Zákony bohatství za korunu (Tomáš Lukavec)

Zákony bohatství za korunu, Tomáš LukavecMožná vás někdy napadne, jaké by to bylo být bohatý? Co je to ale bohatství, jaké jsou zákony bohatství? Podle čeho se určuje, že je někdo bohatý? Co má člověk udělat pro to, aby i on mohl být bohatý? Teorie a motivačních textů a videí je plno. Znám ale jeden web, kde dostanete praktické rady, co dělat pro to, abyste byli bohatí. Je to VIP klub Zákony bohatství a jeho autorem je Tomáš Lukavec. Nyní máte možnost vstoupit do tohoto klubu jen za jednu korunu.
Web: www.zakonybohatstvi.cz
Autor: Tomáš Lukavec, Martina Brandová (Bartošová)
Cena: Prvních 30 dní za 1 Kč (do 31/10/2018), potom 970 Kč/měsíc
Start: září 2018


Mohlo by vás také zajímat: Jak vydělat na internetu?

Myslíte si, že je možné vydělat peníze na internetu? Mě se to podařilo. Předám vám své zkušenosti, co jsem pro to udělal. Další informace naleznete na www.VydelatNaInternetu.cz

Základní informace, proč se zajímat o Zákony bohatství?

Kdo by chtěl být bohatý? Snad každý. Málokdo ale ví, jak toho dosáhnout. Někteří si dokonce myslí si, že být bohatý je něco špatného. Protože má v hlavě myšlenku, že bohatí jsou jen podvodníci a zloději. Je možné, že takoví lidé zůstanou stále chudí. Jen proto, že si sami nedovolili být bohatí. Protože neznali Zákony bohatství. Pokud se s nimi seznámíte a začnete je dodržovat, posunete se směrem od chudoby k bohatství. Kam až dojdete, bude záležet jen na vás.

Ve sportu se často říká: „všechno je to v hlavě“. Jinak také, výsledky jsou často dány podle toho, na jaký konečný výsledek si věříte. Často se stává, že se lidé vzdají už v hlavě, když si myslí, že nemají šanci na dobrý výsledek. Následně vzdají i v reálu. A stejné je to i s tím osobním bohatstvím. Pokud si myslíte, že nemůžete být bohatí, nejspíše máte pravdu. Pokud si ale myslíte, že můžete být bohatým, máte také pravdu. První je proto myšlenka cíle, následovat by měla akce vedoucí k dosažení cíle. K obojímu vám pomůže VIP klub Zákony bohatství.

Jak už bylo uvedeno, VIP klub Zákony bohatství vychází z praxe. Dává svým členům zejména návody, jak se pohnout v oblasti svých financí kupředu. Vše vychází ze zkušeností Tomáše Lukavce, který je znám snad už od roku 2013 jako člověk, který učí, jak se prosadit svou značkou. Značka je přitom vše, jak vás lidé vnímají, jakou prestiž ve svém okolí máte. Málokdo si to uvědomuje, ale toto je jedna z nejdůležitějších vlastností v podnikání.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Složitou cestu k bohatství si zřejmě uvědomili i jeho autoři Zákonů k bohatství (Tomáš a Markéta). Půl roku zveřejňovali každý týden několik videí, jak jít cestou k bohatství. To vše doplňovali pracovními sešity v podobě Zákoníku bohatství. Poté vše přepracovali, značně rozšířili a nabídli možnost vstupu do VIP klubu Zákony bohatství.

Já sám znám VIP klub Zákony bohatství z internetu už déle, než rok. Vstoupil jsem do něj ale na zkoušku za jednu korunu až před několika týdny. Poznal jsem přitom, že dává svým členům spoustu jinde těžce dostupných informací. Já musel na vše přicházet zkoušením a testováním přes zbytečné odbočky.

Ve VIP klubu Zákony bohatství dostanete k dispozici několik desítek video návodů, které vám prakticky předvedou, co a jak dělat ve vašem podnikání. Je pravda, některé jsou dlouhé jen několik minut. Ukáží vám snadno a bez zbytečného povídání to, co hledáte, co potřebujete.

Další návody se skládají z několika videí a dávají členů, klubu kompletní informace z dané oblasti. Návody jsou přitom rozděleny do čtyř oblastí podle toho, v jaké fázi podnikání se právě nacházíte. Každý má proto možnost vybrat si, jestli ho zajímají například začátky podnikání, nebo zda se chce spíše věnovat pokročilým technikám prodeje.

Kdo vede klub Zákony bohatství?

