Kniha Z nuly na MILION (Pavel Říha) za korunu

Kniha Z nuly na MILION (Pavel Říha) za korunuNemám rád nějaké návody na rychle zbohatnutí, přesto tentokrát udělám u knihy Z nuly na milion výjimku. Možná i proto, že jsem měl možnost být u zrodu této knihy, kdy jsem měl možnost v rámci korektur navrhovat změny v textu. Znám proto pozadí vzniku této knihy, znám také to, co Pavel Říha svým zákazníkům nabízí. On sám se setkával na začátku svého podnikání s mnoha problémy, přesto dokáže nyní tu milionovou metu několikrát do roka překonat. Pokud už knihu máte, rozhodně čtěte dál, nyní k ní můžete získat navíc za jednu korunu i pracovní sešit a doprovodný trénink.
Web: www.PlacenZaExistenci.cz
Autor: Pavel Říha
Cena: 1 Kč (jedna koruna)
Start: březen 2019

Pavel Říha, Z nuly na milion (Ebook zdarma)

Základní informace, proč se zajímat o knihu Z nuly na MILION?

Online podnikání se řídí jinými principy, než běžné podnikání. Pokud chcete oslovit nové zákazníky, není už možné používat zastaralé metody. Naopak, je nutné zaměřit se na propagaci na internetu. Navíc, nesnažit se hned prodávat drahé produkty. Naopak, je nutné mít k prodeji

Existuje více strategií, jak prodávat na internetu. Pokud o nich nic nevíte (nebo neznáte důkladně), pomůže vám k jejich poznání kniha Pavla Říhy. Pro někoho může být její název „Z nuly na MILION“ klamavý. Doporučuji však, zkuste to překonat. Bude vás stát jen jednu korunu, znalosti v ní obsažené však budou mít rozhodně i pro vás mnohem větší hodnotu.

Pavel Říha nabízel knihu na konci minulého roku za úhradu poštovného. Rozeslal jich tak nejméně pět tisíc. Aby ji dostal více mezi lidi, rozhodl se nyní nabídnout ji jen za jednu korunu, kdy ani nebudete platit žádné poštovné. Navíc k tomu dostanete i další zajímavé materiály (pracovní sešit a videokurz).

Pouze v případě, že se vám bude kniha a videokurz líbit, doplatíte Pavlovi po týdnu dalších 981 korun. Pavel Říha vám tak dává možnost se rozhodnout, jestli má jeho kniha a videokurz pro vás opravdu takovou hodnotu. Pokud ne, bude vás to stát jen tu jednu úvodní korunu.

Kniha Z nuly na MILION (Pavel Říha) za korunu

Kdo je Pavel Říha, autor knihy Z nuly na MILION?

Pokud vás zajímá, kdo je to Pavel Říha, proč zrovna on by vás měl poučovat o tom, jak podnikat na internetu, mám tu ukázku z dob počátků jeho podnikání, kdy byl ještě absolutně neznámý. Avšak právě proto, že zavedl do své praxe strategie, o kterých v knize píše, dokázal se vypracovat až na současnou pozici, kdy vydělává několik milionů za rok.

Nejstarší zmínku o Pavlovi Říhovi, která souvisí s jeho současnou činností, jsem našel ze dne 29/08/2011, kdy dal na web jedno z prvních motivačních videí. Je zajímavé, že už tehdy se snažil své diváky zaujmout tím, že dělal některé věci jinak, než bylo tehdy běžné. Na druhou stranu jeho vystupování bylo příšerné. Snad i proto není už toto video veřejně dostupné.

Kniha Z nuly na MILION (Pavel Říha) za korunu

Možná může plno lidí závidět Pavlovi Říhovi jeho úspěch. Další si mohou myslet, že je Pavel trochu namyšlený mladý kluk, který míří hodně vysoko. Kdo z nás by ale byl jiný, kdyby se vám taky tak dařilo? A víte, proč se mu tak v podnikání daří? Protože nejen že dělá to, co v knize píše, stále ale hledá další nové možnosti, které zkouší a zavádí do své praxe. Proto si myslím, že i když nemusíte s Pavlem Říhou souhlasit, rozhodně stojí za to, se s jeho knihou (za jednu korunu) důkladně seznámit.

Ebook Z nuly na MILION (zdarma)

Jsou dvě, cesty, jak můžete knihu Z nuly na MILION získat. Nejjednodušší je možnost získat knihu jako Ebook, k tomu stačí jen zadat váš email. Pokud se vám bude Ebook líbit, je možné si následně objednat také tištěnou verzi knihy za jednu korunu. K tomu dostanete navíc také zkušební měsíční členství ve VIP klubu Placen za svou existenci. K tomu stačí klikněte ZDE (nebo na následující obrázek) a zadat na nově zobrazené stránce svůj email.

Kniha Z nuly na MILION (Pavel Říha) za korunu

Následně, po zadání Emailu dostanete také možnost objednat si tištěnou verzi knihy za jednu korunu. K tomu dostanete navíc i pracovní sešit pro plnění úkolů, hlavně ale také dostanete měsíční zkušební členství ve VIP klubu Placen za svou existenci. Podle mě to je rozhodně zajímavá možnost. V klubu je k dispozici mnoho materiálů o online podnikání. Otevřou se vám tak nové možnosti, jak na internetu podnikat.

Kniha Z nuly na MILION (Pavel Říha) za korunu

Jaký je můj názor na knihu Z nuly na MILION?

Jak jsem už psal na začátku, měl jsem možnost podílet se částečně (velmi malou rolí) na vzniku knihy „Z nuly na MILION“. Rozhodně ale nepatřím k těm, kteří by Pavla Říhu stále jen chválili. Naopak, ne se vším, co a jak Pavel Říha dělá, souhlasím. Osobně se mi například nelíbí ten název knihy, ve kterém je uvedeno slovo MILION. Některé seriózní zájemce to může zbytečně odrazovat od jejího zakoupení. Zkuste to proto překonat, výsledný efekt za to rozhodně bude stát.

Pokud vás zajímá, jaký přínos můžete od této knihy očekávat, vzhledem k její ceně (jedna koruna) dostanete rozhodně mnohonásobně mnohem větší hodnotu. Snad jen, protože se původně chystala jen černobílá varianta knihy, došlo při přípravě barevné varianty knihy k několika drobným nedostatkům. Rozhodně to však není velký nedostatek.

The Author

Petr Ozogán

Mám to tady všechno na starosti. Uvedenou problematikou se zabývám delší dobu, chci proto své znalosti zpřístupnit i dalším zájemcům. Snažím se, aby tu každý našel co potřebuje. Pokud si myslíte, že je nutné některé informace doplnit, můžete k tomu využít kontaktní formulář.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018