se dozvíte celé schéma, jak Milionový makléř funguje. Návod dostupný po kliknutí na tlačítko pod videem obsahuje nejdůležitější informace, které potřebujete pro svůj úspěch v době webové.

Milionový makléř 2018 (Tomáš Kučera), návod jak prodávat nemovitosti

Co můžete očekávat po vstupu do kurzu Milionový makléř?

V současné době nejsou ještě známy informace o konečné podobě kurzu Milionový makléř pro rok 2018. Dále uvedené informace jsou proto platné pro rok 2016 a 2017. Dle mých informací se dá ale předpokládat, že hlavní podoba kurzu bude stejná, změny se mohou týkat zejména některých bonusů.

Obsahem kurzu je 5 modulů, každý z nich se přitom skládá ze tří videí (celkem tedy 15 videí) a jednoho živého webináře, na kterém vám budou odpovězeny dotazy ke kurzu. Dostanete také vstupenku na celodenní živý workshop. Jako podporu do začátku nových možností dostanete také vlastní webové stránky včetně systému pro odesílání emailů.

Modul 1 – Jak se zviditelnit na realitním trhu a odlišit se od konkurence
Modul 2 – Jak přitahovat majitele nemovitostí, kteří chtějí makléře
Modul 3 – Jak uzavřít schůzku exklusivním náborem nemovitostí
Modul 4 – Jak úspěšně prodávat nemovitosti v digitální době
Modul 5 – Jak využít každé příležitosti k získávání fungujících Doporučení

Opt In Image
Chci se dozvědět více, ...

ANO, mám zájem o bezplatný Ebook obsahující přehledně základní informace o více než stovce českých InfoProduktů. Současně chci být zařazen(a) do skupiny čtenářů tohoto webu, kteří mají podrobnější informace, kterým jsou občas a nepravidelně zasílány další zde běžně nepublikované informace, zejména z oblasti nových InfoProduktů. Získám tím větší přehled o dané problematce. Podrobnější informace ZDE.

Nebude vám chodit žádný SPAM, budete mít možnost se kdykoliv okamžitě odhlásit.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018