Hlavním tahounem klubu Zákony bohatství je Tomáš Lukavec, kterého doplňuje Martina Brandová. Vytvořili spolu dvojici, která je doslova nepřehlédnutelná. Zdá se, že se klubu Zákony bohatství věnují intenzívně a naplno.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Tomáš Lukavec
Vstoupil ve známost zejména svým projektem Banán za milion, který uvedl jeho myšlenku, nutnost prosazovat se jako značka. A taky, propagovat se příběhy. Následně uplatnění myšlenky osobní značky propagoval v projektu Pekelná značka. Je také známý jako autor knihy Jsi značka?! A letos další knihy Strážce majáku. Svými aktivitami si Tomáš dokázal najít svou cestu a předává ji dalším podnikatelům.

Podívejte se na Tomáše v krátkém videu:

Martina Brandová (Bartošová)
Vytvořila v roce 2016 koncept Značkové show na YouTube, kde působil Tomáš Lukavec jako moderátor. Přizvala do show 52 celebrit české a slovenské scény. Martina se zabývá budováním vlivu na internetu. Specializuje se na začínající značky a uvádění nových produktů na trh. Učí podnikatele jak správně komunikovat na internetu a vytvářet tak zákazníky, kteří jsou věrni Vaší značce a rádi za Vaši službu či produkty zaplatí i vyšší cenu.

Pokud vás zajímají další podrobnosti o tom, kdo je to Tomáš a Martina, čím vším si dosud v životě prošli, přečtěte si možná pro někoho dlouhý článek na jejich blogu (klikněte ZDE), nebo klikněte na následující obrázek.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Co vše vám dá klub Zákony bohatství zdarma?

Před akcí vstupu do klubu za jednu korunu bylo možné seznámit se hlavně s tím, co a jak dělá Tomáš Lukavec. Projít si nějaké webináře, pročíst si nějaké jeho Ebooky. Navíc, Tomáš v poslední době rád zasílá lidem dlouhé osobní dopisy o délce několika desítek stran. Nebojte se, chodí E-mailem a bývá to často zajímavé čtení.

Rozhodně zajímavější je možnost vstoupit nyní do konce října do VIP klubu Zákony bohatství na zkoušku za jednu korunu. Dostanete tím k dispozici vše, jako mají ostatní. Mám to ověřeno, také jsem takto do klubu za jednu korunu vstoupil. Škoda jen, že je možné takto vstoupit do klubu jen při platbě kartou.

Je nutné počítat s tím, že pokud se rozhodnete zůstat v klubu i po prvním měsíci, bude vám za každý další měsíc stržen z karty klubový poplatek ve výši 970 korun. Nemusíte se ale bát, budete na to včas upozorněni a dostanete možnost se z klubu odhlásit.

Co můžete očekávat po vstupu do klubu Zákony bohatství?

Nejdůležitější částí v klubu je členská sekce, ve které máte možnost si prohlédnout jinak nedostupná videa a tréninky. Je jich opravdu hodně. Tréninky jsou rozděleny podle toho, kde zrovna se ve svém podnikání nacházíte. Zda teprve hledáte svou cestu, nebo jestli potřebujete zdokonalit své prodejní schopnosti.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Videa dostupná v členské sekci klubu Zákony bohatství jsou zaměřena hlavně na obchodní a podnikatelské dovednosti. Pokud vás zajímá, co vše dostanete jako podnikatel, klikněte ZDE, nebo na následující obrázek. Upozorňuji, je to jen malá ukázka, další videa jsou průběžně a pravidelně doplňována. Našel jsem tam přitom videa zabývající se pokročilými technikami prodeje na internetu, která vysvětlují použití různých online nástrojů, například pro email marketing, vystavení objednávek. Jiná videa se zabývají motivací a psychologií prodeje. Mezi videi jsem našel i už starší videa Tomáše Lukavce, která byla kdysi prodávána jako samostatný kurz za několik tisíc korun. To vše můžete mít nyní za jednu korunu.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Zaujmout vás mohou také krátké, ale důležité návody v sekci Jak na to? Pro někoho mohou být zbytečné, začátečník je ale určitě ocení. Navíc, každý zná něco jiného, rád se přitom podívá na zajímavé tipy, co a jak je možné dělat. Například, návod jak natáčet video se může hodit každému, třeba v něm najde snadnější postup, který aktuálně používá.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Další důležitou částí VIP klubu je deník bohatství, do kterého máte možnost zapsat cokoliv z toho, co vás na cestě k bohatství potkalo. Lidé ve vašem okolí, co nesdílejí vaše nadšení, tím nejspíše nijak nenadchnete, zde ale může potkat někoho dalšího, kdo vás pochopí a dá vám povzbuzení. Je ale možné, že zde také dostanete cenné rady ostatních, jak pokračovat dále.

