VIP klub Placen za svou existenci za korunu (Pavel Říha)

Co myslíte, jaké by to bylo, být Placen za svou existenci? Dostávat peníze prostě jen za to, že tu jste, že děláte jen to, co vás baví? Pro mnohé lidi je to možná jen utopie. Znám ale jednoho člověka, který se tím řídí a funguje mu to. Určitě bude takových více, Pavel Říha ale předává své zkušenosti jak toho dosáhnout dalším zájemcům. Ukazuje jim ve svém mentoring klubu, jak je možné být placen za svou existenci. Nyní máte po omezenou dobu možnost vstoupit do jeho kluby na zkoušku jen za jednu korunu.
Web: www.placenzaexistenci.cz
Autor: Pavel Říha
Cena:Běžně 9.990 Kč za rok, nyní za 1 Kč na jeden měsíc
Start: 2016

Co je to VIP klubu Placen za svou existenci?

Jedním z nejúspěšnějších podnikatelů u nás, který je ochoten sdílet s ostatními své zkušenosti, je Pavel Říha. Celou dobu od svých začátků testoval různé metody, co a jak nastavit, aby vše následně fungovalo s co největší účinností. Jezdil různě po světě a sledoval osobně přednášky těch nejlepších, co a jak v podnikání dělat. Na rozdíl od ostatních si nenechává své zkušenosti jen pro sebe. Své zkušenosti předává dalším zájemcům ve VIP klubu Placen za svou existenci.

Běžné členství v klubu stojí zhruba 10 tisíc korun za rok. Nyní je však možné vstoupit do VIP klubu (po omezenu) dobu na zkoušku jen za jednu korunu. Dostanete tak možnost se s klubem důkladně seznámit. Ihned dostanete k dispozici vše, o čem se tu dále píše, nebudete nijak omezováni tím, že jste vstoupili jen na jeden měsíc.

Nejvýhodnější možnost, jak do klubu za jednu korunu na měsíc vstoupit, je stáhnout si knihu Z nuly na MILION, ve které dává Pavel Říha praktický návod, jak rozjet své online podnikání. Následně dostanete i možnost vstoupit do jeho VIP klubu za jednu korunu. Klikněte ZDE, nebo na následující obrázek a zadejte svůj e-mail, dostanete na něj přesné instrukce, jak dále postupovat.

Pavel Říha, Z nuly na milion (Ebook zdarma)

Proč vstoupit do VIP klubu Placen za svou existenci?

Pavel Říha vytvořil kolem sebe komunitu lidí, kteří mají stejný zájem. Vzájemným sdílením svých poznatků mohou předejít mnohým chybám. Navíc, podpora ostatních na společné cestě je také důležitá. Kdo proto hledáte možnosti, jak rozjet podnikání na internetu, může být Placen za svou existenci pro vás zajímavý začátek.

Mentoring klub Placen za svou existenci dává spoustu myšlenek a inspirace zdarma. Stačí jen pozorně sledovat zdarma dostupná videa, pročíst si texty na blogu. Hlavně ale, snažit se využít vše ve své praxi. Upravit podle toho svůj web, nastavit kampaně a prodej. A pokud do VIP klubu Placen za svou existenci vstoupíte, dostanete k dispozici mnohem více materiálů, které mohou vaše podnikání zásadně změnit.

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Kdo je autor VIP klubu Placen za svou existenci?

Klub spustil Pavel Říha, který se svým chováním, jednáním a snahou prosadit se, stal známou osobností na internetu. Nemá význam to tu vše popisovat, jak se dokázal za několik let prosadit z totální nuly na jednoho z nejlepších českých podnikatelů na internetu. Přečíst si to můžete přímo na jeho webu www.PlacenZaExistenci.cz (klikněte na odkaz nebo na následující obrázek).

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Pro ty, komu to nemusí stačit, kdo pátrají, kdo je to vlastně Pavel Říha, proč zrovna on by ho měl poučovat o tom, jak změnit své podnikání, mám tu několik zajímavých a skoro už zapomenutých dokumentů a záběrů z roku 2011, kdy byl ještě absolutně neznámý. Přesto, právě že praktikoval zásady, které v Akademii návyků učí, dokázal se vypracovat až na současnou pozici.

Nejstarší zmínku o Pavlovi Říhovi, která může souviset s jeho současnou činností, jsem našel ze dne 29/08/2011, kdy dal na web své první motivační video. Je zajímavé, že už tehdy se snažil své diváky zaujmout tím, že dělal některé věci jinak, než bylo tehdy běžné. Mě osobně se například líbí to použití externího monitoru:

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Je jasné, od té doby se Pavel Říha nejen hodně změnil, dokázal ale hlavně ukázat v praxi, jaké projekty dokáže vybudovat. Nejznámější byla jeho Škola návyků, ve které ukazoval lidem, jak doslova změnit postupně krok za krokem svůj život. Později se začal věnovat už zejména podnikání na internetu. Měl jsem možnost projít například jeho Nakopávačem, který byl předchůdce klubu Placen za svou existenci.

