Prosperující MioWeb

Prosperující MioWebProsperující MioWeb je nový pohled na tvorbu výdělečnégo webu. Mít web je totiž dnes pro podnikatele téměř už nutnost. A nemusí se přitom jen jednat o podnikatele, kteří mají na webu svůj Eshop. Web je dnes již důležitý třeba i pro lokální řemeslníky. Protože kdo takového řemeslníka potřebuje, začne ho hledat na internetu. Najde vás tam? Nestačí být v nějakém katalogu se zkráceným zápisem zdarma. Naopak, vlastní důkladné prezentace vám může přivést zákazníky.
Web: www.mioweb.cz
Autor: MioWeb
Cena: test zdarma, následně dle varianty


Mohlo by vás také zajímat: Jak vydělat na internetu?

Myslíte si, že je možné vydělat peníze na internetu? Mě se to podařilo. Předám vám své zkušenosti, co jsem pro to udělal. Další informace naleznete na www.VydelatNaInternetu.cz

Základní informace, proč se zajímat o Prosperující MioWeb?

Jak si vytvořit web? Může vám ho udělat na zakázku nějaký specialista. Což může být často dost drahé. Navíc, ten odborník nerozumí vaší problematice. Web si také můžete udělat sami. Není to až tak složité, pokud vám k tomu dá někdo návod a nástroj. A právě takovým návodem je tato akce a nástrojem je MioWeb.

Dnešní MioWeb jde již cestou vizuálního návrhu, kdy je možné skládat vzhled webu vkládáním různých elementů na web se zadáním zobrazovaných textů. Snaha je, aby to zvládl kdokoliv. Napomáhá tomu i předpřipravená knihovna kompletních stránek, nebo jejich celků.

Prosperující MioWeb

Kdo vytvořil Prosperující MioWeb?

MioWeb vznikl už v roce 2012 pod vedením Davida Kirše. Už tehdy se specializoval na možnost tvorby prodejního webu. Do té doby u nás takový nástroj v českém jazyce nebyl. Od té doby se MioWeb dále vyvíjel a nemá s tím prvním už nic společného (vzhled, funkce a možnosti).

Za celou dobu své existence se MioWeb snaží zaujmout zejména Online podnikatele, kterým dává silný nástroj k propagaci jejich produktů. Kolem MioWebu se tak vytvořila silná komunita lidí, kteří v něm tvoří své weby. Výhodou MioWebu je přitom jeho propojení s dalšími aplikacemi od stejných autorů. Na MioWeb navazuje SmartEmailing pro sběr e-mail kontaktů a FAPI pro online objednávky.

Co vám dá Prosperující MioWeb zdarma?

MioWeb je možné si otestovat na dva týdny zdarma. Avšak pouze v rámci této akce dostanete k dispozici navíc zdarma toto úvodní školení, jak je možné MioWeb naplno použít. Pouze nyní se můžete dozvědět, jak mít Prosperující MioWeb. Dostanete k dispozici několik videí, kde se dozvíte, jak vybudovat svůj Prosperující MioWeb.

Seznamte se s tím, co vám může MioWeb dát. Pokud se budete chtít na videa podívat, klikněte ZDE, nebo na libovolný obrázek zde v textu a registrujte se pro podrobné informace akce.

Free video 1 (16:11) – Důvody, proč k vám nechodí zákazníci přes internet
Kdo jsou vaši zákazníci? Kde je máte hledat? To je základ, co co je nutné se hned na začátku zaměřit. Dozvíte se, co vše je nutné řešit ještě před vytvořením webu.

Prosperující MioWeb

Free video 2 (29:07) – Webová stránka, která získá zákazníka i vám
Jaké stránky je nutné mít na webu? Je jich několik. Každá z nich svá svůj úkol. Každá z nich působí na návštěvníka webu s tím, aby prošel celým procesem až k zadání objednávky.

Prosperující MioWeb

Free video 3 (28:22) – Jak vám web získá a udrží zákazníka
Nestačí mít en web. Hlavní je nutné na weby jeho návštěvníky zaujmout tak, aby měli zájem o to, co děláte. Není nutné jim hned něco nabízet a prodávat. Tím je spíše odradíte. Seznamte se v tomto videu s cestou zákazníka. Cestou, která vede od prvotního zájmu až k prodeji.

Prosperující MioWeb

Co vám umožní Prosperující MioWeb?

Pokud nejste odborník na tvorbu webu a nechcete řešit jeho vytvoření na zakázku, může být MioWb vhodné řešení zrovna pro vás. Povede vás procesem tvorby weby a umožní vám vytvořit kompletní prodejní web. Důležité je, že MioWeb je kompletně v češtině, česky se také dohodnete s jeho podporou.

Hlavně ale, dostanete nástroj, který vám dovolí udělat si prosperující web naprosto sám bez nutnosti platit specialistu. Pokud budete potřebovat na webu něco změnit, uděláte si to sami. Při používání MioWebu se stanete členem velké komunity lidí, kteří jej používají k vytvoření informačních a prodejních webů.

Vyplatí se vám Prosperující MioWeb?

Znám a používám MioWeb už od jeho první verze z roku 2012. Znám se také osobně s lidmi, kteří za MioWebem stojí. Znám také spoustu lidí, kteří MioWeb používají. Netvrdím, že je to řešení vhodné pro každého. Podle mě je MioWeb vhodný zejména pro ty, komu vyhovuje standardizované řešení a nechce se zabývat experimentováním. Mioweb mu dá vše, co potřebuje. MioWeb je vhodný zejména pro weby s členskou sekcí. Kdo chce ale více a měl by zájem si web na MioWebu doplnit různým individuálním řešením, může se dostat do problémů, protože ne vše s MioWebem spolupracuje.

Těžko se dá ve zkratce charakterizovat, jestli bude MioWeb vhodný i pro vás. Pokud váháte, vyzkoušejte si zkušební verzi MioWebu zdarma. Tím nejlépe poznáte, jestli vám bude vyhovovat. Pokud využijete akce Prosperující MioWeb, získáte zajímavé výhody. Stačí se jen zaregistrovat, nejlépe po kliknutí ZDE na odkaz, nebo po kliknutí na kterýkoliv obrázek zde v textu.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018