Zapojil jsem se například do debaty, kolik vytisknout knih, když je 80 předběžných objednávek. Stačí 500 výtisků, nebo je lepší rovnou tisknout 700 výtisků? Co myslíte, co je lepší, co byste poradili? Já své zkušenosti a názory napsal, docela by mě zajímalo, jak to dopadne.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Zajímavé také je, že za jakoukoliv činnost v členské sekci sbíráte body. Body dostanete za každé shlédnutí videa, nebo za komentář v deníku bohatství. Vše se vám sčítá, podle počtu dosažených bodů dosáhnete v klubu hodnost, která vás odlišuje od ostatních. Za projevenou aktivitu a dosaženou hodnost máte následně možnost vybrat si zajímavé bonusy. Jejich přehled s bodovým ohodnocením najdete v členské sekci VIP klubu.

Já získal za čtyři týdny něco přes 700 bodů, asi jsem nebyl moc aktivní. Proto jsem získal jen titul Kulturní zvědavec. Netuším ale, proč zrovna „kulturní“, když se to vše týká podnikání? K dalšímu titulu Vášnivý objevitel bych musel mít ještě dalších 300 bodů navíc.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Důležité ale je, že máte možnost být v členské sekci živém v kontaktu s dalšími členy VIP sekce. Máte možnost jim napsat svůj názor na to, čím zrovna prochází a tím je podpořit. Stejně tak, dostanete tak od ostatních názor na to, čím zrovna procházíte, na co byste neměli zapomenout. Pokud se budete neustále do členské sekce VIP klubu Zákoník bohatství vracet, budete opakovaně dostávat nové podněty ke zlepšování se.

Výše uvedené je samozřejmě jen malá ukázka toho, co jako člen VIP klubu Zákony bohatství dostanete. Máte například také možnost zúčastnit se nejméně jednou za rok velkého společného setkání členů VIP klubu, které máte již zahrnuto v ceně členského poplatku.

Proč vstoupit do klubu Zákony bohatství?

Samozřejmě, každý může mít jiné důvody pro vstup do VIP klubu Zákony bohatství. Třeba jen zbytečně váháte, bojíte se, že uděláte chybu. Dám vám proto ke zvážení několik důvodů, proč se vyplatí do VIP klubu vstoupit:


  • Protože se stanete součástí komunity lidí, kteří mají zájem jít stejnou cestou k bohatství.

  • Protože pokud tam nevstoupíte, tak nezjistíte, o co přicházíte. A pokud se vám tam nebude líbit, můžete klidně zase hned odejít.

  • Protože jen tím, když budete neustále zásobování novými myšlenkami, budete neustále nažhaveni něco z toho vyzkoušet, posouvat se dál

  • Protože když uvidíte ostatní, jak se jim daří, nebudete se chtít dát zahanbit, budete se chtít také pochlubit svým třeba i malým krokem, který se vám povedl.

  • Protože dostanete šanci poučit se z chyb ostatních, budete předem varováni co je špatná cesta, která nikam nevede.

  • Protože můžete navázat přátelství s novými lidmi, kteří mají stejné cíle jako vy.

  • Pokud podnikáte, je platba za členství v klubu samozřejmě daňový výdaj. A pokud hledáte nějakou novou možnost, jak své podnikání posunout někam dál, možná právě členství v klubu Zákony bohatství může být ta správná volba

VIP klub Zákony bohatství, kde se registrovat?

Myslím si, že tohle se (za korunu) rozhodně vyplatí. Co vše si můžete koupit jinde za korunu? I kdybyste tam měli být jen ten měsíc, určitě se vám to mnohonásobně vrátí. Já tam rozhodně pár dost zajímavých věcí našel. Počítejte s tím, že registrovat se je možné za korunu jen do konce října. Pokud vás zajímají další informace, klikněte ZDE, nebo na jakýkoliv obrázek v tomto textu.

Zákony bohatství za korunu, Tomáš Lukavec

Chcete vstoupit do VIP klubu zákony bohatství za korunu?

POZOR, Zákony bohatství za korunu bude dostupné jen do 31/10/2018
(pro vstup do klikněte ZDE)

Neváhejte, čas plyne. V případě vážného zájmu klikněte pro vstup a zadejte objednávku.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018