Video o Pavlovi Říhovi:

Možná může plno lidí závidět Pavlovi Říhovi jeho úspěch. Další si mohou myslet,
že je Pavel trochu namyšlený mladý kluk, který míří hodně vysoko. Kdo z nás by ale byl jiný, kdyby se vám taky tak dařilo? A víte, proč se mu tak v podnikání daří? Protože sám dodržuje v praxi to, co lidi dále učí. Možná si nechává něco z toho i pro sebe, nepomohlo by vám ale už třeba i to, co je ochoten dále předat?

Proč založil Pavel Říha VIP klub Placen za svou existenci?

Samozřejmě a bez debat, aby na tom vydělal. Je snad na tom něco špatného? On to totiž dělá úplně jinak. Neprodává totiž jako ostatní, využívá naprosto jiné strategie. Strategie, které potom sám učí lidi, aby to mohli dělat stejně jako on. Abyste mohli stejně jako on placeni za svou existenci.

Jak Pavel říká, neprodává své služby přímo, ale dává je lidem zdarma. A následně je inspiruje k akci něco změnit. Až jim nabídne svůj placený produkt. Na tom založil celé své současné podnikání. A jak se zdá, docela úspěšné podnikání. Je tak nejlepším příkladem toho, že podnikání, které učí, že opravdu funguje.

Co můžete očekávat po vstupu do VIP klubu Placen za svou existenci?

Je těžké sepsat sem ve zkratce, co vše VIP klub Placen za svou existenci obsahuje. Jsou to zejména nahraná videa s video tréningy, obsáhlé živé diskusní fórum členů klubu a záznamy pravidelných virtuálních setkání členů klubu na webinářích. Důležité je, že máte možnost být v členské sekci živém v kontaktu s dalšími členy VIP sekce. Máte možnost jim napsat svůj názor na to, čím zrovna prochází a tím je podpořit. Stejně tak, dostanete tak od ostatních názor na to, čím zrovna procházíte, na co byste neměli zapomenout. Pokud se budete neustále do členské sekce VIP klubu Placen za svou existenci vracet, budete opakovaně dostávat nové podněty ke zlepšování se.

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

Video, jak to vypadá v členské sekci:

Nejdůležitější částí klubu jsou samozřejmě nahrané video tréningy. Je jich opravdu hodně, neustále se přidávají další. Jsou rozděleny do několika částí, podle toho, ve které fázi podnikání se zrovna nacházíte. Většina z nich je rozdělena do několika samostatných lekcí. Každý tréning má délku v průměru zhruba 90 minut.

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci (Pavel Říha)

VIP klub Placen za svou existenci, proč se vyplatí vstoupit?

Samozřejmě, každý může mít pro vstup do VIP klubu jiné důvody. Pokud stále váháte dám vám ke zvážení několik důvodů, proč se vám to může vyplatit:

  • Protože se stanete součástí komunity lidí, kteří mají zájem jít stejnou cestou v podnikání.
  • Protože pokud tam nevstoupíte, tak nezjistíte, o co přicházíte. A pokud se vám tam nebude líbit, můžete klidně zase hned odejít.
  • Protože jen tím, když budete neustále zásobování novými myšlenkami, budete neustále nažhaveni něco z toho vyzkoušet, posouvat se dál
  • Protože když uvidíte ostatní, jak se jim daří, nebudete se chtít dát zahanbit, budete se chtít také pochlubit svým třeba i malým krokem, který se vám povedl.
  • Protože dostanete šanci poučit se z chyb ostatních, budete předem varováni co je špatná cesta, která nikam nevede.
  • Protože můžete navázat přátelství s novými lidmi, kteří mají stejné cíle jako vy.

Pokud čekáte, že jen vstupem do klubu se vše zázračně změní, tak v takovém případě rozhodně NE, pro vás klub Placen za svou existenci určitě není. Nic se neděje mávnutím kouzelného proutku. Naopak, budete muset začít makat na tom, abyste svou existenci mohli změnit. Nestačí jen sledovat videa, je nutné hlavně podle těch videí něco dělat. Zkoušet možnost a hledat to správné řešení, které bude fungovat ve vašich podmínkách.

Jak vstoupit do VIP klubu Placen za svou existenci?

Nyní je nejvýhodnější možnost, jak do klubu vstoupit, je stáhnout si knihu Z nuly na MILION, ve které dává Pavel Říha praktický návod, jak rozjet své online podnikání. Následně dostanete i možnost vstoupit do jeho VIP klubu za jednu korunu. Klikněte ZDE, nebo na následující obrázek a zadejte svůj e-mail, dostanete na něj přesné instrukce, jak dále postupovat.

Pavel Říha, Z nuly na milion (Ebook zdarma)

The Author

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

KupInfo.cz © 2018